INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za sad skoro da nema izloženih naloga na prodaji ispod 15 kn, je li to znak da se većina kooperanata iskrcala prošli tjedan?
je li vrijeme za rast prema 20 kn?
je li vrijeme da se oni koji su u petak prodali na 15 kn, danas mahnito počnu vraćati po 16-17 kn? [lol]

dobar komentar najave zestokog rasta.
sa 300 na 400
pa sa 200 na 300
pa sa 100 na 200
pa sa 70 na 100
pa sa 50 na 100
pa sa 30 na 100
pa sa 20 na 80

sada je sa 15 na 20.
mozda sada i upali.

Ali naravno, tu su svi kupovali po 14 kuna.
bas svi.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://seebiz.eu/hr/nekretnine/bandic-grad-i-holding-platit-ce-troskove-odrzavanja-po-pola-u-roku-od-24-sata,102713.html

We Will Not Assimilate

Najveće su se promjene dogodile u vlasničkoj strukturi Ingre (ZSE:INGR-R-A) i to zbog provedene dokapitalizacije. Tri su mirovinska fonda značajno povećali udjele. Tako je Raiffeisen OMF stekao 511.349 dionica, i sad drži udjel od 6,34 posto i drugi je najveći vlasnik Ingre. PBZ Croatia osiguranje stekao je 433.768 dionica te je s devetog skočio na četvrto mjesto s 4,46 posto udjela. AZ OMF stekao je 128.462 dionice te sad drži udjel od 4,17 posto i s petog je skočio na četvrto mjesto najvećih vlasnika. Tri mirovinca tako drže 14,97 posto Ingre. Najveći je vlasnik Ingre postao skrbnički račun PBZ-a koji je povećao udjel za 438.223 dionice pa sada njegov udjel iznosi 6,72 posto. Igor Oppenheim pao je s prvog na treće mjesto i sad drži 5,71 posto udjela.
http://seebiz.eu/hr/fondovi/mirovinski/mirovinski-fondovi-drze-gotovo-15%25-dionica-ingre,102693.html

Kupnja 160k
Prodaja 120k ukupno dionica

Zanimljivo [thumbsup]


Sutra mogući preokret smjera dionice ,svima želim sreću u budućem trgovanju sa ovom dionicom. [thumbsup]

Hehe, kupio je pa druka !

Fotije di ste,kupujete bezvredne akcije ?

Ja bi kupijo !!!

vecinski vlasnici INGRE su od sad mirovinci, fondovi i igor oppenheim, dvoje od njih ko?ntroliraju cijelu zagrebacku burzu pa zar iz toga nije potpuno jasno da INGRA nema sanse da ne naraste?

ekipa, sad je bitno ne prodavati/trejdati po ovim smiješnim cijenama!
povucimo sve naloge s prodaje i idemo svi na bid, ima da trejderi koji su prodali po 15 kn počnu plakati od muke! [thumbsup]
pravi rast bit će kad probijemo 20 kn, nakon toga nema više ispod, bit će potom juriš na kotu 30 kn [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



Sutra mogući preokret smjera dionice ,svima želim sreću u budućem trgovanju sa ovom dionicom. [thumbsup]

u kom smjeru mislite kolega?
[/quote]
u ovom kolega moj [thumbsup]


Kupnja 160k
Prodaja 120k ukupno dionica

Zanimljivo [thumbsup]

ovo sam i ja primjetio.

oduzmite cca 25.000 mojih dionica sa aska pa ce prodaja biti na cca 95.000 komada.
zbilja jako zanimljivo.

moje dionice su za sada na 17-18kn rasporedene, ali razmisljam o povlacenju tih naloga…

ps. ajde da i vama Brutalni Kapital jednom kaze nesto pozitivno.

Riješeno oko Arene

Dug preuzimaju Grad i Holding

Milan Bandić

Gradonačelnik Milan Bandić predložio je na konferenciji za novinare da se problem oko Arene Zagreb riješi tako da dug za održavanje dvorane podijele Grad i Holding. Tvrdi da je to jedini dug te da su je sve ostalo podmireno. U priopćenju poslanom prekjučer, pozvavao je Upravu Hokejaškog kluba Medveščak da nastavi promotivne aktivnosti i pripreme oko mečeva u Areni Zagreb. Upravi INGRE je poručio da otvori vrata Arene i u cijelosti je stavi u funkciju.

Prema podacima iz Medveščaka, za četiri utakmice s klubovima iz Austrije i Slovenije već je prodano oko 40.000 ulaznica. Turnir Arena Ice Fever trebao bi se održati od 21. do 28. siječnja. Neslužbeno se doznaje kako bi se turnir mogao održati, ali ne u organizaciji Zagrebačkog holdinga nego tvrtke Trgovačko društvo Lanište d.o.o., koja je u vlasništvu Ingre. Time bi Ingra preuzela upravljanje Arenom Zagreb umjesto Holdinga.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Prodaja je sve slabija, kooperanata skoro da više nema na prodaji. Sad prodaju trejderi sa sitnom zaradom, a kupnja buja kao gljive poslije kiše.
Danas bi mogla puknuti kota 16 kn [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close