INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovaj naš model "preustroja" postao popularan!
http://www.poslovni.hr/vijesti/suncani-hvar-gubitak-od-397-mil-kuna-pokriva-smanjenjem-nominalne-vrijednosti-dionica-164539.aspx

Vidjeli što je dobro. Biti će ih još koji će ići ovakvim dobrim modelom u rješavanje dugova i stabilan start za budućnost.

neće uvijek biti ovako.

Hrvatske autoceste danas su potpisale su Ugovor o zajmu s Europskom bankom za obnovu i razvoj (EBRD) u iznosu od 60,63 milijuna eura.


Hrvatske autoceste danas su potpisale su Ugovor o zajmu s Europskom bankom za obnovu i razvoj (EBRD) u iznosu od 60,63 milijuna eura.

i?


Hrvatske autoceste danas su potpisale su Ugovor o zajmu s Europskom bankom za obnovu i razvoj (EBRD) u iznosu od 60,63 milijuna eura.

kakve to ima veze s INGR?!? [sad]

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Gdje ste katastrofičari?
Prvih deset već danima nisu prodali ni jednu dionicu.
A u ove crvene dane sve manje iskrcavanje.Mislim da su veliki igrači zadovoljni da je cijena na 16 kn i da ih ne interesira da bude niže.Ionako se slabo kupuje po bidu.Veliki bi mogli postati nervozni.
Kupujte,16 kn vam je lijepa prilika!
To se zove zicer,100 % u šest mjeseci.Nemojte reći da vas nisam upozorio.

Na ZSE teče med i alpsko mlijeko za kupce INGRE po ovim cijenama.


Gdje ste katastrofičari?
Prvih deset već danima nisu prodali ni jednu dionicu.
A u ove crvene dane sve manje iskrcavanje.Mislim da su veliki igrači zadovoljni da je cijena na 16 kn i da ih ne interesira da bude niže.Ionako se slabo kupuje po bidu.Veliki bi mogli postati nervozni.
Kupujte,16 kn vam je lijepa prilika!
To se zove zicer,100 % u šest mjeseci.Nemojte reći da vas nisam upozorio.

Na ZSE teče med i alpsko mlijeko za kupce INGRE po ovim cijenama.

Zašto da je kupim na 16, kada mogu i za manje?

Objasni mi, na čemu se temelji tvoja Milka?


Inače info vezan za male dioničare koji su mi se javili na PM – javilo mi se Vas 15 – broj dionica xxx xxx kom, ali 2 nema u knjizi dioničara??

Srdačan pozdrav

Uskoro opširnije.

daj molim te reci im da se meni ne javljaju, stalno šalju neke okvirčiće i još kažu da mi žele biti prijatelji, valjda zato što sam kupio malo INgre,sigurno bi da im posudim, što bi se inače prijateljili ako hoće kupiti za samo 30 lipica razlike



Hrvatske autoceste danas su potpisale su Ugovor o zajmu s Europskom bankom za obnovu i razvoj (EBRD) u iznosu od 60,63 milijuna eura.

kakve to ima veze s INGR?!? [sad]
[/quote]

ima,ima, bar 50 %, jer to je skoro pola duga INgre [lol], zato je to važno

Ovo je dobar znak , mali dioničari drukaju za pad , neki su danas prodali ???

Za 10 dana delegacija ministarstva zdravstva Iraka dolazi u posjet ingri, posao gradnje bolnice
sveukupne vrijednosti 100 milijona eura!!
Tko ima najveće šanse po vašem mišljenju LAVČEVIĆ, KONSTRUKTOR ILI INGRA??
Strpljen- spašen [pray]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/birac-smanjenje-kapitala-radi-pokrivanja-gubitaka,99095.html

Ovo će postati pravilo a ne iznimka [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Hrvatske autoceste danas su potpisale su Ugovor o zajmu s Europskom bankom za obnovu i razvoj (EBRD) u iznosu od 60,63 milijuna eura.

kakve to ima veze s INGR?!? [sad]
[/quote]

Pa kako nema veze ljudi moji, pa to je prvi dio kolača i prvi tender od 4 milijarde kuna predviđenih
za gradnju autocesta!!
Građevinci će izvuči zemlju iz krize, kako iz svake krize tako i iz ove!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close