INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Meni je lopina zakon. On nije običan druker, on zbilja vjeruje u ono što piše. Treba nam više taakvih…

Nego, opet ste pobegli od teme. Igranka na Ingri je kladjenje, sve dok skupština ne odobri debt to equity swap, tada se tek može govoriti o nekoj budućnosti.

Očekujem da će do skupštine iz same Ingre i oko nje krenuti hvalospevi i najave novih poslova, čisto da se narod umiri i da glas za predloge, a nakon toga ćemo da podvučemo crtu i vidimo kome opanci, a kome obojci…

[/quote]
Jako oštroumno si zaključio da se odluka o dokapitalizaciji mora potvrditi na skupštini 22.12.
I zaista si u pravu jer je ova dokapitalizacija po 20 za vjerovnike poklon bon.Dakle i ti smatraš da je 20 malo.I ja smatram isto pa kupujem od 18 i nižeI vlasnici zaista mogu
smatrati da je 20 pre jeftino te da bi bolje prošli ,ako dokapitalizacija ne prođe s obizorom na BV od 54
kn po dionici.
Pa na Ingri je počela radio Mileva.
Mesić predsjednik NO.
Njegovi prijatelji iz Irana dolaze u Zagreb.
Tehnika se dogovorila sa INGROM u sudskoj nagodbi.
Da li će možda zajedno u taj posao u Iranu?100 mil EUR,bio bi to pun pogodak
A možda ovo i nije radio Mileva već se posao i dobije.Tko pogodi skinuo je petnaestak % za dva dana./vidi Viadsukt/.

Na ZSE će teči med i mlijeko!

Iz Iraka Lopino stara iz Iraka dolaze [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Tko pogodi skinuo je petnaestak % za dva dana./vidi Viadsukt/.

Na ZSE će teči med i mlijeko!

da…ili će ostati bez gaća u dva dana…
e moj vidoviti Milane… [lol]


Na INGRi će teči med i mlkijeko.

hoće, ali samo za one koji kupe na 10kn, pa kod odbijanca opet tebi prodaju na 15 kn !!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

Pretvorba duga u dionice je samo knjigovodstvena igra. Ingra nema keša, nema posla. Kad je Ingra imala novca onda su ih bacili kroz prozor u Makedoniji. Posao s Arenom je dobar samo u rastućoj ekonomiji. Što bi bila garancija Ingre banci za neki posao, milijuni dionica bez utrživog pokrića?

joj joj joj opet naklapanja i drukanje. Pa kako vam ne dosadi. Dokap uspijeva 100%, Ingra se rješava većine dugova i sa rezervama ide u nove poslove. Nakon toga vraća dionicu na x150 pa vi trejderčići nećete se moći igrati sa 100-500 kn. Tada dolaze ozbiljni investitori i eto nas brzo na 200% od sadašnje vrijednosti dionice. Pa kako tko hoće. Veliki odlučuju a ne vi mali. Sve do tada ovo je igra sa 2 kune gore dole. Dosadno.

neće uvijek biti ovako.

ja prije par dana izasao iz INGRE i usao u HT i zamisli cuda HT pada od dana kada sam usao.

Kako jednim te istim likovima ne dosadi po cijele dane piskarati po ovom forumu, pametni šute i uzdaju se u svoje znanje i intuiciju ,a ne rekla kazala .Ovdje sitni trejderići za zaradu od par stotina kuna su spremni danima prosipati pamet .

Kaj niste jučer gledali intervju od Oppija na Kapital netu: nema strateškog investitora.

Oppi je izrazio želju kakav bi to strateški investitor mogao biti, neka osoba (pravna ili fizička) sa područja svjetskog biznisa, ne treba ju mu hr investitori jer oni su slabi, a i netreba mu Bechtel, jer oni su pobrali nofce u Hr (čitaj: on bi se je…, ali da mu ne uđe).

A tak mi je je nekak tužno, umorno djelovao… tak je pričal ko da nisam ne vjeruje u to kaj priča.. ah ah,..

a čujem da je otvorio i modnu agenciju… za snažniji spol….

možda tu digne vrijednost ingre… na modnoj pisti..

nemreš balivti [lol]

Ingra se drži dobro s obzirom na crobex pogledajte ostale građevinare umješane u malverzacije tipa
vijadukt i dalekovod, nižu poslove a crvene se i to nije ništa za nevjerovati!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Ingra se drži dobro s obzirom na crobex pogledajte ostale građevinare umješane u malverzacije tipa
vijadukt i dalekovod, nižu poslove a crvene se i to nije ništa za nevjerovati!

Da super se drži u poslednjih mesec dana, Crobeks je pao cca 5,7 odsto, a Ingra 23 odsto. Super akcija…. al za šortovanje.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


ja prije par dana izasao iz INGRE i usao u HT i zamisli cuda HT pada od dana kada sam usao.

Obrnuto treba djelovati.Prodavati skupo fondovsko smeće/HT,ERNT,naročitoATGR/ kupovati INGRU,BADEL jer će nakon
dokapitalizacije postati hit na tržištu.
SUNH,dokapitalizacija po 25 cijena raste na 30.
MGMA,dokapitalizacija po 10 a cijena na 26.Prije neki dan sam utvrdio da je Magma skuplja od
Badela trideset i sedam puta prema BV nakon dokapitalizacije.Sada je ta razlika samo dvadesetak puta jer je magma dobro posrnula.I još će ,ali kako je i to fondovsko smeće možda to mirovinci počnu braniti.

na ingri teće samo mlijeko,meda će biti na proljeće!

New Report

Close