INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krivi tajming mladiću, upravo smo pred 46,5k

Ne valja trčati pred rudo

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

A ne znam možda je ipak dobro da se malo smiri do kraja Ipo…

Onda su 2 solucije moguće:

1. 50000 komada ima što znači da onih 10000komada je nekima viška pa je moguće da ‘mali’ (iako ih nema) prodaju 1 komad kako bi kupili paket T-HT-A, te možda mogu rušiti cijenu do 45k—-Najgora moguća solucija

2. Da se up-a cijena do 52-58k, i onda stane, recimo 1-2 mjeseca, te kada objave godišnju krene prema 60-75k…ali naravno sve ovisi o raspoložanju investitora…


Evo piše u današnjem Večernjaku,…..”….dioničari INGRE preplatili tu dionicu pretjeranim navijanjem, koje više sliči nogometnoj utakmici, nego na tržište kapitala…”….u potpisu Igor Oppenheim, predsjednik Uprave Ingre….

Mogao si dati i link pa da pročitamo u toj “renomiranoj tiskovini” kaj se događa i da nas se “prosvijetli”

Dođite i hurdite....

Ja imam ionako 53 komada, tako da sve što je iznad 46 je super, jer sam kupovao po 11 i 19 [smiley2]


, te možda mogu rušiti cijenu do 45k—-Najgora moguća solucija

Kako kome, kolega, kako kome

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


daki: ” Evo piše u današnjem Večernjaku,…..”….dioničari INGRE preplatili tu dionicu pretjeranim navijanjem, koje više sliči nogometnoj utakmici, nego na tržište kapitala…”….u potpisu Igor Oppenheim, predsjednik Uprave Ingre…. ” Mogao si dati i link pa da pročitamo u toj “renomiranoj tiskovini” kaj se događa i da nas se “prosvijetli”

Kolega egipchanin ne brinite se ovo mi više liči na djelo novinara 24h nego večernjaka,al možda kolega daki i je neki novinarčić ili izmišlja pričice…za djecu …naravno…

Mali update za kolegu Matrixa

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Mali update za kolegu Matrixa

Ako je netko kupio po 1 komad onda znam kakav je to ulagač…[smiley2]…a evo oko 13: 30 jedan moj kolega će malo ići čistiti, pa onda uzmite dok možete…meni ne treba…[smiley2]..imam već dovoljno…a možda u petak kupim 2 kom…onako jer ipak broj 55 je ljepši od 53…

Da i svejedno mi platio ja nju 48, 49, 50 k….[smiley11]

samo neka pada!

navijajmo za pad!!!!!!!!!!!!!!

uskoro će meni ledo jako visoko pa ću se nakupovat još ingre! [smiley1]

[smiley2][smiley2][smiley2]

Kolega wunderkid kako Vi ovo komentirate…??

…Dakle moram se javiti da komentiram sve ove bedastoće…Cijena ove dionice je svojevremeno pala sa 42k na 35k..tad je navodno dokupljivao Plavi. Tko je tu “popljugao”- njegova stvar. Sad se opet ponavlja sličan scenario..treba poplašiti paničare i buduće ulagače u HT i uzeti im jeftino dionice.
Ako to stvarno srušite ispod 45k … odustajem od svojih 4 paketa HT-a i nadokuplujem…A vi svi skupa si mislite kaj hoćete..
Ja ovo ne dajem ispod 70-80k….[smiley7]

New Report

Close