INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tik tak……… Tik tak……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Tik tak 17kn zaključno. Koliko je to od 10 ili 8 kn koje su neki očekivali??? Koliki pad bi trebao biti???
Blumen-matematika ti nije jača strana-ili si sve krivo posložio…INGRA je u velikoj zaradi a još ima i svoju ARENU. Koliko će vrijediti za cca 5 godina? Duplo! Hmm izgleda nemoguće. I na 400 je izgledalo nemoguće da će pasti do 14,20, a jednog dana će tolika biti samo dividenda. Sada izgleda nemoguće da će opet na 400 jednog dana, ali SVE JE MOGUĆEEEEEEE. [wink]. pOZDRAV DUGOROČNIMA-I MIROVINCIMA.

neće uvijek biti ovako.

E, da, skoro sam na njih zaboravio – kad će napokon ti mirovinci početi kupovati Ingru?
Jel im još smeta onaj volumen kotizacije?

skovacin baš si me nasmijao [thumbsup]

pepe7


Tik tak 17kn zaključno. Koliko je to od 10 ili 8 kn koje su neki očekivali??? Koliki pad bi trebao biti???
Blumen-matematika ti nije jača strana-ili si sve krivo posložio…INGRA je u velikoj zaradi a još ima i svoju ARENU. Koliko će vrijediti za cca 5 godina? Duplo! Hmm izgleda nemoguće. I na 400 je izgledalo nemoguće da će pasti do 14,20, a jednog dana će tolika biti samo dividenda. Sada izgleda nemoguće da će opet na 400 jednog dana, ali SVE JE MOGUĆEEEEEEE. [wink]. pOZDRAV DUGOROČNIMA-I MIROVINCIMA.

Jel moguće da će Sanader da bude ponovo premijer?

Jel moguće da će država da smanji poreze?

Jel moguće da ćeš moć da kupiš novi bmw za dve hiljade evra?

E pa tolika je otprilike verovatnost za sve tvoje imaginarne scenarije u vezi Ingre…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Ova tema je puna pretjerivanja. Međutim činjenica je da je dionica previše pala te očekujem veći rast , barem do 25-30 kn jer je sad situacija puno bolja nego prije 6 mjeseci. Međutim slažem se 100% s Bluemanom kad kaže da je rast od ATL od 15% beznačajan i ne treba izazivati euforiju. Nažalost mojih 45 kuna ne vjerujem da ću tako brzo doživjeti. Euforičari su mi ipak draži nego tragičari, recimo kolega fotije koji glumi da je Srbin, a očito je jedan od starih forumaša koji se trudi pričati ekavicom( barem više ne priča u infinitivu) haha.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Tik tak 17kn zaključno. Koliko je to od 10 ili 8 kn koje su neki očekivali??? Koliki pad bi trebao biti???
Blumen-matematika ti nije jača strana-ili si sve krivo posložio…INGRA je u velikoj zaradi a još ima i svoju ARENU. Koliko će vrijediti za cca 5 godina? Duplo! Hmm izgleda nemoguće. I na 400 je izgledalo nemoguće da će pasti do 14,20, a jednog dana će tolika biti samo dividenda. Sada izgleda nemoguće da će opet na 400 jednog dana, ali SVE JE MOGUĆEEEEEEE. [wink]. pOZDRAV DUGOROČNIMA-I MIROVINCIMA.

Jel moguće da će Sanader da bude ponovo premijer?

Jel moguće da će država da smanji poreze?

Jel moguće da ćeš moć da kupiš novi bmw za dve hiljade evra?

E pa tolika je otprilike verovatnost za sve tvoje imaginarne scenarije u vezi Ingre…

[/quote]

Baš sam se ovih dana pitao gdje si i kako ti je. Malo sam se zabrinuo za tebe. Ali evo vidim živ si iako si nervozan jer ti se scenarij ne razvija prema 10 već ide prema 20-

Sve je moguće. Biće BMW-a i za jeftinije. Kada zavlada glad neć se moći jesti lim.Sve u svoje vrijeme. Prije toga će INGRA i sve ostalo porasti stotinama posto a onda KRAHH SVEGA a ne samo INGRE. Burze će biti propala investicija. E pa ću te pitam ja da li više vrijedi BMW ili vreća brašna. SVE JE MOGUĆE brale moj.

neće uvijek biti ovako.


E, da, skoro sam na njih zaboravio – kad će napokon ti mirovinci početi kupovati Ingru?
Jel im još smeta onaj volumen kotizacije?

od 20 kn.

neće uvijek biti ovako.

S obzirom da ja volim biti okružen ljudima s pozitivnim razmišljanjem jer me negativci ubijaju s svojim pesimizmom ja bi Vas sve ovdje još jedanput priupitao jedno pitanje pa da vidim koliko nas ovdje živi s optimizmom bez obzira na trenutne gubitke u ovoj dionici!!
Koliko Vas ovdje misli da je Alžir izgubljen????

Hvala na odgovoru!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

ja mislim da ce mo pobjedit alzir 1 0

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Treba još malo pobrati od koperanata na ovim cijenama, pa će odmah nakon toga biti i Alžira i Rusije.
Fondovi su Ingru plaćali preskupo, pa je isto tako moraju u što većim količinama nakupovati i prejeftino. Takav je dogovor postignut prije zamjene potraživanja za dionice, i koliko vidim do sada se dogovor poštuje. Koliko je još ostalo spremnih na prodaju. Izgleda sve manje i manje. [yawn]

Jel postoji način da se ima uvid u top 20,30 ili top 50 dioničara??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close