INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fotije-Nego, meni još uvek nije jasno to sa cenom od 20 dinara i volumenom kotizacije? Jer taj i takav kotizirajući volumen diktira cenu ili je cena rezultat zadatog volumena kotizacije?

Kao prvo cijena INGRE nikada neće biti 20 dinara. Kao drugo, a što ako je moj sestrić netko tko je bio u dogovoru sa INGROM oko vraćanja potraživanja koja je zamijenio dionicama? Postoji li ta mogućnost? ODGOVORI NA OVO PITANJE-kada me već povlačiš za jezik!
A što se tiče snova-ti nemožeš ni sanjati da je ingra 10 kuna a kamoli dinara. [lol]. No ostao si mi dužan i nekoliko pitanja kao i ono o cijeni na kojoj bi ušao u INGRU-premda je ta cijena nedostižna. Da li je to 20 ili 50 para ili do 1 dinar? [lol] [lol] Ajd uživaj u Leskovačkim pleskavicama na Smederevskoj pijaci. [shocked]

neće uvijek biti ovako.

• Ovo niže napisano je službeni tekst na web stranicama Ingre.
• Prvi dio obećanja iz teksta su ispunili.

„Poslovni rezultati Ingre u prvom kvartalu 2010. i dalje bilježe negativan trend, što je u prvom redu rezultat stagnacije i usporavanja započetih infrastrukturnih radova u Hrvatskoj. Uprava očekuje da će se poslovanje Ingre stabilizirati već drugoj polovici 2010. godine te da će aktivnosti koje je poduzela prošle godine s ciljem jačanja prisutnosti Ingre na inozemnim tržištima dati pozitivne rezultate. U prilog tome govore povratne informacije s tradicionalnih tržišta, prvenstveno sjeverne Afrike i Srednjeg istoka. Ukupna vrijednost svih aktivnih natječaja iznosi milijardu eura, a izvjesno je da će Ingra u narednom razdoblju sklopiti nekoliko novih ugovora i tako započeti novi investicijski ciklus.“

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33540

Sad znamo tko je prodavao. [lol]
Koji iskrcaj će biti kad dođu nove dionice. Još malo pa ćemo se nakrcat.

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."
Tako reče špekulant.

Špekulanti svih zemalja ujedinite se.UFF to mi je nešto poznato. [lol]

neće uvijek biti ovako.

Netko prodaje-kupuje sve u šesnaest…

neće uvijek biti ovako.


http://www.zse.hr/default.aspx?id=33540

Sad znamo tko je prodavao. [lol]
Koji iskrcaj će biti kad dođu nove dionice. Još malo pa ćemo se nakrcat.

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."
Tako reče špekulant.


Po meni je ovo pozitivno, evo dio Opijevog intervjua od prije mjesec dana:
Priča o strateškom investitoru doživljava se tek kao još jedan ‘spin’ Uprave?
Nikada nismo odbili suradnju ni razgovore ni s kim tko je pokazao interes za to. Rekli smo da smo spremni; ako tko dođe sa željom da u ovu kompaniju uloži određenu količinu novca, o tome ćemo razgovarati. Čak i za ovako opterećenu kompaniju postoji interes, od ulaska u vlasništvo pojedinih fondova pa do izlistavanja na nekoj od stranih burzi. Ali sada nam je prioritet financijska stabilizacija, restrukturiranje i čišćenje bilance kako bi kompanija bila zanimljiva potencijalnim investitorima.

Što je bolje toniti u veće dubioze i zadržati sav kadar ili otpustiti višak i raditi u plusu, a po potrebi zaposliti nove kadrove. Sigurno je da će svježi kapital prije doći u zdravu firmu nego u problematičnu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



http://www.zse.hr/default.aspx?id=33540

Sad znamo tko je prodavao. [lol]
Koji iskrcaj će biti kad dođu nove dionice. Još malo pa ćemo se nakrcat.

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."
Tako reče špekulant.


Po meni je ovo pozitivno, evo dio Opijevog intervjua od prije mjesec dana:
Priča o strateškom investitoru doživljava se tek kao još jedan ‘spin’ Uprave?
Nikada nismo odbili suradnju ni razgovore ni s kim tko je pokazao interes za to. Rekli smo da smo spremni; ako tko dođe sa željom da u ovu kompaniju uloži određenu količinu novca, o tome ćemo razgovarati. Čak i za ovako opterećenu kompaniju postoji interes, od ulaska u vlasništvo pojedinih fondova pa do izlistavanja na nekoj od stranih burzi. Ali sada nam je prioritet financijska stabilizacija, restrukturiranje i čišćenje bilance kako bi kompanija bila zanimljiva potencijalnim investitorima.

Što je bolje toniti u veće dubioze i zadržati sav kadar ili otpustiti višak i raditi u plusu, a po potrebi zaposliti nove kadrove. Sigurno je da će svježi kapital prije doći u zdravu firmu nego u problematičnu
[/quote]

***pozitivno? da, za nekog tko sad ima dovoljno slobodne love da mu za kikiriki preuzme tvrtku i nabije ga u dupe…samo da Arenu proda i vec je vise love dobio nego je ulozio u dionice za preizimanje… ovaj Openumpahpah se kuzi u vodjenje firme ko ja u klinasto pismo i guste sokove… srecom to bude najbolja dionica za zaradu za one koji kuze di je dno

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


http://www.zse.hr/default.aspx?id=33540

Sad znamo tko je prodavao. [lol]
Koji iskrcaj će biti kad dođu nove dionice. Još malo pa ćemo se nakrcat.

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."
Tako reče špekulant.

znači čekamo 2.000.000 novih dionica + 113.000 dionica koje će dobiti penzići i opet navaliti s prodajom po bidu
a što reći osim [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

goldy, 24.12.2010. u 16:06
Ingra d.d. prijavljuje otpuštanje 113125

Kako ja nevidim u top 10 INGRA d.d. ili je to ovaj 2. PBZ skrbnički …

I kad su to otpustili ? 113 125 kom – nije malo od 15.12 nije bilo većih prometa ..

15.12.2010 17,12 16,96 +1,25% [+1,25%] 47419 805.029,46
14.12.2010 16,80 17,07 +1,73% [+1,73%] 42665 714.816,95

smanjuje se minus.......

možda su riješili izvan burze

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


http://www.zse.hr/default.aspx?id=33540

Sad znamo tko je prodavao. [lol]
Koji iskrcaj će biti kad dođu nove dionice. Još malo pa ćemo se nakrcat.

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."
Tako reče špekulant.

kak si ti pametan kome su prodali !!!!

Nikome dali su radnicima

Nit jedna nije prodana samo vi izmišljajte i sanjajte kako
čete se nakrcati malo je previše onih sa 50% i više minusa na ingri
i budala sve manje da bi vam prodale…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



http://www.zse.hr/default.aspx?id=33540

Sad znamo tko je prodavao. [lol]
Koji iskrcaj će biti kad dođu nove dionice. Još malo pa ćemo se nakrcat.

"SAMO JE ŠPEKULACIJA PRAVA STVAR. SVE DRUGO JE ŠPEKULACIJA."
Tako reče špekulant.

kak si ti pametan kome su prodali !!!!

Nikome dali su radnicima

Nit jedna nije prodana samo vi izmišljajte i sanjajte kako
čete se nakrcati malo je previše onih sa 50% i više minusa na ingri
i budala sve manje da bi vam prodale…
[/quote]
Slažem se i na Belju je cijena zbog radnika pala na 30, INA na 1200, HT na 180 itd [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close