INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tako je cim ingra dobije jedno 10-20 poslova koliko treba godisnje odma ce joj financijski pokazatelji biti bolji i vredit ce puno vise. cuo sam da rusi u redu stoje i mole mesica da im iznajmi ingru da im odradi poslove. navodno cak i ruski kooperanti zele radit za ingru jer navodno postoji mogucnost da umjesto rublji dobiju udio u ingri pa umjesto da kooperant uzme posao i lovu radje radi za igru i dobije za to samo pol love ili jos bolje udio u firmi za koju radi ko kooperant. a ako pofali novaca na kraju godine nema frke. prvo izvadis pol kapitala van pa dodas taj isti kapital nazad u novim dionicama i eto besplatne love za kooperante.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!



nemojte se ljutiti ali ovo je najdosadnija i najgora dionica na burzi. kad će ovo krenut? tu se toliko dionica nakotilo da jednostavno ne vidim može li ju išta pokrenuti.

Hehe care, šortao si dio ! (btw znam šta je short selling, nisam mislio doslovno)
[/quote]
Ušao i izašao s +0,00001%

nemam ja živaca gledati sve te tisućice na prodaji. nadam se da će krenuti ingra i da će se oporaviti ali ja ju skidam s gledalice majke mi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Prijatelji ingra je čisti HOLD.
Stvarno je idiotski sada prodavati i nadati se da ćete kupiti kunu jeftinije, ali opet sa druge strane ne treba još kupovati.
Ingra ide još dole. Jaca je odjebala ruse za plin i posao dala talijanima, možete misliti kako će Putin na to reagirati, koza je sjebala čovjeka koji je mogao hrvatskoj dati milijarde eura poslova.
Tako da ne vjerujem da će moskva proći

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Prijatelji ingra je čisti HOLD.
Stvarno je idiotski sada prodavati

Stvarno je idiotski bilo biti dioničar INGR dosad.

Nema me par dana a vidim da se postovi nisu promijenili osim da je sve postalo idiotski- imati,nemati,kupovati,prodati. INGRA je toliko idiotska da se zadnjih par dana a i sljedecih s njom trguje u stotinama tisuca komada-dakle svi koji su ucestvovali su??? Dajte ljudi dosadni ste-i ja bi INGRU po 10 kn ali nemaaaa. Sada prodaju kooperanti i njih nase drukanje uopce ne interesira-ako uopce i znaju da postoje drukerski forumi. Prema tome smirite se svi i cekajte na pozicijama pa ako upadne dobro a ako ne podizite na sljedecu razinu. pozdrav svima.

neće uvijek biti ovako.

Iako je postojala mogućnost da Medvjede dočekaju zatvorena vrata Arene Zagreb, hokejaši zagrebačkog kluba ipak će krajem siječnja odigrati četiri utakmice na novom ledu. Potvrdio je to uoči večerašnje utakmice predsjednik kluba Damir Gojanović.

"Poručili su iz Ingre kako neće biti problema, tako da ćemo te utakmice sigurno igrati u Areni, na ovaj ili onaj način.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



Prijatelji ingra je čisti HOLD.
Stvarno je idiotski sada prodavati

Stvarno je idiotski bilo biti dioničar INGR dosad.
[/quote]

potpuno točno, do sad je to stvarno bilo beskorisno i štetno. pogotovo kad pogledamo da su de facto svi ostali građevinci na našoj burzi ostvarili u zadnjih mjesec-dva po 30-40% rasta, a Ingra zbog očekivanog iskrcaja kooperanata niti makac.
no zato će to ingra ubrzo nadoknaditi, čim se završi iskrcavanje (a to će potrajati još samo par dana) kreće žestok rast.
rast će biti i u interesu Ingre jer čim dionica poraste iznad 20 kn, postat će interesantna za swap i ostalim imateljima obveznica koji za sad nisu prihvatili zamjenu jer je cijena bila ispod 20 kn. kad vide da dionica raste nastat će pomama za dionicama, a to su dugoročni investitori koji neće rasprodavati kao kooperanti

i još nešto, mislite li da nisu mogli dići dionicu ingre na 20 kn pa je kupovati po toj cijeni? međutim, ovako maheri strahom od još jačeg pada potiču kooperante na rasprodaju i istovremeno se debelo nakrcavaju. bit će interesantno ovaj tjedan pogledati top 10 [thumbsup]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


Prijatelji ingra je čisti HOLD.
Stvarno je idiotski sada prodavati i nadati se da ćete kupiti kunu jeftinije, ali opet sa druge strane ne treba još kupovati.
Ingra ide još dole. Jaca je odjebala ruse za plin i posao dala talijanima, možete misliti kako će Putin na to reagirati, koza je sjebala čovjeka koji je mogao hrvatskoj dati milijarde eura poslova.
Tako da ne vjerujem da će moskva proći

Klasičan primjer razočaranog ulagača, cijena nije išla dole koliko si očekivao nakon iskrcaja kooperanata a svrhom smanjena tvog ulaza pa sad drukaš i zazivaš koje kakav stečaj ili blokirane račune firme mavrovo, zadužnice mjenice itd.! E pa kolega ništa od toga se nije ostvarilo i molim te da ubuduće ne glumiš osobu koja ima nekakve insideinfo!! [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Sutra mogući preokret smjera dionice ,svima želim sreću u budućem trgovanju sa ovom dionicom. [thumbsup]


Sutra mogući preokret smjera dionice ,svima želim sreću u budućem trgovanju sa ovom dionicom. [thumbsup]

u kom smjeru mislite kolega?




Prijatelji ingra je čisti HOLD.
Stvarno je idiotski sada prodavati

Stvarno je idiotski bilo biti dioničar INGR dosad.
[/quote]

potpuno točno, do sad je to stvarno bilo beskorisno i štetno. pogotovo kad pogledamo da su de facto svi ostali građevinci na našoj burzi ostvarili u zadnjih mjesec-dva po 30-40% rasta, a Ingra zbog očekivanog iskrcaja kooperanata niti makac.
no zato će to ingra ubrzo nadoknaditi, čim se završi iskrcavanje (a to će potrajati još samo par dana) kreće žestok rast.
[/quote]
Naravno, koja najava žestokog rasta je to poredu? Jel broji još tko?
Ako broji, jel ima možda i evidenciju po koji put se Sesar vratio u Cibonu?

mora da misli gore

New Report

Close