INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma niste vi lopinju ni do koljena (il kolena) , ipak je to prvoligaš u ovom resoru špekulantsko – drukerajskom nhf prika . znači ako real kiksa kod barce 5-0 ne vrijedi ni pišljiva boba . e pa vrijedi kad ništa zbog murinja – lopinja . [lol]

znači vako , ako dokap prođe bilanca se ušminka i stvarno izgleda puno bolje nego sad – vrlo dobro

postojeći dioničari neće sudjelovat u dokapu – to nije dobro , al ko vam brani kupovat kad i ako krene rasprodaja kooperanata i vjerovnika po 11 il po 15 kako kome paše . to ti dođe ko dokap , u stvari bolje jer kupuješ poznat ishod , rasterećenu bilancu , veliku imovinu i firmu koja neće u stečaj (to je ona ingra2 ) – opet vrlo dobro .

ne cjenite ni lopinjov trud da vam sve to plastično dočara kroz one usporedbe – ingra1 , ingra2 , ingra3 , umri muški 4…….. [lol]

lopinjo je matematičar i analitičar , barem pokušava bit , a kritike dobija od onih koji su bježali s matke [lol]

drž se lopinjo [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Dugovi se mogu isplačivati iz Arene.


Dugovi se mogu isplačivati iz Arene.

meni ulaznica više ne treba, imam za dvije godine

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-773/Natjecaj-za-HE-Ombla-u-prosincu-a-za-Plomin-3-do-kraja-ozujka

Poslovi će se nizati jedan za drugim, nema druge to je jedini put ka izlasku iz krize!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Kako napreduje iskazivanje interesa za dokapitalizaciju? Jesu li procurile kakve informacije?


Kako napreduje iskazivanje interesa za dokapitalizaciju? Jesu li procurile kakve informacije?

dosad je upisano 120 milja kako mi je javila jedna osoba bliska managmentu ingre

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=115492

Slažem se Željko,ali koji su to segmenti?

Ingra ima milijune dionica. Zašto ih ne splitate na više, tj. na cijene koje su bile ????

Meni je to sada – ne samo logično- nego POTREBNO!

/ Zakaj ti ljudi u Ingri ništa ne respektiraju- što im govore dioničari ?????/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bolje da imam 500 dionica – nek svaka vrijedi 1000,00 kuna – nego ova ŠODERICA……bez veze…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Kako napreduje iskazivanje interesa za dokapitalizaciju? Jesu li procurile kakve informacije?

dosad je upisano 120 milja kako mi je javila jedna osoba bliska managmentu ingre
[/quote]

znači, dokap ide i uskoro kreće istresanje po bidu? ma baš im hvala! [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati


Ingra ima milijune dionica. Zašto ih ne splitate na više, tj. na cijene koje su bile ????

Meni je to sada – ne samo logično- nego POTREBNO!

/ Zakaj ti ljudi u Ingri ništa ne respektiraju- što im govore dioničari ?????/

Zašto vapaji, kako stvari sada stoje nebi trebali kukat, bit će zanimljivih događanja na INGRI uskoro.

ps Zasad je prilično sigurno da stečaja neće bit.

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.poslovni.hr/vijesti/oppenheim-ingra-nije-sto-je-bila-ali-podignut-cemo-joj-vrijednost-165165.aspx
Evo Opi se opet oglasio!

New Report

Close