INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZA SVE NEPISMENE koji misle da su penzići i ini isplaćeni u dionicama ili da će tek biti prodane-PONAVLJAMO


Ingra je danas putem Zagrebačke burze prijavila otpuštanje 113.125 komada vlastitih dionica koje čine 1,51 posto temeljnog kapitala.

Kako se navodi u kratkom priopćenju, svrha otpuštanja dionica je reguliranje obveza prema zaposlenima čiji radni odnos prestaje s 31. prosincem 2010. za što su uplaćena sva potrebna davanja za poreze i doprinose čime je izvršen veći dio kadrovskog restrukturiranja društva kao i reguliranje obveza prema dobavljačima.

Ja neznam da li ste vi slijepi NAMJERNO ILI SLUČAJNO??? Sve lijepo piše. Ako su otpustili znači da su prodali. Ako su time platili sva potrebna davanja za poreze i doprinose onda to nisu mogli platiti dionicama več u kunama(ne u dinarima). Ako su regulirali obveze prema dobavljačima koji nisu htjeli dionice onda im nisu plaćali dionicama-koje nisu htjeli, već gotovinom. Da li je jasno??? Naravno, očekujem nebulozne replike tipa bla bla-a možda i ne bude. Pozdrav mirovincima. (INA i INGRA-pronađi sličnosti)

neće uvijek biti ovako.


mislim da je ovo sad stvarno zadnja prilika za kupnju po ovoj cijeni.

meni više izgleda je ovo zadnja prilika za prodaju po ovoj cijeni [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Ako niste znali-a znate sigurno, dionice onih koji su ih upisali za dug već se prodaju. a KAO ŠTO VIDIMO NIJE NEKA NAVALA. Nije da nisam i ja očekivao navalu i postavio se i malo niže od crnih prognostičara. Još par tisućica za badava dobro bi mi došlo. Ako uđe dobro ako ne uđe-isto dobro. Pozdrav mirovincima-tko li će im pomoći i dignuti do 20,01?

neće uvijek biti ovako.


ZA SVE NEPISMENE koji misle da su penzići i ini isplaćeni u dionicama ili da će tek biti prodane-PONAVLJAMO


Ingra je danas putem Zagrebačke burze prijavila otpuštanje 113.125 komada vlastitih dionica koje čine 1,51 posto temeljnog kapitala.

Kako se navodi u kratkom priopćenju, svrha otpuštanja dionica je reguliranje obveza prema zaposlenima čiji radni odnos prestaje s 31. prosincem 2010. za što su uplaćena sva potrebna davanja za poreze i doprinose čime je izvršen veći dio kadrovskog restrukturiranja društva kao i reguliranje obveza prema dobavljačima.

Ja neznam da li ste vi slijepi NAMJERNO ILI SLUČAJNO??? Sve lijepo piše. Ako su otpustili znači da su prodali. Ako su time platili sva potrebna davanja za poreze i doprinose onda to nisu mogli platiti dionicama več u kunama(ne u dinarima). Ako su regulirali obveze prema dobavljačima koji nisu htjeli dionice onda im nisu plaćali dionicama-koje nisu htjeli, već gotovinom. Da li je jasno??? Naravno, očekujem nebulozne replike tipa bla bla-a možda i ne bude. Pozdrav mirovincima. (INA i INGRA-pronađi sličnosti)

[/quote]

Štan se ti peniš opet? Cena je pala iz davno elaborisanih razloga i zbog duhova iz ormana… Ko akcionarima Ingre garantira da sutra neće na isti način biti isplaćeni povlašteni kooperanti, konsultanti, jubilarne nagrade, ordeni za udarnike ili šta ti ja znam koje još papazjanije?

Market reagira tako kako reagira zato što oseća veoma veliku nesigurnost oko ove hartije i dok je to god tako, teško da će bit održivog oporavka… Ne more jednostavnije da bude.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



Zašto se danas ruši cijena,dal ima nekih novosti?

ne ruši se cijena nego penzići koji su dobili nedavno dionice koriste priliku za prodaju jer znaju dobro kolika će biti cijena kad na burzu dođe novih 2.000.000 dionica

btw. kad je početak rasprodaje ovih 113.000 dionica penzića ovako zrokao cijenu, kako će tek biti kad ovih 2.000.000 dionica dođe na burzu? [rolleyes]
[/quote]

Nema do pensionera, oni su sve sisteme i partije preživeli i sve finansijke i ekonomske mućke, inflaciju, devalavaciju, Babu, Hakiju i Hamdiju Pozderca, nenaplative avalirane Agrokomercove menice, stezanje 80-tih sopstvene remenice, hepi-lajnove i dr. piramidalne sheme, propast banaka u starom i novom sistemu, MMF-ove, ETF-ove, rast i pad akcija, najjaču ikad vidjenu koreksiju, positivnu i negativnu reakciju i na kraju dobili odlazak premijera u bajbukanu kao delomičnu satisfakciju…

Šta te pamet ne nauči, nauči te sopstveno životno iskustvo.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


ZA SVE NEPISMENE koji misle da su penzići i ini isplaćeni u dionicama ili da će tek biti prodane-PONAVLJAMO

Ingra je danas putem Zagrebačke burze prijavila otpuštanje 113.125 komada vlastitih dionica koje čine 1,51 posto temeljnog kapitala.

Kako se navodi u kratkom priopćenju, svrha otpuštanja dionica je reguliranje obveza prema zaposlenima čiji radni odnos prestaje s 31. prosincem 2010. za što su uplaćena sva potrebna davanja za poreze i doprinose čime je izvršen veći dio kadrovskog restrukturiranja društva kao i reguliranje obveza prema dobavljačima.

Ja neznam da li ste vi slijepi NAMJERNO ILI SLUČAJNO??? Sve lijepo piše. Ako su otpustili znači da su prodali. Ako su time platili sva potrebna davanja za poreze i doprinose onda to nisu mogli platiti dionicama več u kunama(ne u dinarima). Ako su regulirali obveze prema dobavljačima koji nisu htjeli dionice onda im nisu plaćali dionicama-koje nisu htjeli, već gotovinom. Da li je jasno??? Naravno, očekujem nebulozne replike tipa bla bla-a možda i ne bude. Pozdrav mirovincima. (INA i INGRA-pronađi sličnosti)


[/quote]
Kolega, zvučite ogorčeno. Ali ne brinite – po vašem uvjerenju mirovinski fondovi uskoro ponovno smiju kupovati dionice Ingre pa cijena leti u nebo. Podsjetite nas samo kad će ono ti mirovinski fondovi napokon početi kupovati.

na bih sudio tko je u pravu, tko u krivu, ali vidimo da se netko žestoko iskrcava!
tko i zašto rasprodaje dionice Ingre ispod 16 kn i do koje najniže cijene bi mogao ići??? [embarass]


Zašto se danas ruši cijena,dal ima nekih novosti?

vjerojatno zato sto NEMA novosti [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ingraonica

ko pamparcad

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ma ovo je već viđena receptura, ali sada treba pogoditi dno, jer ova dionica je dosta padala, ova sljedeća godina je preokret na ovoj dionici, a tko pogodi dno i bude hrabar biti će bogatiji za minimalno 100 posto……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ma ovo je već viđena receptura, ali sada treba pogoditi dno, jer ova dionica je dosta padala, ova sljedeća godina je preokret na ovoj dionici, a tko pogodi dno i bude hrabar biti će bogatiji za minimalno 100 posto……..

Prije 10 kuna nema tu preokreta, to se vidi iz aviona.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close