INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A mislite da od ovog posla u Alžiru puno toga ovisi ili je to samo spin? Inače, slovenski SCT je u banani, pred bankrotom…


Otprilike još oko 200 tisuća dionica od kooperanata u igri, i nema više……… [lol] [lol]

možda i manje jer kad su kooperanti prodavali onda se samo tuklo po kupnji, nitko nije pitao jel cijena 17, 16 ili 15 kn
ubrzo će i ingra skočiti preko 18 kn, croebx je već na +1,80%

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!


možda i manje jer kad su kooperanti prodavali onda se samo tuklo po kupnji, nitko nije pitao jel cijena 17, 16 ili 15 kn
ubrzo će i ingra skočiti preko 18 kn, croebx je već na +1,80%

Sigurno i manje od 100 000
to sam napisao jer vidio sam dosta naloga, ali sada

prođe 17 minuta bez prodaje niti kupnje, jača prodaja je oko 18 Kn……….

tik tak……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



možda i manje jer kad su kooperanti prodavali onda se samo tuklo po kupnji, nitko nije pitao jel cijena 17, 16 ili 15 kn
ubrzo će i ingra skočiti preko 18 kn, croebx je već na +1,80%

Tikataka – ukratko ici ce prema 20 pa makar morali i fondovi intervenirati.

Srdačan pozdrav

Sigurno i manje od 100 000
to sam napisao jer vidio sam dosta naloga, ali sada

prođe 17 minuta bez prodaje niti kupnje, jača prodaja je oko 18 Kn……….

tik tak……
[/quote]

Tikataka – ukratko ici ce prema 20 pa makar morali i fondovi intervenirati.

Srdačan pozdrav



Otprilike još oko 200 tisuća dionica od kooperanata u igri, i nema više……… [lol] [lol]

možda i manje jer kad su kooperanti prodavali onda se samo tuklo po kupnji, nitko nije pitao jel cijena 17, 16 ili 15 kn
ubrzo će i ingra skočiti preko 18 kn, croebx je već na +1,80%
[/quote]

…a kad se sutra prestane trgovati INA-om ? onda krobi natrag na 1800 a ingra 15Kn… [lol]


Mi Hrvati neznamo cijeniti što imamo i samo pljujemo jedni po drugima. Onda se pojave ameri i hladno kupe pola Arena centra za cifru od koje boli glava jer znaju da to vrijedi, a mi smo još uvijek najpametniji pa se čudimo što to rade. Isto je sa svim Hrvatskim firmama i cijelom nam Lijepom našom koja nam ništa ne vrijedi sve dok jednog dana ne otvorimo oči i shvatimo da su nam sve pokupovali ispred nosa po smješnim cijenama dok smo mi pametovali i jedni drugima podmetali noge i zabijali noževe u leđa. Što će nama Hrvatima neprijatelji, pa mi smo si sami dovoljni što je povijest i pokazala. Jednio što nam stvarno uspjeva i što nam je vjerojatno u genima je da budemo sluge stranim i ne tako pametnim gospodarima, jer očito sami nismo u stanju upravljati svojim životima.

Odličan post. Samo nisu jedino Hrvati takvi, mada prednjače. Zanimljivi su tipovi koji pišu za i protiv ovisno o tome imaju li ili nemaju tu dionicu i to u razmaku od dan-dva. I što reći o njihovom moralu. Ništa, nemaju obraza ni stida jer su bitni sami sebi a drugi neka propadnu. Iako svojim pisanjem ne mogu promijeniti niti 1% ipak pokazuju tko su i kakvi su ljudi. INGRA ide gore ma što mi pisali, imali je ili ne imali.Pozdrav svima i svako dobro.

neće uvijek biti ovako.

Vidljiva je borba velikih koji žele ići na 20 i onih koji to još sprečavaju jer žele još krcati na ovim razinama. Tko će imati više municije i živaca preostaje nam da čekamo i vidimo ili se ventualno priključimo i pomažemo. Po meni je rizik na prodavateljima (malima)jer ovo svakog časa može puknuti na 20. Bumo vidli kaj bu bilo.

neće uvijek biti ovako.


A mislite da od ovog posla u Alžiru puno toga ovisi ili je to samo spin? Inače, slovenski SCT je u banani, pred bankrotom…

Da, istina je, i Ingra je bila u banani ali to je sada iza nje, a previdio si podatak da je SCT dobio predujam za poslove u Libiji u iznosu od 60 milijuna dolara…! i INGRA će dobije predujam za Alžir i Rusiju pa će imati cca. 100 milijuna eura u kasici da se ležerno mogu pripremati radovi, a da ne spominjem Libiju i Gadafija koji neznaju kud će s lovom, čeka se od Mesića samo jedan dobar vic da Gadafija baci u trans smijeha koji će odriješiti kesicu za našu INGRU (volio bi Gadafi po stare dane da mu Mesić češće dolazi u posjet i prosipa viceve od jutra do sutra, zna ovaj da se od smijeha duže živi)

no tko bi u opce se jos zelio ukrcat u 50% precjenjenu dionicu osim spekulanata. u ostalom sa malo ozbiljnijim novcima bi mogao zavrsit sa vlasnistvom ingre a onda ti nema spasa nego likvidirat firmu. ato je pak puno posla sa malom zaradom.
jos bu te sretni ako uspijete na 14 prodat

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


no tko bi u opce se jos zelio ukrcat u 50% precjenjenu dionicu osim spekulanata. u ostalom sa malo ozbiljnijim novcima bi mogao zavrsit sa vlasnistvom ingre a onda ti nema spasa nego likvidirat firmu. ato je pak puno posla sa malom zaradom.
jos bu te sretni ako uspijete na 14 prodat

aj klinac ides i ti na ignore.


no tko bi u opce se jos zelio ukrcat u 50% precjenjenu dionicu osim spekulanata. u ostalom sa malo ozbiljnijim novcima bi mogao zavrsit sa vlasnistvom ingre a onda ti nema spasa nego likvidirat firmu. ato je pak puno posla sa malom zaradom.
jos bu te sretni ako uspijete na 14 prodat

Stvarno pišeš gluposti!!!
Gdje si bio prije dva, tri i više mjeseci kad je sve izgledalo lošije i na INGR-i i na cijelom tržištu.
Možda bi te tada netko i ozbiljnije doživljavao.

Danas je ipak bolje da se držiš virtualne burze [lol]




možda i manje jer kad su kooperanti prodavali onda se samo tuklo po kupnji, nitko nije pitao jel cijena 17, 16 ili 15 kn
ubrzo će i ingra skočiti preko 18 kn, croebx je već na +1,80%

Tikataka – ukratko ici ce prema 20 pa makar morali i fondovi intervenirati.

Srdačan pozdrav

Sigurno i manje od 100 000
to sam napisao jer vidio sam dosta naloga, ali sada

prođe 17 minuta bez prodaje niti kupnje, jača prodaja je oko 18 Kn……….

tik tak……
[/quote]

Tikataka – ukratko ici ce prema 20 pa makar morali i fondovi intervenirati.

Srdačan pozdrav

[/quote]
Ako kolega Matrix tako tvrdi, onda nema razloga da mu ne vjerujemo! Sjećam se kada je na 45 tisuća tvrdio da to ide na 55 tisuća, i stvarno je i otišlo na 55. Tada nisam bio u Ingri, jer mi se činilo kao "balonče", ali svejedno je raslo do iznad 60 t.
Ovaj puta ne propuštam vlakić! [thumbsup]

New Report

Close