INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pomičem se ja još ispod 17 kn kakoje krenulo

Igh je eksplodirao

tehnika također, bio bi red da i treći građevinac ide gore jer je netko namirisao krv…

"The mother of all evil is speculation"

sve ide gore a li samo ingra tone [bye]

Sve veći raskorak između ingre i drugih dionica, stavlja ingru u best buy dionicu……ne treba previše brinuti jer doći će i ovdje vrijeme agresivnog rasta samo treba se dobro spremiti za njega…….

Eto znamo točno tko blokira rast dionice, a zašto?? to je već viđeno……

Ne treba brinuti već koristi poluge na drugim dionicama…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

OČITO je da se namjerno drži cijena, no sve je manje raspoloživih dionica i samo je pitanje vremena kada će je pustiti. Isto se događa i na DLKV i to identičan scenarij. Moguće je da su igrači isti. Na odvim dionicama će biti dobra zarada za strpljive, inače se nebi igrala ovakva igra. Već viđeno prije balona, a da će se balon ponoviti u to nema sumnje jer je pohlepa velikih samo povećana od prošli put.

neće uvijek biti ovako.


OČITO je da se namjerno drži cijena, no sve je manje raspoloživih dionica i samo je pitanje vremena kada će je pustiti. Isto se događa i na DLKV i to identičan scenarij. Moguće je da su igrači isti. Na odvim dionicama će biti dobra zarada za strpljive, inače se nebi igrala ovakva igra. Već viđeno prije balona, a da će se balon ponoviti u to nema sumnje jer je pohlepa velikih samo povećana od prošli put.

Ingra je od 2mjeseca 2011. u profitnom poslovanju…….. [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Kako da neće ,lkrI s 180 na 240, DDJH s 23 na 45 kn, evo ide i TISAK, IGH raste, čak i VLDS za kojeg se ne zna oće li doživjet ljeto. Jedino ovo smeće stoji, kako sam ja glup čovjek šta nisam ovo prodao.

pa ko ti brani da sad prodas ???nekuzim
svi bi nesto preko noci zaradili…
moj savjet,….prati DELUXA
covjek ljepo napise kad kupi i koliko kupi….da si ga pratio zaradio bi…
ili malo vise strpljenja

sve ide gore a li samo ingra tone [bye]

[yawn]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Baš mi se sad isplati kad je sve naraslo a meni prosjek INGRA 45 kn.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


sve ide gore a li samo ingra tone [bye]

a ti jadničak neuspješno čekaš na 17 kn [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

ima prodavatelja koji bi dali i za 15kn samo ih vi štopate ,umjesto da ih spustimo da niže prodaju.


ima prodavatelja koji bi dali i za 15kn samo ih vi štopate ,umjesto da ih spustimo da niže prodaju.

Znamo tko štopa cijenu, i znamo da do tih dionica ne može doći osim po 22 Kn i nešto…..
To se zove pretovar, iz omf u privatne ruke……. Hanfa bi mogla i to istražiti….. ima veliki potencijal

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close