INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne na račun malih dioničara već na račun svih dioničara, zar ne.
i uprava ima veliki udio…

ovo je operacija daj što daš da ne dođe do ovrhe i pokretanja stečajnog postupka a onda ko živ

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ovo je zrelo za malo pauze za razmišljanje

Pozdrav svima, Vidim da vlada opća panika zbog rasprodaje, isto tako vidim da tu ima jako pametnih koji samo vide da je sve crno, pa bih postavio pitanje vama znalicima, makar vi po meni nemate masa vas blage veze o dionicam ništa, ali jeli se tko od vas zapitao, tko tkupuje sve te silne dionice gospodo? to sigurno ne kupuje neki malac kojem je dosadno, i molio bi vas da prije neko što počnete stvarati razno razne scenarije da dobro razmislite šta će te napisati…


sve preko 11 po novom planu skupstine je skupo, ali polako da stignu novi, svjezi dionicari sa 1,2 milijuna dionica, a poslije s jos 13,8 milijuna dionica

fijuuuu
moglo bi to onda kao VLDS, na 10 kn [bye]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Mene sada zanima samo slijedeće:

A na što su mislili ovi koji dokapitalizraju po 20 kn, jel oni to misle zadrćžati vlasnički udio ili prodati?
Ako misle prodati, ne znam po koliko će prodati, ali očito j to po principu daj šta daš, bolje da išta daš.

lp i sretno

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

hah koja igra i čupanježivaca [embarass]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


Mene sada zanima samo slijedeće:

A na što su mislili ovi koji dokapitalizraju po 20 kn, jel oni to misle zadrćžati vlasnički udio ili prodati?
Ako misle prodati, ne znam po koliko će prodati, ali očito j to po principu daj šta daš, bolje da išta daš.

lp i sretno

naravno da će prodati, kako će inače doći do para koje im je Ingra dugovala?

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Ja sam po pisanju nekih kolega prije koju godinu mislio da će Ingra zavladati svijetom a kad tamo izgleda da nemaju ni za režije idući mjesec.
Tko bi rekao kako neki ljudi nemaju pojma o investiranju a umišljaju si koješta.

Gdje su sad one silne milijarde eura ugovorenih poslova?

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


ne na račun malih dioničara već na račun svih dioničara, zar ne.
i uprava ima veliki udio…

ovo je operacija daj što daš da ne dođe do ovrhe i pokretanja stečajnog postupka a onda ko živ

Zanimljivo zboriš, no ja nisam toliko optimističan [wink]

Zanima me ova brojka od 15mil dionica…

Srdačan pozdrav

Dogodilo se ono što smo očekivali nakon loših vijesti od jučer, sad je Ingra ispod 20 kn.
Problem je što se sada iskipavaju veće količine na 20 kn i ispod 20 kn.
Još veći problem je što će za jedno mjesec dana početi i kooperanti iskipavati ispod 20 kn, a oni će imati ogromne količine.
Problem je što burza to sve neće moći apsorbirati na ovim cijenama, znači realan je nastavak pada dionice INGRE.
Oni koji sada kupuju po nagonu i instinktu na 19-20 kn, neka se zapitaju kome i kada misle prodati ovolike količine dioncia Ingre kad se nove velike količine na burzi tek očekuju, a sve više ulagača krca se po istim ovim cijenama dionicama koje sad nemaju kome prodati [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

čudim se kolega matrix 90, kako stevi kao iskusni Ingraš uletjeli prije ovoga njastra….

Kune nisu problem, kuna nema


Pozdrav svima, Vidim da vlada opća panika zbog rasprodaje, isto tako vidim da tu ima jako pametnih koji samo vide da je sve crno, pa bih postavio pitanje vama znalicima, makar vi po meni nemate masa vas blage veze o dionicam ništa, ali jeli se tko od vas zapitao, tko tkupuje sve te silne dionice gospodo? to sigurno ne kupuje neki malac kojem je dosadno, i molio bi vas da prije neko što počnete stvarati razno razne scenarije da dobro razmislite šta će te napisati…

Ponajprije dan vam dan i dobro došli danas na forum.
Tko kupuje? Pa mali ulagači, očito. Pogledaj temu "što smo danas tržili" koliko malih kupuje.
A tko prodaje? Veći ulagači, a već neko vrijeme rasprodaje i mirovinski fond kojije očito unaprijed znao da ide ovakva odluka NO….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close