INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo gledam sad Mesića na dnevniku i govori da razmišlja da se kandidira za gradonačelnika Zagreba,
a znamo da je to poslije premijerke najutjecajnija funkcija u Hrvatkoj [smiley]

da i?
koju će funkciju u ingri onda obavljat?
ili misliš da će kao gradonačelnik zg-a i predsjednik NO ingre skakutati po Iraku da ingri osigura posao?!?nije to malo u sukobu interesa?!?
nije ni čudo da nam je država u banani kad razmišljate na takav način…
[/quote]

Hihihihi a u kojoj državi Vi kolega živite??? [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


evo eksperta na ingri…
daj nabaci par pokazatelja na DKVS ili VART…
ode vam ovo na 10 kuna vrlo brzo…čim se lopina mota na ovoj temi…
[bye]

Ne kupovati ćete od mene po 25 za pet šest mjeseci.I INGRU i VARTEKS.
Ali na INGRI ćete i nakon te cijene vrlo lako zaraditi barem 20%.Za Varteks ćete trebati malo
pričekati.DKVS ne vjerujem da će se izvući iz stečaja.
Nisam, ekspert u INGRI ,ali sam matematički ekspert za dokapitalizaciju i vidim nekoliko mjeseci
unaprijed.INGRA na 30 .Jako brzo.
Eventualno neslaganje matematički obrazložite.Dovoljno sam računao da ste negdje trebali utvrditi
matematičku grešku u izračunu oko budućih dokapitalizacija INGE.Konkretizirajte kritiku!

U INGRI će teči med i mlijeko!


Iranci dolaze:potencijalni posao vrijedan 100 mil EUR
INGRA i TEHNIKA se izmirili na sudu,da li će zajednički ući u taj posao u Iranu?

Zar nije bio u pitanju Irak. Ili dolaze i jedni i drugi ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Iranci dolaze:potencijalni posao vrijedan 100 mil EUR
INGRA i TEHNIKA se izmirili na sudu,da li će zajednički ući u taj posao u Iranu?

Zar nije bio u pitanju Irak. Ili dolaze i jedni i drugi ?
[/quote]
Pa to su susidi?
Puno pozdrava!



Iranci dolaze:potencijalni posao vrijedan 100 mil EUR
INGRA i TEHNIKA se izmirili na sudu,da li će zajednički ući u taj posao u Iranu?

Zar nije bio u pitanju Irak. Ili dolaze i jedni i drugi ?
[/quote]
How did you come from Iraq to the USA?
I-ran!



evo eksperta na ingri…
daj nabaci par pokazatelja na DKVS ili VART…
ode vam ovo na 10 kuna vrlo brzo…čim se lopina mota na ovoj temi…
[bye]

Ne kupovati ćete od mene po 25 za pet šest mjeseci.I INGRU i VARTEKS.
Ali na INGRI ćete i nakon te cijene vrlo lako zaraditi barem 20%.Za Varteks ćete trebati malo
pričekati.DKVS ne vjerujem da će se izvući iz stečaja.
Nisam, ekspert u INGRI ,ali sam matematički ekspert za dokapitalizaciju i vidim nekoliko mjeseci
unaprijed.INGRA na 30 .Jako brzo.
Eventualno neslaganje matematički obrazložite.Dovoljno sam računao da ste negdje trebali utvrditi
matematičku grešku u izračunu oko budućih dokapitalizacija INGE.Konkretizirajte kritiku!

U INGRI će teči med i mlijeko!
[/quote]
Konkretiziraj ti to što si napisao i ako je moguće matematički obrazloži!




evo eksperta na ingri…
daj nabaci par pokazatelja na DKVS ili VART…
ode vam ovo na 10 kuna vrlo brzo…čim se lopina mota na ovoj temi…
[bye]

Ne kupovati ćete od mene po 25 za pet šest mjeseci.I INGRU i VARTEKS.
Ali na INGRI ćete i nakon te cijene vrlo lako zaraditi barem 20%.Za Varteks ćete trebati malo
pričekati.DKVS ne vjerujem da će se izvući iz stečaja.
Nisam, ekspert u INGRI ,ali sam matematički ekspert za dokapitalizaciju i vidim nekoliko mjeseci
unaprijed.INGRA na 30 .Jako brzo.
Eventualno neslaganje matematički obrazložite.Dovoljno sam računao da ste negdje trebali utvrditi
matematičku grešku u izračunu oko budućih dokapitalizacija INGE.Konkretizirajte kritiku!

