INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za 10 dana delegacija ministarstva zdravstva Iraka dolazi u posjet ingri, posao gradnje bolnice
sveukupne vrijednosti 100 milijona eura!!
Tko ima najveće šanse po vašem mišljenju LAVČEVIĆ, KONSTRUKTOR ILI INGRA??
Strpljen- spašen

Očekivao sam nekakvo vaše mišljenje ali nevjerovatno da nikoga od Vas investitora osim Vas par na
pm nije dao nekakvo svoje mišljenje o ovome??

Zanimljivo je da nitko od Vas isto tako nije komentirao natpise vezane za firmu FIMI- MEDIJA gdje
se spominju gotovo svi jači građevinari u Hrvatskoj umješani u malverzacije, a to su HIDROELEKRTA
NISKOGRADNJA, INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE, KONSTRUKTOR, TEHNIKA pa evo sad zadnje
piše i da VIJADUKT ima prljave prste!!
Naravno znamo od prije da je i u Dalekovodu uskok imao nekog posla ( posjedujem 30 dionica dalekovoda ako to nekoga interesira)!!

Želim reći da otkad je ovih afera unazad par godina nigdje ali baš nigdje se ne spominje INGRA u niti
jednoj aferi pa sad vi vidite zašto je Mesić odabrao Ingru kao njegovu buduću zanimaciju i tko će imati najviše šanse za buduće poslove koje će prednjačiti u inozemstvu gdje nema cile- mile!!
Strpljen- spašen [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Za 10 dana delegacija ministarstva zdravstva Iraka dolazi u posjet ingri, posao gradnje bolnice
sveukupne vrijednosti 100 milijona eura!!
Tko ima najveće šanse po vašem mišljenju LAVČEVIĆ, KONSTRUKTOR ILI INGRA??
Strpljen- spašen

odgovor: onaj tko nabavi bankarsku garanciju
dakle nitko

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Za 10 dana delegacija ministarstva zdravstva Iraka dolazi u posjet ingri, posao gradnje bolnice
sveukupne vrijednosti 100 milijona eura!!
Tko ima najveće šanse po vašem mišljenju LAVČEVIĆ, KONSTRUKTOR ILI INGRA??
Strpljen- spašen

odgovor: onaj tko nabavi bankarsku garanciju
dakle nitko


Jel može bankarska garancija od irske banke?

Za 10 dana delegacija ministarstva zdravstva Iraka dolazi u posjet ingri

dolaze obaviti sistematski pregled Uprave i NO



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/oWNLuw3f4LSlLLA4LcaYHg==.pdf

nema zainteresiranih ??????????????????????
[/quote]

u pravu si [cry]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!



Ingra ne ide u dokapitalizaciju radi pokriča gubitaka već radi novog investicijskog ciklusa.

Na ZSE teče med i mlijeko!

veću idiotariju nisam odavna pročitao na forumu! Ingra se guši u dugovima i gubicima! pustite kolega mlijeko, čaša vina na dan pokrenut će moždane vijuge u pravom smjeru, a mlijeko ostavite djeci [bye]
[/quote]
Pišete kao da ste popili domižanu vina.
INGRINI gubici su prošlost,a dugovi se pretvaraju u temeljni kapital i INGRA postaje tigar spreman na skok.Naravno,da bi dokapitalizacija trebala biti uspješna,a kako je cijena samo 20 kn to je
odlična šansa za vjerovnike.Gledajte unaprijed,a ne unazad.
Na INGRI će teći med od kadulje i alpsko mlijeko.


Moje mišljenje je da je značajniji pad logičan, iako se slažem da je u globalu to dugoročno vjerojatno dobra odluka. DUGOROČNO.

koje mrtvilo… nikome se neda ni simo ni tamo…


Nemate baš dobar nos.Vi o padu, a ja na bidu ne prolazim.
Kratkoročno ste pogriješili.
DUGOROČNO da će INgra up to znaju i vrapci na krovovoma.Čak i ovi drukeri/okO,fotije,pinokio/raste mu nos / bi željeli kupiti jeftinije.Ali teško se kupuje.Tko želi kupiti treba tući po asku.
A kada se na asku pojavi 4.000 kom nestanu za tren.Meni izgleda da se u zasjedi krije jaka kupnja.
Glumi se nezainteresiranost.
Na INGRI teče med i mlijeko!


Meni ovo trgovanje na INGR-i djeluje kao da ista ekipa malo prodaje, pa malo kupuje!? [sad]

Točno!A zašto ne.Jaka kupnja nije na bidu,već čeka u zasjedi.Želi se kupiti ali polako.
Ali prsti već pomalo svrbe,jer 22.12. je blizu,a 3.12.još bliže.
Na INGRi će teči med i mlijeko!

Iranci dolaze:potencijalni posao vrijedan 100 mil EUR
INGRA i TEHNIKA se izmirili na sudu,da li će zajednički ući u taj posao u Iranu?
Drukeri ,dogovorite se da li ste za dokapitalizaciju ili ne.Ja sam za.I što više uspije za firmu bolje.
Normalno da se pojavljuje problem,jer sadašnji dioničari gube glasačka prava za dvije trećine.
Ali bolje u zdravoj INGRI nakon dokapitalizacije imati manje glasova i šansu na porast vrijednosti dionice,nego imati puno glasova u firmi koja ima probleme u poslovanju.I ja vjerujem u zdravi razum sadašnjih vlasnika i izglasavanje ovih predloženih odluka.
Vjerovnici bi trebali prepoznati svoju šansu i ući u dokapitalizaciju i debelo zaraditi.

Na INGRI će teči med i mlijeko!
Tko ne vjeruje neka kupuje fondovsko smeće:HT,ERNT,KOEI,i naročito ATGR!

evo eksperta na ingri…
daj nabaci par pokazatelja na DKVS ili VART…
ode vam ovo na 10 kuna vrlo brzo…čim se lopina mota na ovoj temi…
[bye]

Evo gledam sad Mesića na dnevniku i govori da razmišlja da se kandidira za gradonačelnika Zagreba,
a znamo da je to poslije premijerke najutjecajnija funkcija u Hrvatkoj [smiley]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Evo gledam sad Mesića na dnevniku i govori da razmišlja da se kandidira za gradonačelnika Zagreba,
a znamo da je to poslije premijerke najutjecajnija funkcija u Hrvatkoj [smiley]

da i?
koju će funkciju u ingri onda obavljat?
ili misliš da će kao gradonačelnik zg-a i predsjednik NO ingre skakutati po Iraku da ingri osigura posao?!?nije to malo u sukobu interesa?!?
nije ni čudo da nam je država u banani kad razmišljate na takav način…

New Report

Close