INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni se čini da ovi fondovi nemaju namjeru skroz izači, nego malo daju upravi do znanja da se ne slažu sa njihovim najnovijim potezima pa namjerno siju paniku kako bi cijena išla dolje, što dalj od 20kn.
Već popodne, a i slijedećih dana ćemo vidjeti je li to tako…

fondovi ni ne mogu izaći, čak ni s polovinom jer jednostavno nema kupaca….ali da je moguće da namjerno ruše cijenu što dalje od 20 kn da propadne ovakav dokap gdje bi ih ogulili do gole kože, lako je moguće. ni oni ne vole ispasti veće ovce nego što jesu

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Meni se čini da ovi fondovi nemaju namjeru skroz izači, nego malo daju upravi do znanja da se ne slažu sa njihovim najnovijim potezima pa namjerno siju paniku kako bi cijena išla dolje, što dalj od 20kn.
Već popodne, a i slijedećih dana ćemo vidjeti je li to tako…

fondovi ni ne mogu izaći, čak ni s polovinom jer jednostavno nema kupaca….ali da je moguće da namjerno ruše cijenu što dalje od 20 kn da propadne ovakav dokap gdje bi ih ogulili do gole kože, lako je moguće. ni oni ne vole ispasti veće ovce nego što jesu
[/quote]
Veći nalozi na prodaji.
Klasika.Sindikat se krca pomalo.Što bid prema asaku lošije izgleda kupnja je pametnija.
Pila naopako je uobičajena šema na ZSE jer nema konkurencije.Sada je vrijeme kada se
šišaju mali koje se gura na prodaju sa većim nalozima.




Meni se čini da ovi fondovi nemaju namjeru skroz izači, nego malo daju upravi do znanja da se ne slažu sa njihovim najnovijim potezima pa namjerno siju paniku kako bi cijena išla dolje, što dalj od 20kn.
Već popodne, a i slijedećih dana ćemo vidjeti je li to tako…

fondovi ni ne mogu izaći, čak ni s polovinom jer jednostavno nema kupaca….ali da je moguće da namjerno ruše cijenu što dalje od 20 kn da propadne ovakav dokap gdje bi ih ogulili do gole kože, lako je moguće. ni oni ne vole ispasti veće ovce nego što jesu
[/quote]
Veći nalozi na prodaji.
Klasika.Sindikat se krca pomalo.Što bid prema asaku lošije izgleda kupnja je pametnija.
Pila naopako je uobičajena šema na ZSE jer nema konkurencije.Sada je vrijeme kada se
šišaju mali koje se gura na prodaju sa većim nalozima.
[/quote]

E moj Lopina. Zaj… si se ko i mnogi od nas pa se sad tješiš.

da smo zarobljeni jesmo, za ćemo se osloboditi hočemo, naravno!!
Žao mi je jedino dioničara MAGME [cry]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!





Meni se čini da ovi fondovi nemaju namjeru skroz izači, nego malo daju upravi do znanja da se ne slažu sa njihovim najnovijim potezima pa namjerno siju paniku kako bi cijena išla dolje, što dalj od 20kn.
Već popodne, a i slijedećih dana ćemo vidjeti je li to tako…

fondovi ni ne mogu izaći, čak ni s polovinom jer jednostavno nema kupaca….ali da je moguće da namjerno ruše cijenu što dalje od 20 kn da propadne ovakav dokap gdje bi ih ogulili do gole kože, lako je moguće. ni oni ne vole ispasti veće ovce nego što jesu
[/quote]
Veći nalozi na prodaji.
Klasika.Sindikat se krca pomalo.Što bid prema asaku lošije izgleda kupnja je pametnija.
Pila naopako je uobičajena šema na ZSE jer nema konkurencije.Sada je vrijeme kada se
šišaju mali koje se gura na prodaju sa većim nalozima.
[/quote]

E moj Lopina. Zaj… si se ko i mnogi od nas pa se sad tješiš.
[/quote]

kolege,

sjecate li se rijeci Brutalnog Kapitala?

molim kolegu Pozitivu da mi napise svoj komentar na situaciju.

treba li imati "jos malo strpljenja [pray] " ?

Ovaj tjedan čemo morati dobiti nešto od uprave [pray]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@ kolega tigrus, ja strpljenja imam ja svojih 5 minuta čekam, ono će doći makar debelo kasni ali
doći će [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Moguće je da vjerovnici (ili netko s njima u dosluhu) pokušavaju Ingru spustiti do skupštine na cca 12 kuna i onda tražiti nove pregovore, tj.više dionica za isti dug.

više ne mislim da će braniti na 15 kn jer kako izgleda i to sam previše rekao. [huh]


Ovaj tjedan čemo morati dobiti nešto od uprave [pray]

već ste dobili… ali po đepu…

kolge Pozitivo,

morate shvatiti da burza nije "normalan zivot" i da tu ne vrijedi "tko – ceka doceka"

postoji samo trend – padajuci ili rastuci.
kraj.

Danas živo crvenilo na burzi. Jedino HT,KOEI i ADRIS u zelenom. Ako je INGRA u problemu, što je sa ostalima??? Zar i ostali imaju dokapitalizaciju? Ovo sve ode u propast. Selimo se. [sealed]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close