INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






Na žalost zbog ovakvih burek investitora sutra bude i na 17 kn ako ne i niže pošto će ju sustavno rušat kako bi trejdali, al prijatelju dobro pazi da se ne poklizneš!

Ma kakav burek investitor??!?!?!!!

Pa mislite li da bi netko tko okreće 30000 dionica Ingre to radio ovako i išao ulagati 1,1 mil. kn da bi lovio čistih 25 lipa po dionici? Kupio na 17,45, a što ako sutra padne na 17 i on nema kome prodati tu količinu? U tom slučaju je izgubio dvostruko više nego li je danas dobio. Ako trejda s tolikom količinom na ovakav način onda nema pojma ili to ne radi s vlastitom lovom i dionicama.

Ja naprosto ne vjerujem da je on sam danas napravio ovoliki promet.
[/quote]

Ako sutra padne na 17kn cu izgubiti 1k eura manje nego sto bih izgubio da nisam napravio ovaj trejd danas.
[/quote]
ispada da ti sam trguješ na ingri
[/quote]

danas nisam trgovao pa pogledaj promet, taman manji za iznos koji sam protrgovao jucer.

jel vama to neobicno da netko u danu portrguje miljon kuna, a da to nije fond?
[/quote]

Ajde kolega malo više "uvjerljivosti".

Ako ste već tako dobri i smioni kao što kažete onda ste ovo trebali najaviti prije današnjeg trgovanja, a ne poslije, jer ona stara izreka kaže: lako je biti general poslije bitke.

A uostalom koliko zarađujete (ili gubite) to ipak zanima najviše samo vas, a ne nas, IMHO.

danas nisam trgovao pa pogledaj promet, taman manji za iznos koji sam protrgovao jucer.

jel vama to neobicno da netko u danu portrguje miljon kuna, a da to nije fond?


Kolega molim te kakvih milijon kuna, pa ti bi bio lud da trguješ s toliko novaca tko će ti to povjerovati!?!?
[/quote]

50k eura prodao i 50k eura kupio i to je vama za cuditi se???!! Jadna majko gdje ja ovo pisem.

Pozdrav ekipa sretno s dionicama(om?).

Meni takvi opisi trgovanja nalikuju na prvotravanjsku šalu…………

Vezano uz temu ingra:
Odličan ambijent na igralištu……..

Tik tak vremena sve manje i manje………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Evo Blažičko diplomatski ….: PROBLEM u ARENI….. LEDOMAT nema dostatnog PROSTORA za manevriranje prilikom ulaska i izlaska sa igrališta…

DRUKERI NA SVE STRANE

Večeras sve savršeno u Areni a pojedinci moraju naći manu organizaciji pa makar se pokakili u vlastiti tanjur!

Nema nas Amerika, a da nas ima tražili bi da se otcijepimo….!

INGRA je upala u limb između 17 i 18 kn, sad se ovdje zabavljaju samo burekđije, neke i s većim iznosima.
dajte da se konačno počne ozbiljno ovdje igrati, ili dignite na 20 kn ili pustite neka potone na 14 pa će opet biti velikih prometa i muvinga. ovo sad je koma-par lipa gore dolje [yawn]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!






Na žalost zbog ovakvih burek investitora sutra bude i na 17 kn ako ne i niže pošto će ju sustavno rušat kako bi trejdali, al prijatelju dobro pazi da se ne poklizneš!

Ma kakav burek investitor??!?!?!!!

Pa mislite li da bi netko tko okreće 30000 dionica Ingre to radio ovako i išao ulagati 1,1 mil. kn da bi lovio čistih 25 lipa po dionici? Kupio na 17,45, a što ako sutra padne na 17 i on nema kome prodati tu količinu? U tom slučaju je izgubio dvostruko više nego li je danas dobio. Ako trejda s tolikom količinom na ovakav način onda nema pojma ili to ne radi s vlastitom lovom i dionicama.

Ja naprosto ne vjerujem da je on sam danas napravio ovoliki promet.
[/quote]

Ako sutra padne na 17kn cu izgubiti 1k eura manje nego sto bih izgubio da nisam napravio ovaj trejd danas.
[/quote]
ispada da ti sam trguješ na ingri
[/quote]

danas nisam trgovao pa pogledaj promet, taman manji za iznos koji sam protrgovao jucer.

jel vama to neobicno da netko u danu portrguje miljon kuna, a da to nije fond?
[/quote]

Normalno da nisi kad si jučer uletio po 17,45 (po tvojoj priči a ja u nju ne vjerujem – naročito u količinu) . Danas si mogao samo prosuti po bidu i u tom slučaju bi popušio bar 50-60 lipa po komadu. Na tvoju navedenu količinu od 30000 komada to bi bilo samo 2 soma eura. Ili bolje rečeno 1 korak naprijed 2 natrag. [lol]

Vamius, nazovi šefa. Traži te jer si navodno neuvjerljiv na forumu [bye]
Nema povjerenja da ti dodjeli još koju temu samo pišeš na INGRA-i.

marcello


Opa promjena politike u ingri…….. sada se bacaju u transparetnost!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/YYvjco7dQxXbQP71QeGhfQ==.pdf

tik tak vremena sve manje i manje……..

TIK TAK tik tak…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


INGRA je upala u limb između 17 i 18 kn, sad se ovdje zabavljaju samo burekđije, neke i s većim iznosima.
dajte da se konačno počne ozbiljno ovdje igrati, ili dignite na 20 kn ili pustite neka potone na 14 pa će opet biti velikih prometa i muvinga. ovo sad je koma-par lipa gore dolje [yawn]

koma je samo za one koji su zaglibili na visim razinama i cekaju godoa….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



INGRA je upala u limb između 17 i 18 kn, sad se ovdje zabavljaju samo burekđije, neke i s većim iznosima.
dajte da se konačno počne ozbiljno ovdje igrati, ili dignite na 20 kn ili pustite neka potone na 14 pa će opet biti velikih prometa i muvinga. ovo sad je koma-par lipa gore dolje [yawn]

koma je samo za one koji su zaglibili na visim razinama i cekaju godoa….
[/quote]

A što podrazumijevaš pod višim razinama? 25, 30, 40? Nije valjda da ima i onih s još većim ulazom?




INGRA je upala u limb između 17 i 18 kn, sad se ovdje zabavljaju samo burekđije, neke i s većim iznosima.
dajte da se konačno počne ozbiljno ovdje igrati, ili dignite na 20 kn ili pustite neka potone na 14 pa će opet biti velikih prometa i muvinga. ovo sad je koma-par lipa gore dolje [yawn]

koma je samo za one koji su zaglibili na visim razinama i cekaju godoa….
[/quote]

A što podrazumijevaš pod višim razinama? 25, 30, 40? Nije valjda da ima i onih s još većim ulazom?
[/quote]
itekako….i to dobar dio preko 100 kn…iznenadio bi se …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Opa promjena politike u ingri…….. sada se bacaju u transparetnost!

Oni su uvijek bili transparentni, sa najkonkretnijim finacijskim izvještajima! Mislim da su čak prvi na ZSE počeli slati izvještaje po Međunarodnom računovodstvenom financijskom standardu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close