INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Joooooooooj kako će ovo letjeti u nebesa, samo kad je kompanjoni puste sa lanca. Zar bi je inače badava štopali i strpljivo kupovali a po potrebi i prodavali. Procjenjujem da radi štopanja "žrtvuju" 30% ali zato im uđe novih dionica cca 70% svaki dan. Burekdžije danas nisu imali nikakve šanse. Bute vidli kak će to da letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

neće uvijek biti ovako.

a vidi mene …. -61,06% [-61,06%]

smanjuje se minus.......

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/gradevinski-radovi-i-dvadeseti-uzastopni-mjesec-u-padu,103747.html

Kako da neće ,lkrI s 180 na 240, DDJH s 23 na 45 kn, evo ide i TISAK, IGH raste, čak i VLDS za kojeg se ne zna oće li doživjet ljeto. Jedino ovo smeće stoji, kako sam ja glup čovjek šta nisam ovo prodao.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Joooooooooj kako će ovo letjeti u nebesa, samo kad je kompanjoni puste sa lanca. Zar bi je inače badava štopali i strpljivo kupovali a po potrebi i prodavali. Procjenjujem da radi štopanja "žrtvuju" 30% ali zato im uđe novih dionica cca 70% svaki dan. Burekdžije danas nisu imali nikakve šanse. Bute vidli kak će to da letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kad bi je barem uspjeli dogurati preko 20 kn pa da tržišna kapitalizacija, ili kako je neki zovu "volumen kotizacije", bude dovoljno velika da i mirovinci mogu kupovati. Na koliko ono točno smiju kupovati?

Pa da nam kolege barem malo smanje minuse jer nisam siguran koliko ih još dugo ovo moralno podupiranje od tik-tak ekipe može zadovoljavati.


http://www.vecernji.hr/biznis/sportske-arene-uvjerljivo-najpromasenija-ulaganja-clanak-243215

I sta je dedo rek’o jucer za Arenu? [wink]
Hvala lijepo…

I daj INGRA pokazi i dokazi svima da mozes MNOGO bolje i uspjesnije… [pray]


Pa da nam kolege barem malo smanje minuse jer nisam siguran koliko ih još dugo ovo moralno podupiranje od tik-tak ekipe može zadovoljavati.

Pa nije samo moralno !!!
Dedo je prodao jutros svoje auto, stavio pare u banku, pa ce sutra i materijalno da podupre INGRU… [cool]
…i da hoda pjeske [undecid]




Pa da nam kolege barem malo smanje minuse jer nisam siguran koliko ih još dugo ovo moralno podupiranje od tik-tak ekipe može zadovoljavati.

Pa nije samo moralno !!!
Dedo je prodao jutros svoje auto, stavio pare u banku, pa ce sutra i materijalno da podupre INGRU… [cool]
…i da hoda pjeske [undecid]
[/quote]
Neka, neka. Hodanje je zdravo. A kad mirovinci počnu kupovati bit će i za bemve.
Možda ne za ganc novi, ali neki rabljeni će se sigurno moći kupiti.



Joooooooooj kako će ovo letjeti u nebesa, samo kad je kompanjoni puste sa lanca. Zar bi je inače badava štopali i strpljivo kupovali a po potrebi i prodavali. Procjenjujem da radi štopanja "žrtvuju" 30% ali zato im uđe novih dionica cca 70% svaki dan. Burekdžije danas nisu imali nikakve šanse. Bute vidli kak će to da letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kad bi je barem uspjeli dogurati preko 20 kn pa da tržišna kapitalizacija, ili kako je neki zovu "volumen kotizacije", bude dovoljno velika da i mirovinci mogu kupovati. Na koliko ono točno smiju kupovati?

Pa da nam kolege barem malo smanje minuse jer nisam siguran koliko ih još dugo ovo moralno podupiranje od tik-tak ekipe može zadovoljavati.
[/quote]

Nemožete vi bez mene kolega frckavi iako ste me stavili na "ignore" ?

Pa da odgovorim,
Prvo bi se osvrnuo na vaš KODT odnosno dionicu koja glumi oročenu štednju. U toj dionici niada nisi siguran hoće li 5 Kuna gore ili dolje, prava napetost, a ovdje prosipate (ne)znanje. Iz tog vašeg portfelja vidi se plitkost vašeg ulagačkog znanja, ali provokacije tipa Zakonskih elemanata i nešto znate, ali površno iako ste dosta precizni u onom što prepoznate.
Povodite se uvijek samo na Zakone ili Zaključke, ali popratni akti ili Rješenja ili dopune i privitak istoga vam je nepoznat, a samo tako možete imati cjelinu pa često iznosite samo pola istine. Kako se kolegama neda potražiti prava istina ili zakonska osnova u cijelini, obično vas podrže napamet.

