INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa zar Opi nije u sjevernoj Africi? Hoće li stići na vrijeme u Njemačku?

Inače, pogledao sam malo slike ovih "razdvojenih ploča" u Areni. Nisam inženjer, ali čini mi se da su se one "razdvojile" skoro točno okomito od predviđenog smjera. Osim toga, nije mi jasno zašto su se tako neravno "razdvojile". Je li ima kakav inženjer građevine da nam to malo pojasni?


ova slika koju sam vidio u jednom izvjestaju nemora nuzno biti bas slika iz arene.
ako je slika iz arene puknuo je beton nije se nikakva diletacija razdvojila.
u projektima obima posla kao arena nemoze se uzei sve stvari u obzir i uvjek ima korekcija i pucanja koje se jednostavno ispravi.
zato je ingra i dala jamstva na zgradu i sve ce se sigurno ispraviti u roku. nije to nista zbog cega se treba zabrinjavati i koliko sam skuzio statika zgrade nije promjenjena (opet koliko se moglo iscitat iz novina).
uh hebemti pa ja sam pisao pozitivno o ongri (NE NISAM KUPIO DIONICA)

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


Popucale ploče ….to je isto , kao da renovirate susjednu sobu, a glazura pukne iznad stropa….

Ne zaboravite sve radnje oko pripreme LEDA U DVORANI ! Drugi put pazite s takvim
egzibicijama materijala .

Interesantno, kad sam nedavno bio na sajmu beba – uočio sam te pukotine, naravno svaka konstrukcija radi, oni predviđeni – te dopušteni radovi konstrukcija – postoje al ovi mi nisu djelovali dilatacijski iako je izvršeno zapitkivanje epoxsidom!!!!….

Kako kaže INGRA, dilatacijske reške moraju radit, naravno, al ja nikad nisam uočio dilatacijske reške u kvadratičnom prostoru vrlo krivudave – vrlo…..a ne radi se o kreativnom podu….zanimljivo

Al to nije sve, ima tu toliko nedostataka……vidljivih oku da bi izvođačima skinuo sa situacija 20%

ps Nadam se da nadzorni ing. za krovnu konstrukciju mirno spava, sva sreća da su ugrađeni grijači pa se snjeg otapa, inače bi bilo nesanica……..iako je statičar predvidio i pokretno opterećenje …..

ps INGRA nakon nekog vremena ipak nekim svojim starim dužnicima sramežljivo upaltila neku siću, al doista sramežljivo

[undecid]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Ostalo je još i manje vremena nego što sam mislio, tik-tak

kolega tebe je BB stvarno zarazio s tim tik-tak…

Danas je netko napravio jako dobar posao, sve što je kupljeno po 17,10, naravno i niže, velika je prednost za nastavak ove dionice u njegovom portfelju.
Netko očito izlazi već 2 dana, trebaju mu novci, ne bi se začudio da je i sama Ingra gradnja, ali nakon toga ide lijepi oporavak.
Ingra ima pozitivan stav ulagača, nisko rizična dionica je, vrlo likvidna i ima potporu na 17 Kuna.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Danas je netko napravio jako dobar posao, sve što je kupljeno po 17,10, naravno i niže, velika je prednost za nastavak ove dionice u njegovom portfelju.
Netko očito izlazi već 2 dana, trebaju mu novci, ne bi se začudio da je i sama Ingra gradnja, ali nakon toga ide lijepi oporavak.
Ingra ima pozitivan stav ulagača, nisko rizična dionica je, vrlo likvidna i ima potporu na 17 Kuna.

a ti ko da si zmarsa opal.
pa islazi ingra i mora izaci sa ukupno 82 miljona kuna iliti 4.100.000 dionica do 28.01 a pored toga jos oko 40 milja iliti 2.000.000 je kod kooperanata koji su dobili ove papirice pod racun (sve po 20 kuna). i onda jos posto nisu prodali dionice preko 20 nego ispod 17 dodje ti na tu trgovinu ingri jos 10 milja kuna MINUSA. tek toliko da malo naskodi nevjerojatnoj profitabilnosti od MINUS 50 milja. znaci za koji dan kada objave da je ingra super uspjesno privela godinu kraju sa oko -60.000.000 kuna skocit ce joj dionica oko 30% jer koliko sam vidio petrokemija je prikazala -250.000.000 da bi raslo 60%.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

KOlega Coollce

puno vi toga pišete, ali koga mislite tim jeftinim drukovima obeshrabriti ?

