INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sjetimo se samo nakon vijesti o dokapitalizaciji i nakon što je neki fond zabio brutalno ingru u blokadu na 38k i nakon toga su mnogi genijalci prodavali čak i po 35k iako je cijena dionica u dokapitalizaciji rečeno da će biti 35k!

danima je ingra se trgovala oko 36-37k iako je par dana prije toga dotični fond lijepo pokazao da mu nije skupa ni na 38k isto kao što je i sad pokazivao da mu nije skupa ni na 48k, ali mnogi puno toga ne primjećuju!

ali da svi sve primjećuju, pa di bi ja mogao zaradit!? [smiley2]

nightrider:

Mali update za kolegu Matrixa

Ako je netko kupio po 1 komad onda znam kakav je to ulagač…[smiley2]…a evo oko 13: 30 jedan moj kolega će malo ići čistiti, pa onda uzmite dok možete…meni ne treba…[smiley2]..imam već dovoljno…a možda u petak kupim 2 kom…onako jer ipak broj 55 je ljepši od 53…

Jedva čekam 13:30 h pa da vidim čišćenje. Na koju stranu će ići da se znam postaviti?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


matrix90: ” nightrider: ” Mali update za kolegu Matrixa ” Ako je netko kupio po 1 komad onda znam kakav je to ulagač…[smiley2]…a evo oko 13: 30 jedan moj kolega će malo ići čistiti, pa onda uzmite dok možete…meni ne treba…[smiley2]..imam već dovoljno…a možda u petak kupim 2 kom…onako jer ipak broj 55 je ljepši od 53… ” Jedva čekam 13:30 h pa da vidim čišćenje. Na koju stranu će ići da se znam postaviti?

Poslovna tajna…vidjet ćete…strpljen spašen…

Jedva čekam 13:30 h pa da vidim čišćenje.

Mislim da će nastavak jednog drugog čišćenja biti puno zanimljiviji…..[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

nightrider:

matrix90: ” nightrider: ” Mali update za kolegu Matrixa ” Ako je netko kupio po 1 komad onda znam kakav je to ulagač…[smiley2]…a evo oko 13: 30 jedan moj kolega će malo ići čistiti, pa onda uzmite dok možete…meni ne treba…[smiley2]..imam već dovoljno…a možda u petak kupim 2 kom…onako jer ipak broj 55 je ljepši od 53… ” Jedva čekam 13:30 h pa da vidim čišćenje. Na koju stranu će ići da se znam postaviti?

Poslovna tajna…vidjet ćete…strpljen spašen…

Evo kako se vidi kolega Fond Manager……
Kad se fond iskrca, biti će te niže nego prije…..a njemu više ni traga ni glasa…..[smiley3]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

..e da vidimo i to čišćenje….spuštajte kupnju!!![smiley2]


samo neka pada! navijajmo za pad!!!!!!!!!!!!!! uskoro će meni ledo jako visoko pa ću se nakupovat još ingre! [smiley1] [smiley2][smiley2][smiley2]

Lisico, lisico….[smiley11]


matrix90: ” Ja imam ionako 53 komada, tako da sve što je iznad 46 je super, jer sam kupovao po 11 i 19 [smiley2] ” Kolega, ovdje se samo djeca hvale koliko imaju portfelju……evo ti i Plavi….. I da si kupovao po 11 i 19, ne bi tako srčano navijao, nego bi pustio da ide gore-dolje i bio zadovoljan dobitkom.. [smiley1]

Svi smo mi djeca, a iskreno mislim da navijam za Ingru jer će i dalje rasti…


daki: ” matrix90: ” Ja imam ionako 53 komada, tako da sve što je iznad 46 je super, jer sam kupovao po 11 i 19 [smiley2] ” Kolega, ovdje se samo djeca hvale koliko imaju portfelju……evo ti i Plavi….. I da si kupovao po 11 i 19, ne bi tako srčano navijao, nego bi pustio da ide gore-dolje i bio zadovoljan dobitkom.. [smiley1] ” Svi smo mi djeca, a iskreno mislim da navijam za Ingru jer će i dalje rasti…

sori ne mislim vec znam da navijam za Ingru ( zabunio se u tekstu gore, da ne bi bilo )

Tko se jednom opekao puše i na hladno[smiley1].Po mom je situacija uobičjena, mala refleksija potresa …burzi ..u svijetu..i na naše tržište[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

To mali prodaju i kapitaliziraju dobit, a istovremeno i jeftino nadokupljuju…….no nema frke uskoro i teta Bara kreće u šoping, sad su javili………[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Tko se jednom opekao puše i na hladno[smiley1].Po mom je situacija uobičjena, mala refleksija potresa …burzi ..u svijetu..i na naše tržište[smiley2][smiley2][smiley2]

Tak’ je! Da se poslužim riječima mog uvaženog kolege:” Nema krize!”[smiley1]

Dođite i hurdite....

New Report

Close