INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo Ingre ispod 20 kn!!!
ajmo Data, gotovina, superhik i ostali "znalci" koji bezočno drukate i lažete ljude mjesecima, dajte se sad očitujte kako je ovaj dokap dobar za male ulagače!! pa nisu ljudi budale da vam vjeruju!
iskrcano je preko 20.000 komada u 10 minuta! a tek kad krenu kooperanti rasprodavati!!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje




što znači da cijena ide doljeeeeeeeeeee!!!!!

nevjerojatno kakve gluparije pišeš!
kažeš da neće cijena na 20 kn i da će možda ići i po 30 kn!?!?
kao 1. – cijena na burzi je već jučer bila ispod 21 kn, prema tome do 20 kn je gotovo ništa
2.lijepo piše po koliko kooperanti dobijaju dionice: podijeliš dug Ingre s brojem dionica koje dobijaju i to je čistih 20 kn
3. dionice dobivaju jer INgra nema para za isplatiti ih. da bi dobili pare, moraju prodati dionice. kad prodaješ na silu, potrudit ćeš se prodati što prije i to dok je cijena blizu one po kojoj su ti obračunavali tj. po 20 kn! kad svi oni navale po svoje pare, cijena dionice potonut će kao kamen usprkos drukanju vas miševa koji ste zaglavili unutra pa sad cijučete je osjećate da je brod pred potopom! [bye]

Stvarno ne znam što su ti se ova dionica i dioničari INGR-e zamjerili pa toliko truda ulažeš kako bi dokazao da ovo može samo dolje.

OK. Ide dolje kako ti kažeš, ali budi svjestan činjenice da kooperanti ne mogu prodati 1.200.000 ni približno vrijednosti svog duga i ako su do sada uspjeli opstati, vjerojatno su pronašli način kako da što više naplate svoj dug, jer bi li ti sto nečega prodao za pedeset ili manje ako ti ne gori, a svima sigurno ne!!!
[/quote]
užas,užas, ne samo na ingri nego i na drugim dionicama.
[/quote]
??? Na kojim drugim dionicama ? [huh]

nisu mi se zamjerili mali dioničari, upravo suprotno, ja sam na njihovoj strani! zamjerili su mi se drukeri koji lažu da štite male dioničare, a zapravo rade u korist ……….!
pa tko normalan može tvrditi da je ovo što uprava radi dobro za male dioničare?!! a još k tome neki lažu da će nakon ovakvog dokapa nominala porasti na 30 kn!??!
a sad još jednom oko ovih 1.200.000 novih dionica: ne moraju svi prodavati, recimo da pola toge dođe na burzu. znači, 600.000 komada na 20 kn, ili koju kunu niže. što misliš kako će burza reagirati?? pa sada bez novih 1.200.000 dionica cijena se ne uspjeva probiti iznad 22 kn, a ti očekuješ da će burza ovu količinu dionica apsorbirati bez jakog pada cijene?!?!

Ne, uopće ne očekujem da će burza tu količinu dionica apsorbirati niti sa jačim padom cijene, ako se ne pojave veći investitori, jer mali nemaju snage (imaju već previše dionica), a opet ne vjerujem da će kooperanti tako jeftino prodavati (razlog sam naveo u prijašnjem komentaru).

ovo svakako nije dobro
ni za firmu ni za dioničare ni za cijelu našu Malu napaćenu zemlju

Postanite Eu-robovi

Budale prodaju vidjet čemo do kada INGRA ide dalje
u nove pobjede ko je glup pa čita ove iovdje postove
a ne kuži koje je sve uprava dobre poteze napravila
i kamo INGRA ide a to je izvlaćenje iz problema
neka bolje odmah proda …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



mislim da na cijelom forum petero ljudi razumije šta se dešava ovo ispod 20kn nemože past jer nesmije jer nema dokapitalizacije ispod 20kn(protiv zakona) tako da sutra idem u šoping

hahahahaaaa….pa upravo ti ništa ne znaš i ništa ne razumiješ! cijena na burzi nema veze s time, što znači da cijena ide doljeeeeeeeeeee!!!!!


