INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obrnuto treba djelovati.Prodavati skupo fondovsko smeće/HT,ERNT,naročitoATGR/ kupovati INGRU,BADEL jer će nakon
dokapitalizacije postati hit na tržištu.
SUNH,dokapitalizacija po 25 cijena raste na 30.
MGMA,dokapitalizacija po 10 a cijena na 26.Prije neki dan sam utvrdio da je Magma skuplja od
Badela trideset i sedam puta prema BV nakon dokapitalizacije.Sada je ta razlika samo dvadesetak puta jer je magma dobro posrnula.I još će ,ali kako je i to fondovsko smeće možda to mirovinci počnu braniti.

na ingri teće samo mlijeko,meda će biti na proljeće!

alo, pa kaj ne kupuješ badel onda…slabo ti to vjeruješ u njega, kad ti nema prometa na njemu…
ti se se već valjda nakrcao dovoljno s badelom…na 80+ kn…
[lol]
al zato fondovsko smeće HT, ERNT, ATGR, KOEI…koji posluju s dobiti i ne grcaju u dugovima i brane se cijene, jer su fondovsko smeće…e njih se treba klonit…jer INGR, VLDS, BD62, VART, FNVC…e, brate mili tu treba ulupat lovu…jeftini do bola, a još kad bude dokapitalizacija…
ajmo, INGR još malo pa nestalo po 15 kn…onda kreće po 13-14 kn… [bye]

Epur si muove!

Nakon dugo, prodan je jos jedan luksuzni apartman na Lapadu. Sad smo na 14 % prodanih luksuznih apartmana. I napokon jedna pozitivna promjena glede PR-a. Na stranici:

http://www.ingra-nekretnine.com/index.php?l=ru

Imamo ponudu na vise jezika… Stranci, kupujte hrvatsko!

Ako uspije dokapitalizacija (a trebala bi), cijena ce dolje radi rasprodaje firmi koje su u glibu. Moglo bi to i na jednoznamenkasti iznos. Nakon toga? Raketa prema 30-40, a za X godina i na 100kn (2014-2016). Moje misljenje, ne trebaju ga svi djeliti…

Stojte mi dobro!


Epur si muove!

Nakon dugo, prodan je jos jedan luksuzni apartman na Lapadu. Sad smo na 14 % prodanih luksuznih apartmana. I napokon jedna pozitivna promjena glede PR-a. Na stranici:

http://www.ingra-nekretnine.com/index.php?l=ru

Imamo ponudu na vise jezika… Stranci, kupujte hrvatsko!

Ako uspije dokapitalizacija (a trebala bi), cijena ce dolje radi rasprodaje firmi koje su u glibu. Moglo bi to i na jednoznamenkasti iznos. Nakon toga? Raketa prema 30-40, a za X godina i na 100kn (2014-2016). Moje misljenje, ne trebaju ga svi djeliti…

Stojte mi dobro!

A sto ga i ti nadrobi sada….

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

business.hr, t.i.

NAGODBE
Pomirba Tehnike i Ingre

Iz dviju domaćih građevinskih tvrtki, Ingre i Tehnike, u Četvrtaka je putem Zagrebačke burze stigla obavjest o rješenju spora mirnim putem.

….Ugovor na pet godina, …na područiju Alžira kojim su uredili okvire suradnje radi nuđenja i dobivanja poslova građenja i održavanja investicijskih objekata…..

piše Biljana
[pray]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



ja prije par dana izasao iz INGRE i usao u HT i zamisli cuda HT pada od dana kada sam usao.

Obrnuto treba djelovati.Prodavati skupo fondovsko smeće/HT,ERNT,naročitoATGR/ kupovati INGRU,BADEL jer će nakon
dokapitalizacije postati hit na tržištu.
SUNH,dokapitalizacija po 25 cijena raste na 30.
MGMA,dokapitalizacija po 10 a cijena na 26.Prije neki dan sam utvrdio da je Magma skuplja od
Badela trideset i sedam puta prema BV nakon dokapitalizacije.Sada je ta razlika samo dvadesetak puta jer je magma dobro posrnula.I još će ,ali kako je i to fondovsko smeće možda to mirovinci počnu braniti.

na ingri teće samo mlijeko,meda će biti na proljeće!
[/quote]
kolega -da se niste kojim slučajem ne govorim namjerno zaletili u svojim procijena navedene dionice,dali teče med i mlijeko ,je previše smijela izjava za dionicu poput ingre.

divim se onima koji prodaju ingru prije skupstine, ali jos vie onima koji je kupuju.

Ova Ingra je ko’ zapeti šprih.
Nemre to više padati više od 6-7 kuna, a onda ste na 17 kuna dok si rekao keks.


Ova Ingra je ko’ zapeti šprih.
Nemre to više padati više od 6-7 kuna, a onda ste na 17 kuna dok si rekao keks.


Nekome ovaj forum služi kao "vicoteka", a pojedincima i kao "željoteka"! [yawn]

Dobar investitor je već odavno naučio: prvo na temu dođe Lopina, a za njim u tu tvrtku dolazi stečajni upravitelj. Onda na sda objave da tu dionicu kupuješ na vlastitu odgovornost i na kraju ide delistanje.

Ali nebojte se nebude delistanja sve dok banke drže zapise ili već kaj im uvale po dospjeću (kao na optimi npr.).


business.hr, t.i.

NAGODBE
Pomirba Tehnike i Ingre

Iz dviju domaćih građevinskih tvrtki, Ingre i Tehnike, u Četvrtaka je putem Zagrebačke burze stigla obavjest o rješenju spora mirnim putem.

….Ugovor na pet godina, …na područiju Alžira kojim su uredili okvire suradnje radi nuđenja i dobivanja poslova građenja i održavanja investicijskih objekata…..

piše Biljana
[pray]

Može link?

Hvala

ma taj ugovor Ingre i THNK za područje Alžira potpisan je još prije godinu dana, rezultat do sada=0


ma taj ugovor Ingre i THNK za područje Alžira potpisan je još prije godinu dana, rezultat do sada=0

ma koja nula….thnk minus 50 % a ingr 80% cca..od objave [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close