INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bit ce zanimljiv nastavak ovog exodusa…nisam u ingri…bio, al sad me opet vuce, mozda se postavim na bid… SRETNO SVIMA…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

malim dioničarima nije jasno da su oni vlasnici ingre , samo se moraju udružit ….a nisu mi jasni ni ovi u prvih deset i oni mogu sazvat izvanrednu skupštinu i smijenit nadzorni odbor i upravu ali ponavljam opet mali su nadrljali naročito oni s ulazom priko 50 kuna…ko se kladi na veliki pad moga bi se razočarat

ako neko ima e mail predsjednika NO neka mu neko priopćio o čemu se radi…on je već čovik u godinama nije lipo ljudu uvlačit u ove rabote

di je sad onaj kolega pobjeda ili pozitiva ne znam ni ja više sa onim svojim legendarnim "još malo strpite se [pray] " , čovjek je bezobrazno drukao a sad je blokada na 18.90
Stvarno nisam vjerovao u ovaj scenarij, sad me samo zanima dali cemo prešišat đakovštinu, tragikomika je sve ovo…

Ovo je jedini način da spriječimo ovakvu šugavu dokapitalizaciju , napravit ćemo je neisplativom. Neka banda proda arenu i dvore a ne ovako na naš račun , hoću sada i ja dupli broj dionica , znači čekamo na 10.


…na taj nacin ingra rjesava sve dugove vecinom na racun malih dionicara
ovo je cista prevara za aktualne male dionicare

Potpuno točno, sad je 95% ljudi na burzi to shvatilo. Tko će više vjerovati ovakvoj upravi? Lako se oni pobrinu za sebe, van ovih protokola koji vrijede za male [angry]


Kakve vi gluposti trabunjate i pišete pa to je čudo, o kakvoj vi prevari malih dioničara pišete, pa tržište je otvoreno, vas nitko ne sili da kupujete ili da prodajete, vi svoje dionice možete zadržati za sebe bez obzira šta će se u budućnosti dešavati sa INGROM, i prodati u najboljem trenutku kad se sve stabilizira i dođe na svoje, sad su vam svi krivi kad je sve krenulo nizbrdo, ali kad je sve zeleno onda vam je sve super, morate shvatit da je svaki pojedinac odgovoran za svoje postupke, to jest ulaganje, i sam si je kriv ako je krivo procijenio….

Ma sve 5, ali što si onda otvorio novi nick danas, što je falilo starom kad je tako kako kažeš? [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Dobro je ovo …
Austrijski fond … , pa prevara dioničara …. ajoj …. [smiley]

Za te poduhvate bi se i krajem devedesetih išlo u Remetinec , a ne danas ….
(inače za one koji ne poznaju Zagreb …. Remetinec je relativno blizu Arene)

Biti će zanimljivo nakon deblokade …. nekome treba lova …. i to je to … nema tu zavjere …
, ali u vrijeme niske likvidnosti treba prvo "zaljuljati" …. pa prodati … pošto-poto … [smiley]

…kad je već hitno …

@compa
Vidiš, to nije loša ideja. Srušit cijenu na 10 kn pa će lupeži odustat od dokapa na račun malih dioničara, i posljedično, masovnog iskrcavanja kooperanata potom na burzi.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

kolege ,

ovaj problem necete rjesiti ovdje medusobnim optuzivanjem

koliko vam treba da shvatite da uprava ovim zeli jeftino prodati nekom fantomskom austrijskom fondu i imovinu i dugove, ali na ledima malih dionicara.
predsjednik uprave je tako sebi osigurao buducnost, a ostale ko hebe.

kako je moguce da je nadzorni odbor ingre dozvolio ovaj prijedlog ili kakva je poveznica nadzornog odbora i austrijskog fonda ?

mali dionicari bi trebali srusiti ovaj prijedlog kako na skupstini tako i zabiljeskom na agenciji.

Dobro je ovo …
Austrijski fond … , pa prevara dioničara …. ajoj …. [smiley]

Za te poduhvate bi se i krajem devedesetih išlo u Remetinec , a ne danas ….
(inače za one koji ne poznaju Zagreb …. Remetinec je relativno blizu Arene)

Biti će zanimljivo nakon deblokade …. nekome treba lova …. i to je to … nema tu zavjere …
, ali u vrijeme niske likvidnosti treba prvo "zaljuljati" …. pa prodati … pošto-poto … [smiley]

…kad je već hitno …


ako neko ima e mail predsjednika NO neka mu neko priopćio o čemu se radi…on je već čovik u godinama nije lipo ljudu uvlačit u ove rabote

Zvao samu Ingru i tražio Opehajma i kažu mi da je bolestan a ja njima rekao da je bolje da nikad ne ozdravi



ako neko ima e mail predsjednika NO neka mu neko priopćio o čemu se radi…on je već čovik u godinama nije lipo ljudu uvlačit u ove rabote

Zvao samu Ingru i tražio Opehajma i kažu mi da je bolestan a ja njima rekao da je bolje da nikad ne ozdravi
[/quote]
ja mu želim dug život i neka povrati snagu i zdravlje pa onda prizna pogrešku i fino da ostavku ,pola će mu se oprostit sad o ono pola kasnije…virujem da ima inteligenciju ali kola su krenula nizbrdo pa je sad bitnija snaga

New Report

Close