INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra je u studenome 2009. pokušala doći do svježeg kapitala i prodati svoju tvrtku Lanište koja je vlasnik Arene. No, ni Ingra ne želi Arenu prepustiti bez računice, koja joj i te kako ide u prilog. U sedam godina Grad i država platit će najmanje 52,5 milijuna eura zakupnine, što bi značilo da bi u slučaju otkupa 2016. godine Ingri, sukladno potpisanim ugovorima, na račun sjelo 132,9 milijuna eura.

Ingra je nekada morala prodati arenu a sada joj nije tolika preša [proud]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

A na seebiz-u ni traga ni glasa o mogućoj prodaji arene [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Barem se jedno jutros moglo uočiti, "lik" je povukao nalog sa 17,70 kad je vidio da neće izdržati, stavio blokadu na 18,kad se skupilo naloga ispod njega ,opet spustio na 17,80kn, ako krene opet rast i ako opet utekne biti će u potpunosti jasno koja mu je namjera.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

nema ga više, bar ne u prvih 20 koliko ja vidim na investoru


Barem se jedno jutros moglo uočiti, "lik" je povukao nalog sa 17,70 kad je vidio da neće izdržati, stavio blokadu na 18,kad se skupilo naloga ispod njega ,opet spustio na 17,80kn, ako krene opet rast i ako opet utekne biti će u potpunosti jasno koja mu je namjera.

Pa dobro jutro hrvatska, to se danima vec tako radi .Čim se ljestvica podigne gradi se zidić, i onda idu majstori ispod zidića, očerupa ih se i zidić nestane. I tako dalje i tako dalje…

…ovaj jedan pošto poto navalio da svojih 20 000 -ica komada proda danas oko 18.00 kn

samo neka oni šeću naloge,važno da mi idemo svaki dan gore,a cvancika je sve bliže..

Pozdrav svima,
vec dugo vas pratim i sve rado citam.
Nemam pojma o investiranju ali vremenom, u zadnjih par godina, kupovao sam i cuvao dionice INGR-e.
Akumulirao sam ih poprilicno mnogo i zbog zelje da vjerujem u tu firmu a, i naravo, zbog sve nize cijene i pokusaja da "popravim" svoju prosjecnu cijenu, koja je i dalje jako visoka.
Iako je to pokusavanje postalo poput neke "beskrajne price" nikada moja vjera, a i nada [wink] u oporavak i buducu uspjesnost ove kompanije nije bila cvrsca i veca, nego sada…
(a bogami, i nemam drugog izbora [lol] )


Pozdrav svima,
vec dugo vas pratim i sve rado citam.
Nemam pojma o investiranju ali vremenom, u zadnjih par godina, kupovao sam i cuvao dionice INGR-e.
Akumulirao sam ih poprilicno mnogo i zbog zelje da vjerujem u tu firmu a, i naravo, zbog sve nize cijene i pokusaja da "popravim" svoju prosjecnu cijenu, koja je i dalje jako visoka.
Iako je to pokusavanje postalo poput neke "beskrajne price" nikada moja vjera, a i nada [wink] u oporavak i buducu uspjesnost ove kompanije nije bila cvrsca i veca, nego sada…
(a bogami, i nemam drugog izbora [lol] )

bogami nemaš… [lol] [lol] [lol] [thumbsup]


Pozdrav svima,
vec dugo vas pratim i sve rado citam.
Nemam pojma o investiranju ali vremenom, u zadnjih par godina, kupovao sam i cuvao dionice INGR-e.
Akumulirao sam ih poprilicno mnogo i zbog zelje da vjerujem u tu firmu a, i naravo, zbog sve nize cijene i pokusaja da "popravim" svoju prosjecnu cijenu, koja je i dalje jako visoka.
Iako je to pokusavanje postalo poput neke "beskrajne price" nikada moja vjera, a i nada [wink] u oporavak i buducu uspjesnost ove kompanije nije bila cvrsca i veca, nego sada…
(a bogami, i nemam drugog izbora [lol] )

Iskreno i ohrabrujuće, ČESTITAM nema šta, pravi si!

Zavidim ti jedino na možda većoj količini dionica od one koju imam ja u portfelju jer ćeš uskoro biti bogatiji od mene [thumbsup]

@dedo…ovo da ionako nema drugog izlaza mi je jako dobro… [smiley]


samo neka oni šeću naloge,važno da mi idemo svaki dan gore,a cvancika je sve bliže..

Pa tko sad nebi kupio Ingru za taj sitni novac nemožeš kupiti ništa tako dobro i podcijenjeno .

New Report

Close