INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas čitam novine 24 sata kad ono preko cijele stranice jedan veliki sat i unutra umjesto kazaljka stoji Kosorica a iznad sata stoji natpis VRIJEME CURI hehehe, tik-tak

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

samo se bojim kad prođe ovaj hokej da se ne nastavi trakavica oko arene

Trenutno:
CROBEX + 0,21%
DLKV + 1,29%… [bye]
INGR + 1,53%… [thumbsup]

tik-tak…tik-tak…. [lol]


viđeee burekdžija što su se naslagali na ask i uredno i strpljivo čekaju red za burek [lol] . Danas nema pritisaka, izgleda se konzorcij nakrcao i sad čeka tko će pogurati naprijed. E pa gospodo MORATI ćete PRVI početi gurati a onda vam se i mi pridružimo.

I još mi udijeliše čistu jedinicu. Hmm, zar se istina tako nagrađuje. No moj savjet vam je maknite se i postavite kunu više-svima će se više isplatiti, a vama burek, dva više. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


Trenutno:
CROBEX + 0,21%
DLKV + 1,29%… [bye]
INGR + 1,53%… [thumbsup]

tik-tak…tik-tak…. [lol]

Što ti vrijedi +2,3 il 5% kad se nismo makli od 17kn.. ineće se maknut dok se ne dobije neki posao.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

jeste dosadni s tim tik- takali činjenica je da netko marljivo skuplja



Trenutno:
CROBEX + 0,21%
DLKV + 1,29%… [bye]
INGR + 1,53%… [thumbsup]

tik-tak…tik-tak…. [lol]

Što ti vrijedi +2,3 il 5% kad se nismo makli od 17kn.. ineće se maknut dok se ne dobije neki posao.
[/quote]

Potpuno si u pravu, ali to je jedini (pravi) nacin da se pomaknemo.
Medjutim, interesantno je da se takva situacija dugo nije vidjela pa je mozda i to neki pokazatelj…
Trenutno: CROBEX 0,29% – INGRA 2,11%

kad mi lkri odradi onda se prebacujem u ingricu [thumbsup]

Opa promjena politike u ingri…….. sada se bacaju u transparetnost!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/YYvjco7dQxXbQP71QeGhfQ==.pdf

tik tak vremena sve manje i manje……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/





Na žalost zbog ovakvih burek investitora sutra bude i na 17 kn ako ne i niže pošto će ju sustavno rušat kako bi trejdali, al prijatelju dobro pazi da se ne poklizneš!

Ma kakav burek investitor??!?!?!!!

Pa mislite li da bi netko tko okreće 30000 dionica Ingre to radio ovako i išao ulagati 1,1 mil. kn da bi lovio čistih 25 lipa po dionici? Kupio na 17,45, a što ako sutra padne na 17 i on nema kome prodati tu količinu? U tom slučaju je izgubio dvostruko više nego li je danas dobio. Ako trejda s tolikom količinom na ovakav način onda nema pojma ili to ne radi s vlastitom lovom i dionicama.

Ja naprosto ne vjerujem da je on sam danas napravio ovoliki promet.
[/quote]

Ako sutra padne na 17kn cu izgubiti 1k eura manje nego sto bih izgubio da nisam napravio ovaj trejd danas.
[/quote]
ispada da ti sam trguješ na ingri
[/quote]

danas nisam trgovao pa pogledaj promet, taman manji za iznos koji sam protrgovao jucer.

jel vama to neobicno da netko u danu portrguje miljon kuna, a da to nije fond?

POnudite Rusima da kupe CIJELU ARENU- to će im na ovom području biti mjesto za sva bitna
okupljanja….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

danas nisam trgovao pa pogledaj promet, taman manji za iznos koji sam protrgovao jucer.

jel vama to neobicno da netko u danu portrguje miljon kuna, a da to nije fond?
[/quote]

Kolega molim te kakvih milijon kuna, pa ti bi bio lud da trguješ s toliko novaca tko će ti to povjerovati!?!?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close