INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




kada će kooperanti dobiti dionice na rasppolaganje?

Ovo i mene zanima, zna tko?
[/quote]

ako sve bude išlo kako treba, za oko 20 dana
[/quote]

Evo ti načina kako da saznaš. Kada INGRA završi dan na 20,01. Drugi dan mogu početi prodavati kooperanti. Zašto će tako biti? Hmm, znamo to svi zar ne.

neće uvijek biti ovako.


Evo ti načina kako da saznaš. Kada INGRA završi dan na 20,01. Drugi dan mogu početi prodavati kooperanti. Zašto će tako biti? Hmm, znamo to svi zar ne.

Ja ne znam. Pretpostavljam da ciljaš na tržišnu kapitalizaciju (ili, kako je neki još zovu, "volumen kotizacije"), ali onda mi se čini da si krivo računao.

Očekujem puno veći rast na ovoj dionici koja se privremeno zaledila .


Očekujem puno veći rast na ovoj dionici koja se privremeno zaledila .

Polako stiže južina


Forumaši zdravo,

da li je itko od vas jučer bio na toj skupštini?


Pa zar nitko nije išao na skupštinu?
Zar se tako brinete o firmi u čiju ste budućnost uložili?

Polako stiže južina

a nakon južine 2 milijuna svježih dionica. po bidu.

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!



Evo ti načina kako da saznaš. Kada INGRA završi dan na 20,01. Drugi dan mogu početi prodavati kooperanti. Zašto će tako biti? Hmm, znamo to svi zar ne.

Ja ne znam. Pretpostavljam da ciljaš na tržišnu kapitalizaciju (ili, kako je neki još zovu, "volumen kotizacije"), ali onda mi se čini da si krivo računao.
[/quote]

Ja znam da ti sve znaš ali ti se sve ko fol čini. No koliko ćeš uspjeti pribaviti INGRE po 10kn? Ne čini mi se već pouzdano znam da nećeš niti jednu. Sve to je već dogovoreno i ide mirovincim po 25-30 kn. Naravno ukoliko ih kao i na INI ne preteknu drugi ulagači pa dignu na 40. Svih 2 mijijuna je već zakaparirano no manje od pola će ih prodati po 25-30. Znaju i oni da INGRA vrijedi preko 50 u ovom trenutku a za koju godinu ide se na stare staze i 400. Znate vi to dobro svi pa pomalo skupljate od paničara a na forumu blefirate katastrofu. Znam ja kako to ide-nisam jednom tako trgovao-doduše ne na INGRI. Pozdrav mirovincima. Samo naprijed. INA i INGRA nam donose bolje mirovine.

neće uvijek biti ovako.

ovdje treba pogledati istinu
fondovi ( po uknjizbi) ce opet moci kupovati i bilanca ingre ce izgledati puno bolje.
svaka cijena ispod 20 kuna fondovima ce se isplatiti, ali isto tako sto niza cijena prije dokupa ce im se jos vise isplatiti

zato postoji realna opasnost da fondovi dopuste kooperantima 2 2 milijuna dionica da ruse vrijednost dionice, a kako bi poceli sto nize ulaziti

sada su svi veci fokusirani na inu i tu bildaju cijenu, a rasplet oko ine se ocekuje 14.01.11. i tada ce opet biti u kesu

to je samo jedna projekcija mogucih zbivanja.


a za koju godinu ide se na stare staze i 400.

Nerealno je očekivati da će Ingra u nekom bližem razoblju dostići stare staze… Sve i da nema dokapitalizacije to bi joj jako teško uspjelo (u nekom srednjem razdoblju), a ovako sa poplavom novih dionica…
Pa kratkoročno i srednjeročno nemoguće, a dugoročno tko zna. (ili do onda tko živ, tko mrtav).



Forumaši zdravo,

da li je itko od vas jučer bio na toj skupštini?


Pa zar nitko nije išao na skupštinu?
Zar se tako brinete o firmi u čiju ste budućnost uložili?
[/quote]

Čini mi se da je većina ovdje prisutnih bila uvjerena, s obzirom kako se brinete o našim investicijama,
da će te vi biti naš predstavnik, pa makar i sa nečijom punomoći [wink]




Evo ti načina kako da saznaš. Kada INGRA završi dan na 20,01. Drugi dan mogu početi prodavati kooperanti. Zašto će tako biti? Hmm, znamo to svi zar ne.

Ja ne znam. Pretpostavljam da ciljaš na tržišnu kapitalizaciju (ili, kako je neki još zovu, "volumen kotizacije"), ali onda mi se čini da si krivo računao.
[/quote]

Ja znam da ti sve znaš ali ti se sve ko fol čini. No koliko ćeš uspjeti pribaviti INGRE po 10kn? Ne čini mi se već pouzdano znam da nećeš niti jednu. Sve to je već dogovoreno i ide mirovincim po 25-30 kn. Naravno ukoliko ih kao i na INI ne preteknu drugi ulagači pa dignu na 40. Svih 2 mijijuna je već zakaparirano no manje od pola će ih prodati po 25-30. Znaju i oni da INGRA vrijedi preko 50 u ovom trenutku a za koju godinu ide se na stare staze i 400. Znate vi to dobro svi pa pomalo skupljate od paničara a na forumu blefirate katastrofu. Znam ja kako to ide-nisam jednom tako trgovao-doduše ne na INGRI. Pozdrav mirovincima. Samo naprijed. INA i INGRA nam donose bolje mirovine.
[/quote]

Je i moje zaove sestrić je rušio cenu opanaka na pijaci u Smedrevu, isto tako da je dumpao cenu ispod svake logike, a onda je otkupio sve od Mile Srndaća koji nije izdržao takav pristisak na prodaju. Posle su ceo profit zapili kod Đole Kengura…. čisto mala digresija na tvoje teorije zavere.

Meni se čini druškane da ti celo vreme iznosiš gomilu dvojbenih i nelogičnih sopstvenih sudova, a oni u tvojim snovima očito vrlo čvrsto figuriraju kao realnost. Ti ko da svaki dan s Mirovincima konake brojiš…, kad si tolko (ne)upućen? Inače, postoji i jedan stručan naziv za to…

Nego, meni još uvek nije jasno to sa cenom od 20 dinara i volumenom kotizacije? Jer taj i takav kotizirajući volumen diktira cenu ili je cena rezultat zadatog volumena kotizacije?

Miliću lepo pojašnjenje….

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...




Forumaši zdravo,

da li je itko od vas jučer bio na toj skupštini?


Pa zar nitko nije išao na skupštinu?
Zar se tako brinete o firmi u čiju ste budućnost uložili?
[/quote]
Čini mi se da je većina ovdje prisutnih bila uvjerena, s obzirom kako se brinete o našim investicijama,
da će te vi biti naš predstavnik, pa makar i sa nečijom punomoći [wink]
[/quote]
Nisam i neću. Žao mi je da ste bili u zabludi.

New Report

Close