INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolge Pozitivo,

morate shvatiti da burza nije "normalan zivot" i da tu ne vrijedi "tko – ceka doceka"

postoji samo trend – padajuci ili rastuci.
kraj.

Ok, ali šta ti onda ovdje čekaš?? I zašto ti je potrebno strpljenje??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



kolge Pozitivo,

morate shvatiti da burza nije "normalan zivot" i da tu ne vrijedi "tko – ceka doceka"

postoji samo trend – padajuci ili rastuci.
kraj.

Ok, ali šta ti onda ovdje čekaš?? I zašto ti je potrebno strpljenje??
[/quote]

dosao izraziti iskrenu sucut.
sta drugo…
[undecid]

tigruse izgleda da si u pravu bio i da kužiš situaciju, ajde onda bar okvirno reci što kad padne na 12 ili 15 , mora početi i rasti i koliko bi to bilo ?


kolge Pozitivo,

morate shvatiti da burza nije "normalan zivot" i da tu ne vrijedi "tko – ceka doceka"

postoji samo trend – padajuci ili rastuci.
kraj.

pepe7


tigruse izgleda da si u pravu bio i da kužiš situaciju, ajde onda bar okvirno reci što kad padne na 12 ili 15 , mora početi i rasti i koliko bi to bilo ?


kolge Pozitivo,

morate shvatiti da burza nije "normalan zivot" i da tu ne vrijedi "tko – ceka doceka"

postoji samo trend – padajuci ili rastuci.
kraj.

[/quote]

ne mora poceti rasti ako padne na 12.
moze ostati u horizontali izmedu 11kn-13kn godinu dana.

inace prema TA (ADX),
pad na ingri je tek u hvatanju zaleta.
na 12kn je slijdeca potpora.

ako probije 12, slijedi pravi potop.
ja mislim da ce probiti 12kn, jer su fundamentalno degradirali dionicu,
pa "stari graf" vise ne daje pravu sliku.
krvna slika Ingre se promjenila…

vlasnik sam 1 dionice ingre pa cu vam se svako toliko javljati.
[sealed]


vlasnik sam 1 dionice ingre pa cu vam se svako toliko javljati.

Dosta hrabro od Vas kolega, al ja nekako vidim kraj ovog vala padanja oko 14,5-14,8kn

26.11.2010 - Dan D


Moguće je da vjerovnici (ili netko s njima u dosluhu) pokušavaju Ingru spustiti do skupštine na cca 12 kuna i onda tražiti nove pregovore, tj.više dionica za isti dug.

ja mislim da sada fondovi ruše cijenu da miniraju ovakav dokap jer bi s njime gadno popušili…tj. dionica će biti rušena sve niže i niže što bude bliže skupština.
uprava treba dat ostavku, dosta je bilo svinjarija

Pozdrav svima, vidim da nam ingrica sve dublje pada u provaliju, e sad je pravo vrijeme za šoping, mislim da jeftinije ne može ili može..

a) dokap ne uspije odnosno minira se pokrene se ovrha na imovini, što dioničari dobivaju?
b) smjena uprave, ok, tko će voditi firmu?

nažalost odgovora na a i b je ništa odnosno nema kandidata

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ništa osobno, međutim statistički, sve u što se Mesić upetlja to propadne [undecid]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dokap. je siguran. Pitanje je što poslije?

neće uvijek biti ovako.


Dokap. je siguran. Pitanje je što poslije?

polako kolega…bio je siguran i kredit pa nitko to više ne spominje..
rekao sam vam da se ne žurite sa ulaskom…

nešto veliko se kotrlja iza brda…korporativne mjenice su opasna stvar, pogotovo ako nemaš love za pokriti ih…
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ameri okreču trend, sutra očekujem rast ingre ipak mislim da je ovo danas bilo dno dna, dionica pada
nepotrebno to veliko što se kotrlja mogu biti samo dobre vijesti, zavidim onome tko se danas
ukcao!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close