INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neće još dugo biti ispod 18 iako se ovaj veliki trudi da zadrži i pokupi od kooperanata mrvice koje su još ostale. Znači trend je rast. Kupovina je izvjesna.

neće uvijek biti ovako.

Evo Škegro apelira na IPO-u HEP-a i još nekih državnih firmi, a ja se pitam pa tko će ući u taj IPO kad je ovaj INGRIN scenarij bolji od ijednog IPO-a u svijetu, za sitne novce možeš postati bogat čovjek


Neće još dugo biti ispod 18 iako se ovaj veliki trudi da zadrži i pokupi od kooperanata mrvice koje su još ostale. Znači trend je rast. Kupovina je izvjesna.

Dobro mu ide…

ne znam, mrasic6…
da mi je povratit’ gubitak i biti bogat kao prije… [rolleyes]
a onda cemo lako… [wink]

Nekome ja baš interes da pokupi kolko još može na 17,xx. Ali ovaj na 17,50 bi mogo neko progutati ko za šalo.Opana je to igra, i brzo se može ostati bez 18k dionica. [proud]



Neće još dugo biti ispod 18 iako se ovaj veliki trudi da zadrži i pokupi od kooperanata mrvice koje su još ostale. Znači trend je rast. Kupovina je izvjesna.

Dobro mu ide…
[/quote]

Iako mi ne odgovara što čini ali ipak moram mu odati priznanje da je veoma hrabar i isplati mu se jer je natjerao psihozne i špekulante da mu dosta toga pojeftino prodaju. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


Nekome ja baš interes da pokupi kolko još može na 17,xx. Ali ovaj na 17,50 bi mogo neko progutati ko za šalo.Opana je to igra, i brzo se može ostati bez 18k dionica. [proud]

[lol]



ah da
22.000.000 kn na naplatu dolazi 28.01.2011
i jos
7.060.663 eura (52.248.906kn po 7,4) isto 28.01.2011
toliko ingra MORA prodat na burzi do sljedeceg petka (28.01).
protrgovano je oko 30.642.792 kna od 04.01 do jucer u oko 10 eadnih dana.
a koliko je tu spekulacija nemam pojma
ali
imaju jos 7 dana da nabave oko 42 milje kuna znaci da ce sada polako pocet uvaljivanje.
i kada to sve napokon zavrsi i cjena ode di ode i stvar se smiri.
06.12.2011 novih 200.000.000 stize na naplatu. kako ce to izmajmunirat ostaje za vidit.

tak da mi nije za ulazit na 17-18 nikak mozda 13 vjerojatnije 7-8

Iskreno žao mi je što ti se pogoršalo zdravlje, jer sklop za logičko povezivanje i ažuriranje ti je oštećen!
Ažuriraj i nadogradi bazu!

Vremena sve manje i manje……. Tik tak…….
[/quote]
kaj ti drobis
pa nemam ja ovdje nikakvog logickog povezivanja. samo gole brojke koje stoje.
dostupno svima na Vaš link datumi ispravni cifre ispravne.
nemam ja tu sto logicki radit.
ingra objavila da je sa cca 4,2 milja dionica odvojila za dugove a ostatak za kooperante.
i to po 20 kuna dionica. stoga ce jos i 10 miljona kuna minusa natuc samo na ovoj transakciji da namiri dugove.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


Nekome ja baš interes da pokupi kolko još može na 17,xx. Ali ovaj na 17,50 bi mogo neko progutati ko za šalo.Opana je to igra, i brzo se može ostati bez 18k dionica. [proud]

povlačim se za danas bude to i skuplje [wink]

Teško da ide preko 18 kn ,nema se municije dovoljno.

Dodatnim podacima koje tisak objavljuje samo u vezi Arene otkriva kako će ingra biti u plusu s arenom…..

Još je i inflacijska klauzula povezana s Eurom, dakle dobitna situacija za ingru

tisak piše o tome na sve strane

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-808/Arena-ce-u-28-godina-poskupjeti-barem-50-mil.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Nekretnine/Holding-se-zeli-ispetljati-iz-price-s-Arenom-tako-da-Arenu-kupi-od-Ingre?homesrclink=carousel

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/107018/ZG-Arenu-cemo-platiti-izmedu-240-i-300-milijuna-eura.html

Doći će i poslovi, nema veze što je ovakva cijena kakva je ali sigurno je da će biti sada samo viša…… uz mogućnost korekcija……

Tik tak vremena sve i manje i manje…………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol] [lol] ee jeste naivni. Stavim nekolio tisućica na ask a ono odma netko po bidu istrese 3-5k komada. hehehehe, pali igra svaki put. svašta.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close