U INGRI će teči med i mlijeko!
[/quote]
Konkretiziraj ti to što si napisao i ako je moguće matematički obrazloži!
[/quote]
Sve matematički obrazloženo uz predpostavku uspješne dokapitalizacije prve,pa zatim druge.
Ukupno povečanje kapitala za 300 plus 150 mil kn,tj 450 mil kn.Treba se vratiti unazad nakon
informacije o denominaciji i dokapitalizaciji.Ako u žiru ne vidite hrast nikada nečete zaraditi.
INGRIN žir je pao na plodno tlo.
UI INGRI će teći med i mlijeko.

Kupiti veću količinu ispod 16 postaje neostvarena želja !
I narednih dana će se tući iz "zasjede" po asku, ali oprezno da se prodaja ne bi "uznemirila" i povukla.
Niste ni svjesni koliko novca čeka u pripravnosti na brokerskim računima, "kupovni signal" za ovu dionicu.
Normalno i mudro od kupca je da se kupovni nalozi ne izlažu na kupnju, nego se čeka da se veća količina ponudi na prodaji i onda "opleti", a neupućeni se pitaju da li je to bilo po bidu ili po asku.
Dečki sve veće količine koje budu protrgovane bit će po asku i to iz “zasjede”, što ujedno ne znači da će cijena nešto bitnije narasti, barem za sada. [yawn]


Kupiti veću količinu ispod 16 postaje neostvarena želja !
I narednih dana će se tući iz "zasjede" po asku, ali oprezno da se prodaja ne bi "uznemirila" i povukla.
Niste ni svjesni koliko novca čeka u pripravnosti na brokerskim računima, "kupovni signal" za ovu dionicu.
Normalno i mudro od kupca je da se kupovni nalozi ne izlažu na kupnju, nego se čeka da se veća količina ponudi na prodaji i onda "opleti", a neupućeni se pitaju da li je to bilo po bidu ili po asku.
Dečki sve veće količine koje budu protrgovane bit će po asku i to iz "zasjede", što ujedno ne znači da će cijena nešto bitnije narasti, barem za sada. [yawn]

Slažem se.
Samo se postavlja pitanje.Da li su ih počeli svrbiti prsti.Jer nakon dokapitalizacije INGRA postaje
fondovska dionica radi MCAP od preko 300 mil kn.A inseideri bi mogli uskoro krenuti.Ipak od
16 do logičnih 20 i više je velikih 25%. Jako mali broj dionica je protgovan ispod 20,a i ove
zadnje transakcije su trejderske igre.Veći kupac se jučer pojavio na bidu sa 4.000 kom.Danas je
prodaja pometena 4.000 kom na 16,50.A to je bila idealna prilika da se napravi dodatni pritisak na
prodaju da se spusti niže.Kupnji izgleda popuštaju živci.
Sutra je petak,a ponedjeljak je jako daleko.
Naročito,ako nemaš INGRE po ovim cijenama.

Na INGRI očekujem med i mlijeko!


Eventualno neslaganje matematički obrazložite.Dovoljno sam računao da ste negdje trebali utvrditi
matematičku grešku u izračunu oko budućih dokapitalizacija INGE.Konkretizirajte kritiku!

ma koga briga za te tvoje bajke, treba preživiti kad se kooperanti krenu iskrcavati po bidu nakon što dobiju 1.200.000 dionica po 20 kn….da bi došli do svojih para koje im Ingra duguje [bye]


Kupiti veću količinu ispod 16 postaje neostvarena želja !
I narednih dana će se tući iz "zasjede" po asku, ali oprezno da se prodaja ne bi "uznemirila" i povukla.
Niste ni svjesni koliko novca čeka u pripravnosti na brokerskim računima, "kupovni signal" za ovu dionicu.
Normalno i mudro od kupca je da se kupovni nalozi ne izlažu na kupnju, nego se čeka da se veća količina ponudi na prodaji i onda "opleti", a neupućeni se pitaju da li je to bilo po bidu ili po asku.
Dečki sve veće količine koje budu protrgovane bit će po asku i to iz "zasjede", što ujedno ne znači da će cijena nešto bitnije narasti, barem za sada. [yawn]

Na moju stotku zabili vam je pet aseva.Zabranjeno je pisati bilo što pozitivno.
Većina želi kupovati a,naročito,oni koji su prodavali ovako nisko.
Ako želite dionice tućite po BIDU.Da vam ne uteće.
Čuvajte se, tamo vas ja čekam .
Na INGRI uskoro će poteći med od kadulje i alpsko mlijeko.

Meni je lopina zakon. On nije običan druker, on zbilja vjeruje u ono što piše. Treba nam više taakvih…

New Report

Close