INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ova vijest je navlakuša, napravljena za one što su se jucer počeli istresat,tj.da se cijena pokusa odrzat na ovim razinama. info o mogućem poslu,jesu to sad počeli igrati igre jure radića…toliko najava,a od arene ,niti jedan ozbiljniji posao…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

crna guja koda si mene pitao,svaka čast!!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

sad ce se svi raskokodakati na ovoj temi kako ce ingra sagrsaditi pola rusije i sto nismo kupovali i zaradili 800%.
Zivi bili pa vidjeli, da barem nesto rade.

samo sjetite se objavljenog posla u Alžiru od kojeg nema ništa koji je bio čista laž.
ili u Kurdistanu milijarde objavljenih poslova koji su ispali opet laž

Samo potpisano i zakopana lopata nešto znači, ostalo su loši spinovi.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Meni također ova "vijest" izgleda kao pokušaj zaustavljanja nastavka pada cijene jer su jučer pukle brane na 15 kn.
Pitanje je i tko se to tako masivno iskrcava (jučer skoro 50.000 komada), a izgledno je da je to netko iz top 10 koji se pokušava riješiti dionica prije nego kooperanti počnu svoj iskrcaj.
Sve u svemu, s kupnjom ili dokupom bolje je sačekati da se vidi (re)akcija kooperanata (jačina rasprodaje) nego sad uletiti po 15 kn, pa onda plakati na 10 kn. [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ne vjerujem ništa do objave potpisivanja ugovora… Ovako je to sve još na dugačkom štapu…
Bumo vidli.

Veći strah kod ovih što nemaju Ingru! Raspisali se kao djeca kada im ukradeš čokoladu!


Veći strah kod ovih što nemaju Ingru! Raspisali se kao djeca kada im ukradeš čokoladu!

Kako piše u tekstu osnovati će kompaniju u Rusiji početkom 2011. uprava je napravila puno krivih poteza ali Mesić je nešto novo, dogovor postaje dogovor ……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

"pozitivci" okićeni jedinicama …
"negativci" okićeni stoticama …
…sve oči, uglavnom, uprte u ingru (dobro je to)

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/mesic-donio-ingri-posao-gradnje-stanova-blizu-moskve,101840.html

Bilo ne bilo, ja znam da je INGRA na pravom putu a sada je vrijeme kupnje. Da li je to 10,15 ili 30 biti će sasvim svejedno za onoga koji ne proda i dočeka 150-200kn za koju godinu.

Zaista se raspisali ovi koji nemaju INGRU tj. oni koji bi još dokupili po bagateli. A što se samo častee i to sve stotke. [lol] .

neće uvijek biti ovako.

ima itko saznanja o danasnjem predstavljanju gospodarskih fondova?
moje misljenje da dokap jos nije gotov, ceka nas nova runda vrlo brzo a to se moze vidjeti izmedu redaka iz zadnjih par izvjesca koje su uputili iz ingre zadnjih par mjeseci.

..MESIĆ sredjiva poslove po RUSIJI..jos malo pa ingre nema ispod 35 kn


jos malo pa ingre nema ispod 35 kn

Pajdo, 50.-ti nalog na prodaji je na 17.xx kn, ima je ko šodera i ispod 20 kn a ne 35 kn!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close