Pa i ja bi kupio na 16, ali ne ide kolega, ne ide.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Danas je netko napravio jako dobar posao, sve što je kupljeno po 17,10, naravno i niže, velika je prednost za nastavak ove dionice u njegovom portfelju.
Netko očito izlazi već 2 dana, trebaju mu novci, ne bi se začudio da je i sama Ingra gradnja, ali nakon toga ide lijepi oporavak.
Ingra ima pozitivan stav ulagača, nisko rizična dionica je, vrlo likvidna i ima potporu na 17 Kuna.

a ti ko da si zmarsa opal.
pa islazi ingra i mora izaci sa ukupno 82 miljona kuna iliti 4.100.000 dionica do 28.01 a pored toga jos oko 40 milja iliti 2.000.000 je kod kooperanata koji su dobili ove papirice pod racun (sve po 20 kuna). i onda jos posto nisu prodali dionice preko 20 nego ispod 17 dodje ti na tu trgovinu ingri jos 10 milja kuna MINUSA. tek toliko da malo naskodi nevjerojatnoj profitabilnosti od MINUS 50 milja. znaci za koji dan kada objave da je ingra super uspjesno privela godinu kraju sa oko -60.000.000 kuna skocit ce joj dionica oko 30% jer koliko sam vidio petrokemija je prikazala -250.000.000 da bi raslo 60%.
[/quote]
pa ako ingra sada prodaje onda su stvarno kreteni,mogli su malo ohrabrit dionicare s kakvim poslicem,i sve prodat na 20 i iznad,i ne izgubiti ništa..ili su toliko nesposobi svi u toj upravi,koda im je cilj raditi minuse.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



Ostalo je još i manje vremena nego što sam mislio, tik-tak

kolega tebe je BB stvarno zarazio s tim tik-tak…
[/quote]

Volim to ponavljati jer sam primjetio da to nekoga jako ljuti pa ja uživam u tome [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Ostalo je još i manje vremena nego što sam mislio, tik-tak

kolega tebe je BB stvarno zarazio s tim tik-tak…
[/quote]

[thumbsup]

ma nije jedini… zarazen…
Ima vec nekoliko dana meni non-stop u glavi odjekuje "tik-tak" …
I sve nesto zurim, k’o muha bez glave, jer stalno mislim kako "vremena je sve manje i manje"…
Uz to, zastrasujem i pozurujem sve oko sebe, jer se blizi 26.02.2011…. [pray]
Ali nema veze, na svacije, pa i na moje cudjenje, mudro i ponosno odgovaram kako "sat otkucava"…
I eto, tako da sada pratim i kontrolisem svoje (a i tudje) satove i kalendare vise nego dionice INGRE.

pazi ovo… [shocked]http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Funbiz/Medvescak-u-ruskoj-ligi-mogao-bi-spasiti-Arenu?homesrclink=carousel


pazi ovo… [shocked]http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Funbiz/Medvescak-u-ruskoj-ligi-mogao-bi-spasiti-Arenu?homesrclink=carousel

Evo i Rusa……..

Velik interes navijača i sponzora nije ostao nezamijećen ni izvan naših granica. Stoga su na posljednje dvije utakmice dolazak najavili i predstavnici ruske KHL lige, druge najjače hokejske lige na svijetu. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

viđeee burekdžija što su se naslagali na ask i uredno i strpljivo čekaju red za burek [lol] . Danas nema pritisaka, izgleda se konzorcij nakrcao i sad čeka tko će pogurati naprijed. E pa gospodo MORATI ćete PRVI početi gurati a onda vam se i mi pridružimo.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close