Ingra
napunio sam se ispod 17,5, a svako punjenje ispod 17,5 je jako isplativo. Razumijem da čekate da se cijena KODT-a još digne pa da se istresete i uletite u Ingru po što nižoj cijeni, neki to čekaju i kroz INU, a neki i na DDJH ili BLJE, ali svi paze kada je vrijeme za ulaz u Ingru. Ingra ima vrlo pozitivan stav i očekivanje ulagača, ima potporu na 17 Kuna i minimalan rizik ulaganja, a što nemožete reči niti za vaš KODT, KOEI, BLJE ni INU. Od ponedjeljka je kasno kolega , tik-tak-tik-tak !

P.S. fondovi mogu ulaziti od 22 Kune točno.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ja mogu čekati još dugo jer ulažem ono što mi ne treba na duži rok. Da li će rasti svaki dan po 1% ili će u par dana skočiti 20-30 % meni je tak svejedno. Jedno je što znam a to je da za 2-3 godine idem u mirovinu(posao)i bavim se najboljim poslom na svijetu i to potpuno besplatno.

neće uvijek biti ovako.

kada bi znao kamo ce ici ingrina dionica onda bi sigurno na njoj i zaradio.
problem je sto niko od nas nezna nego samo spekulira kamo bi trebala ici.
ko garantira da ce ingra postojati za 2 godine. u dugovima su do grla, konstantno proizvode nove dugove, vrednost u brankrotu ingre je 0.
ukoliko ingra ne pocne pokazivati pozitivne pomake jednostavno ce morati proglasiti bankrot. a onda ce im arenu banka uzet pod dug i prodati zagrebu za 70milja eura.
naravno moze i pozitivno pa ce dionica u nebesa ukoliko dobe sve te najavljene poslove pa zaposle jos 10000 ljudi da ih obave.
definitivno se ljudi nakrcavaju i pozitivno razmisljaju o ovoj dionici i ja jednostavno ne shvacanm zasto su toliko pozitivni jer iz moje perspektive, iako ne ocekujem propast, nema razloga za toliki optimizam.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!




Joooooooooj kako će ovo letjeti u nebesa, samo kad je kompanjoni puste sa lanca. Zar bi je inače badava štopali i strpljivo kupovali a po potrebi i prodavali. Procjenjujem da radi štopanja "žrtvuju" 30% ali zato im uđe novih dionica cca 70% svaki dan. Burekdžije danas nisu imali nikakve šanse. Bute vidli kak će to da letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kad bi je barem uspjeli dogurati preko 20 kn pa da tržišna kapitalizacija, ili kako je neki zovu "volumen kotizacije", bude dovoljno velika da i mirovinci mogu kupovati. Na koliko ono točno smiju kupovati?

Pa da nam kolege barem malo smanje minuse jer nisam siguran koliko ih još dugo ovo moralno podupiranje od tik-tak ekipe može zadovoljavati.
[/quote]

Nemožete vi bez mene kolega frckavi iako ste me stavili na "ignore" ?

Pa da odgovorim,
Prvo bi se osvrnuo na vaš KODT odnosno dionicu koja glumi oročenu štednju. U toj dionici niada nisi siguran hoće li 5 Kuna gore ili dolje, prava napetost, a ovdje prosipate (ne)znanje. Iz tog vašeg portfelja vidi se plitkost vašeg ulagačkog znanja, ali provokacije tipa Zakonskih elemanata i nešto znate, ali površno iako ste dosta precizni u onom što prepoznate.
Povodite se uvijek samo na Zakone ili Zaključke, ali popratni akti ili Rješenja ili dopune i privitak istoga vam je nepoznat, a samo tako možete imati cjelinu pa često iznosite samo pola istine. Kako se kolegama neda potražiti prava istina ili zakonska osnova u cijelini, obično vas podrže napamet.

Ingra
napunio sam se ispod 17,5, a svako punjenje ispod 17,5 je jako isplativo. Razumijem da čekate da se cijena KODT-a još digne pa da se istresete i uletite u Ingru po što nižoj cijeni, neki to čekaju i kroz INU, a neki i na DDJH ili BLJE, ali svi paze kada je vrijeme za ulaz u Ingru. Ingra ima vrlo pozitivan stav i očekivanje ulagača, ima potporu na 17 Kuna i minimalan rizik ulaganja, a što nemožete reči niti za vaš KODT, KOEI, BLJE ni INU. Od ponedjeljka je kasno kolega , tik-tak-tik-tak !

P.S. fondovi mogu ulaziti od 22 Kune točno.
[/quote]

evo ja zaradio da lkri pa sad čekam na kupnji .ali nikako da me poklopi.Meni je ulazak na 17kn čist ok ,samo da me poklopi.

New Report

Close