INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BigBoss, 24.12.2010. u 20:05
Ingra d.d. prijavljuje otpuštanje 113125

Kako ja nevidim u top 10 INGRA d.d. ili je to ovaj 2. PBZ skrbnički …

I kad su to otpustili ? 113 125 kom – nije malo od 15.12 nije bilo većih prometa ..

15.12.2010 17,12 16,96 +1,25% [+1,25%] 47419 805.029,46
14.12.2010 16,80 17,07 +1,73% [+1,73%] 42665 714.816,95

[/quote]

nigdje niti blizu skrbničkog računa od ingre, stoga je pitanje kako su mogli otpustiti, jedino ako nisu uračunali u dokapitalizaciji taj dug….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



http://www.zse.hr/default.aspx?id=33540

Sad znamo tko je prodavao. [lol]
Koji iskrcaj će biti kad dođu nove dionice. Još malo pa ćemo se nakrcat.

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."
Tako reče špekulant.

kak si ti pametan kome su prodali !!!!

Nikome dali su radnicima

Nit jedna nije prodana samo vi izmišljajte i sanjajte kako
čete se nakrcati malo je previše onih sa 50% i više minusa na ingri
i budala sve manje da bi vam prodale…
[/quote]
Sačekajte samo da ih dobiju, pa ćemo vidjet koliko je budala. A ovo što su ih dali je još gore nego da su ih prodali, jer za kompaniju u ovako teškoj financijskoj poziciji zadnja stvar bi trebala bit podjela dionica radnicima.

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."
Tako govori špekulant.

Svi će te se iznenaditi zbog čega kooperanti neće htjeti pošto-poto prodavati! [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Netko prodaje-kupuje sve u šesnaest…

ovaj ticker tome i sluzi… samo je malo previse dugorocnih sada….na tisuće….i volumeni premali….za ozbiljniji trejd…burek i piva uvjek se da ulovit …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Trebala bi se spojiti dva bitna razloga rasta cjene dionice, prvi je potpis jako vrijednog posla. a drugi
ulazak mirovinaca u ingru, ako se to dvoje spoji cijena dionice = neprocjenjivo!!
Sretan Božić svim Ingrašima [smiley]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ingra je imala 113125 trezorskih dionica koje je držala na dva računa, to se da vidjeti na cd-u iz SKDD.
Zato ni nema promjena u top 10. Oni koperanti koji nisu pristali na zamjenu duga za dionice isplaćeni su u novcu od prodaje dijela trezorskih dionica, a ostatkom su zbrinuti radnici kojima prestaje radni odnos. Kratkoročno Ingri više nitko ne "puše za vratom", tako da se sada mogu fokusirati na nove poslove. Ingra je jedini građevinar koji se potrudio da si "očisti teren", većina drugih još uvijek ne poduzima ama baš ništa u tom pogledu.
Proboj cijene do 30 kuna odigrat će se u vrlo kratkom roku, pripazite da Vas to ne zatekne "nespremne".

Inače sve ove radnje koje Ingra poduzima rade se i u slučajevima kada se neka tvrtka priprema za preuzimanje. Tako barem navodi stručna literatura koja se bavi tom problematikom. Da li će ovdje biti pokušaja preuzimanja? O tome ne bih sada "naklapao", samo sam iznio svoja zapažanja koja ukazuju na to.



Anonimno, 25.12.2010. u 14:21
Ingra d.d. prijavljuje otpuštanje 113125

Kako ja nevidim u top 10 INGRA d.d. ili je to ovaj 2. PBZ skrbnički …

I kad su to otpustili ? 113 125 kom – nije malo od 15.12 nije bilo većih prometa ..

15.12.2010 17,12 16,96 +1,25% [+1,25%] 47419 805.029,46
14.12.2010 16,80 17,07 +1,73% [+1,73%] 42665 714.816,95

[/quote]

nigdje niti blizu skrbničkog računa od ingre, stoga je pitanje kako su mogli otpustiti, jedino ako nisu uračunali u dokapitalizaciji taj dug….
[/quote]

ma super, sad su još i otpremnine uvalili kroz nove dionice?! pa sad kad i penzići to krenu unovčavati preko naših leđa, kosti će nam popucati [angry]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Ingra je danas putem Zagrebačke burze prijavila otpuštanje 113.125 komada vlastitih dionica koje čine 1,51 posto temeljnog kapitala.

Kako se navodi u kratkom priopćenju, svrha otpuštanja dionica je reguliranje obveza prema zaposlenima čiji radni odnos prestaje s 31. prosincem 2010. za što su uplaćena sva potrebna davanja za poreze i doprinose čime je izvršen veći dio kadrovskog restrukturiranja društva kao i reguliranje obveza prema dobavljačima.

Ja neznam da li ste vi slijepi NAMJERNO ILI SLUČAJNO??? Sve lijepo piše. Ako su otpustili znači da su prodali. Ako su time platili sva potrebna davanja za poreze i doprinose onda to nisu mogli platiti dionicama več u kunama(ne u dinarima). Ako su regulirali obveze prema dobavljačima koji nisu htjeli dionice onda im nisu plaćali dionicama-koje nisu htjeli, već gotovinom. Da li je jasno??? Naravno, očekujem nebulozne replike tipa bla bla-a možda i ne bude. Pozdrav mirovincima. (INA i INGRA-pronađi sličnosti)

neće uvijek biti ovako.

(INA i INGRA-pronađi sličnosti)

nema [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

(INA i INGRA-pronađi sličnosti)

Oooo ima, ima, neće biti sličnosti nego će biti identičnosti!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


(INA i INGRA-pronađi sličnosti)

Oooo ima, ima, neće biti sličnosti nego će biti identičnosti!!


argumenti?

New Report

Close