INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrix90: ” daki: ” matrix90: ” Ja imam ionako 53 komada, tako da sve što je iznad 46 je super, jer sam kupovao po 11 i 19 [smiley2] ” Kolega, ovdje se samo djeca hvale koliko imaju portfelju……evo ti i Plavi….. I da si kupovao po 11 i 19, ne bi tako srčano navijao, nego bi pustio da ide gore-dolje i bio zadovoljan dobitkom.. [smiley1] ” Svi smo mi djeca, a iskreno mislim da navijam za Ingru jer će i dalje rasti… ” Jel ti primaš plaću za to što radiš??? Šta ti je rekao šef….da visiš na forumu i navlačiš za INGRU. Kad bi ljudi znali šta se dešava iza svih tih dioničarskih igara, ne bi nikada ni ušli u njih….[smiley11]

[smiley2][smiley2]


To mali prodaju i kapitaliziraju dobit, a istovremeno i jeftino nadokupljuju…….no nema frke uskoro i teta Bara kreće u šoping, sad su javili………[smiley1][smiley2]

Kreću u šoping na Ledo , zar ne,al kaj ću im ja , kad mi jeftino otvaraju vrata za Ingricu…

Evo mali update, obzirom da se približava 13:30h
Matrixe, jako se puno sekiraš oko cijene Ingre ( koju ne prodaješ prije 70k ). Ako je tako i ako nisi daytrader čemu toliko pisanje?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Malo sam u gužvi danas, ne znam da li smijem ovo napisati, a da se ne vadi opet iz arhive, pa da ispadne da navlačim prema dolje, ali kaj je – je, prodaje trenutno više, kupnja pomalo šuplja.Iskreno prenošenje stanja kao i uvijek.

Mogli bi još malo zaroniti, kak se veli, uglavnom .. šta bude, bit će.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo mali update, obzirom da se približava 13:30h Matrixe, jako se puno sekiraš oko cijene Ingre ( koju ne prodaješ prije 70k ). Ako je tako i ako nisi daytrader čemu toliko pisanje?

Dosadno mi je evo, pa onda uživam u pisanju na forumima i paralelno čitam jednu knjigu o logici mase…mogu reći zanimljivo…


Evo mali update, obzirom da se približava 13:30h Matrixe, jako se puno sekiraš oko cijene Ingre ( koju ne prodaješ prije 70k ). Ako je tako i ako nisi daytrader čemu toliko pisanje?

Kolega ako nije tajna možete reći koliko imate Ingre? oprostitr koliko ste nadokupili nakon takozvanog ‘ sniženja’ koje željno isčekujete…???[smiley11]

Mogu ali neću reći točan broj, jer to uopće nije bitno. nismo tu da se hvalimo nego trgujemo i investiramo

btw već prolazi i na 46.301kn, ajde sad izvadi svoje postove koje si pisao jutros pa se pohvali predviđanjima

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Neću se hvaliti niti išta jer ionako idem u dokup pošto je postala jeftina…tako da zaokružim brojku..tako da..hvala kolege…samo prodajte što jeftinije,a kako se kaže: ‘ Na budalama se zarađuje’
[smiley11]

mislio sam da će ići up, al mi ionako ovakva ne smeta… kolega nightrider…svaka čast…


mislio sam da će ići up, al mi ionako ovakva ne smeta… kolega nightrider…svaka čast…

hvala

više sreće u budućim procjenama, kolega

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


matrix90: ” mislio sam da će ići up, al mi ionako ovakva ne smeta… kolega nightrider…svaka čast… ” hvala više sreće u budućim procjenama, kolega

A onaj koji će nadokupiti sam zapravo JA, tako da nis malo skinem i to je to…[smiley11]

ajd stavi Ingru da vidim kaj treba skinut…

New Report

Close