Tko misli da će iči po 20 malo je naivan
sada će skupit dionice i onda sljedi iznaneđenje
nigdje ne piše cjena po kojoj će ići
a mogla bi biti i 30…
Neko će ovdje fino zaradit velika se igra ovdje sprema..

nevjerojatno kakve gluparije pišeš!
kažeš da neće cijena na 20 kn i da će možda ići i po 30 kn!?!?
kao 1. – cijena na burzi je već jučer bila ispod 21 kn, prema tome do 20 kn je gotovo ništa
2.lijepo piše po koliko kooperanti dobijaju dionice: podijeliš dug Ingre s brojem dionica koje dobijaju i to je čistih 20 kn
3. dionice dobivaju jer INgra nema para za isplatiti ih. da bi dobili pare, moraju prodati dionice. kad prodaješ na silu, potrudit ćeš se prodati što prije i to dok je cijena blizu one po kojoj su ti obračunavali tj. po 20 kn! kad svi oni navale po svoje pare, cijena dionice potonut će kao kamen usprkos drukanju vas miševa koji ste zaglavili unutra pa sad cijučete je osjećate da je brod pred potopom! [bye]
[/quote]
kolega faust pročitaj zakon pa se onda javi

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

di je onaj branitelj cjene 6000 kom na 19 kn [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





što znači da cijena ide doljeeeeeeeeeee!!!!!

nevjerojatno kakve gluparije pišeš!
kažeš da neće cijena na 20 kn i da će možda ići i po 30 kn!?!?
kao 1. – cijena na burzi je već jučer bila ispod 21 kn, prema tome do 20 kn je gotovo ništa
2.lijepo piše po koliko kooperanti dobijaju dionice: podijeliš dug Ingre s brojem dionica koje dobijaju i to je čistih 20 kn
3. dionice dobivaju jer INgra nema para za isplatiti ih. da bi dobili pare, moraju prodati dionice. kad prodaješ na silu, potrudit ćeš se prodati što prije i to dok je cijena blizu one po kojoj su ti obračunavali tj. po 20 kn! kad svi oni navale po svoje pare, cijena dionice potonut će kao kamen usprkos drukanju vas miševa koji ste zaglavili unutra pa sad cijučete je osjećate da je brod pred potopom! [bye]

Stvarno ne znam što su ti se ova dionica i dioničari INGR-e zamjerili pa toliko truda ulažeš kako bi dokazao da ovo može samo dolje.

OK. Ide dolje kako ti kažeš, ali budi svjestan činjenice da kooperanti ne mogu prodati 1.200.000 ni približno vrijednosti svog duga i ako su do sada uspjeli opstati, vjerojatno su pronašli način kako da što više naplate svoj dug, jer bi li ti sto nečega prodao za pedeset ili manje ako ti ne gori, a svima sigurno ne!!!
[/quote]
užas,užas, ne samo na ingri nego i na drugim dionicama.
[/quote]
??? Na kojim drugim dionicama ? [huh]
[/quote]
govorim o drukanju a ne o iskrcavanju.ovdje je čista normandija….

Nisam već dugo obraćao pažnju na INGRU ali ova zadnja događanje su jako čudna. Što zapravo INGRa želi napraviti, isplatiti dugove dionicama na račun malih dioničara?

Što je sa marginima na 20kn, dali to sad sve ide na prodaju? Vidim da su ovi kooperanti koji će dobiti dionice sve manje tvrtke, vjerojatno u dugovima. Mislim da bi to sve moglo uskoro na prodaju, a tad će cijena još padati. Katastrofa!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ingra-smanjenje-pa-povecanje-temeljnog-kapitala,97628.html

hahahah
da svi se ukrcavamo, evo čekamo u redu
dajte malo pročitajte te nebuloze prvo smanjenje pa povećanje temeljnog
pa to je za rubriku Uskok
pa sad i Jasna odlazi u penziju
strava i užas

Postanite Eu-robovi

e jadni moji ljudi šta ste tako naivni

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close