INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

-evo čulo me.20.000 na bidu po kunu.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Tko sada kupuje ili bolje reči čijim novcima ? [angry]


Tko sada kupuje ili bolje reči čijim novcima ? [angry]

-Ja svojima, a ovo mi liči na najbrži prst.Odkad nismo protrgovali 70.000 komada.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Treba sada vidjeti i sa pravne strane kako stoje stvari, mogu li ovi koji će dokapitalizirati, sada kada je cijena pala, reći hvala, ali mi ipak ne bi..?
Kakve su sankcije ima li tu koji pravnik?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Treba sada vidjeti i sa pravne strane kako stoje stvari, mogu li ovi koji će dokapitalizirati, sada kada je cijena pala, reći hvala, ali mi ipak ne bi..?
Kakve su sankcije ima li tu koji pravnik?

lp

Mislim da nesmiju odustati. Ne zato što ih zakon obavezuje nego zato što je INGRa s njima trebala sklopiti sve potrebne ugovore prije objave vijesti na burzi. To znači da ih ti ugovori vežu a ne nekakav poseban zakon. Ukoliko ugovora nema onda INGRa u slučaju odustajanja investitora snosi odgovornost za ovaj potop.

Tko zna na čemu će INGRA danas završiti.


5 godina sam na burzi al ovakav potop nisam još video !!!


a što će biti kada dođe nova silina dionica?



Treba sada vidjeti i sa pravne strane kako stoje stvari, mogu li ovi koji će dokapitalizirati, sada kada je cijena pala, reći hvala, ali mi ipak ne bi..?
Kakve su sankcije ima li tu koji pravnik?

lp

Mislim da nesmiju odustati. Ne zato što ih zakon obavezuje nego zato što je INGRa s njima trebala sklopiti sve potrebne ugovore prije objave vijesti na burzi. To znači da ih ti ugovori vežu a ne nekakav poseban zakon. Ukoliko ugovora nema onda INGRa u slučaju odustajanja investitora snosi odgovornost za ovaj potop.

Tko zna na čemu će INGRA danas završiti.
[/quote]
Svi na kraju završe na teškim opijatima!



Treba sada vidjeti i sa pravne strane kako stoje stvari, mogu li ovi koji će dokapitalizirati, sada kada je cijena pala, reći hvala, ali mi ipak ne bi..?
Kakve su sankcije ima li tu koji pravnik?

lp

Mislim da nesmiju odustati. Ne zato što ih zakon obavezuje nego zato što je INGRa s njima trebala sklopiti sve potrebne ugovore prije objave vijesti na burzi. To znači da ih ti ugovori vežu a ne nekakav poseban zakon. Ukoliko ugovora nema onda INGRa u slučaju odustajanja investitora snosi odgovornost za ovaj potop.

Tko zna na čemu će INGRA danas završiti.
[/quote]

-Eto, izgleda da i neće baš tako loše završiti, samo je trebalo skupiti hrabrosti i staviti se na bid.Ali ko sve to….znati…
-A ludoga dana….

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



5 godina sam na burzi al ovakav potop nisam još video !!!


a što će biti kada dođe nova silina dionica?
[/quote]

svi se nadaju ovo što su danas kupili prodati prije nego ovih 1.000.000 dioncia počne tući po bidu [rolleyes]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Uf, uf, a zašto nisam kupio na 17, pitaju se mnogi ? [lol]

makar dioničari ingre danas i izgubili tko može platit ovako živahno trgovanje

bog te mazo,
kupio sam 2000 komada ingre na cca 19kn,
i kad je roknulo na 17 kn – reko – hebote te pas – puko 4 soma u 5 minuta…
[lol]

sad sam Vam ih iskrco na 18,50-18,90kn
kakav bull shit…

[lol] [lol] [lol]

New Report

Close