INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel potpisano što, jel bačena lopata betona? Čak ni to nebi ništa značilo što smo vidjeli 100 puta. Zadnje na Bar-Boljare kad se kosorica oznojila dižući lopatu. A Mesić je poznat po istini. Liči mi na na navlakušu za iskrcaj iz top 10…

Ako IGH, Vijadukt i Hidra budu dobri prema Igoru, možda i njima dadne da mu štogod odrade. IGH-u ćemo dati da nam malo "crtkaraju", ma neka se i oni pomognu. Nije beg cicija! [lol]

ma ispod 40 nema nista; to je samo 267% rasta
rekao sam da ce Igor izbaciti transeuroazijsko africku autocestu koja ce prolaziti pokraj vojne bolnice u alziru, kurdistanskih hidroelektrana i irackih ministarstava vec necega.

Bez postpisa i lopate ovoj firmi vise ama bas nitko ne vjeruje

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ja sam jucer prodo svojim 2000komada.. samo ja mogu imati takav peh.. mislim da cu sada 20 kuna morati dati po dionici.

http://www.poslovni.hr/vijesti/stipe-mesic-poteze-veze-da-se-ingra-vrati-na-rusko-trziste-167700.aspx

Kolege,

cista navlakusa od seebiza po neznam koji put .
netko se treba iskrcati.
ingra je nisko, ali netreba zaboraviti dvije emisije novih dionica ili od 2,1 milijun dionica ukupno, a koje jos nisu stigle

oprezno

balon će se brzo ispuhati, danas završava na 16 kn, sutra je opet na 15 kn [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!

A sada povratak u surovu realnost

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

auuu, pada to i brže od mog predviđanja, već je na 16 kn [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!

@ okO

ja sam jucer velikim dijelom izasao, ali ne pada mi na pamet pljuvati po ovoj dionici samo zato sto je cijena danas veca nego po kojoj sam je prodao. Moja greska zbog prodaje, ali to nije razlog da budemo licemjerni!

A ovo sto ti radis, to je stvarno bolesno, ocajno, jadno…(nastavi niz po vlastitom opusu)

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

ebate koje kolicine dolaze na ask…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kako su danas nakitili naivce, pa toga nema ni u bajkama [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close