INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se tiće ovih kooperanata koji dobijaju dionice iz provjerenih izvora imam info da su oni pristali na dionice jer smatraju da će za iste dobiti puno više novca u budućnosti nego da im Ingra isplati dug sada. Također njihov ulog u dionice znači da će i na dalje surađivati sa Ingrom na budućim projektima.

Svi oni koji se nadaju jeftinijom kupovini mogli bi se razočarati !!!!

gledano matetmaticki ili realno sto uprava zeli napraviti
1. srusiti nominalu na 13,3 kune po dionici sa 40 kuna
2. ako je vrijednost dionice danas pola nominale onda bi nova vrijednost bila 6,66 kuna za dionicu
3. ali ovim rjesava skoro trecinu duga ili 300 milijuna kuna sto vraca vrijednost dionice sa 6,66 na okruglo 11 kuna ili realna vrijednost nakon odluke skupstine pod istim okolnostima u kojima je danas

dugorocno bi ovo moglo biti pozitivno oko nekih akvizicija ili sl. kao i skidanje trenutne opasnosti od stecaja malih vjerovnika , ali da su nasadili male dionicare sada ovom odlukom, jesu.

broj1 ne glumi dioničara ingre
faust frckavi i za vas vrjedi isto previše se trudite
Prozirni ste…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

alo drukercine tisina, vrijeme ce pokazati svoje kada ce vas ovi drukerski postovi ciniti smijesnima. ingra ide gore i vi to znate i pokusavate spustiti cijenu ispod 20 da se ukrcate jos jeftinije, ali nema jeftinijeg od 21. kune to cete shvatiti jos danas!



što znači da cijena ide doljeeeeeeeeeee!!!!!

nevjerojatno kakve gluparije pišeš!
kažeš da neće cijena na 20 kn i da će možda ići i po 30 kn!?!?
kao 1. – cijena na burzi je već jučer bila ispod 21 kn, prema tome do 20 kn je gotovo ništa
2.lijepo piše po koliko kooperanti dobijaju dionice: podijeliš dug Ingre s brojem dionica koje dobijaju i to je čistih 20 kn
3. dionice dobivaju jer INgra nema para za isplatiti ih. da bi dobili pare, moraju prodati dionice. kad prodaješ na silu, potrudit ćeš se prodati što prije i to dok je cijena blizu one po kojoj su ti obračunavali tj. po 20 kn! kad svi oni navale po svoje pare, cijena dionice potonut će kao kamen usprkos drukanju vas miševa koji ste zaglavili unutra pa sad cijučete je osjećate da je brod pred potopom! [bye]

Stvarno ne znam što su ti se ova dionica i dioničari INGR-e zamjerili pa toliko truda ulažeš kako bi dokazao da ovo može samo dolje.

OK. Ide dolje kako ti kažeš, ali budi svjestan činjenice da kooperanti ne mogu prodati 1.200.000 ni približno vrijednosti svog duga i ako su do sada uspjeli opstati, vjerojatno su pronašli način kako da što više naplate svoj dug, jer bi li ti sto nečega prodao za pedeset ili manje ako ti ne gori, a svima sigurno ne!!!
[/quote]

nisu mi se zamjerili mali dioničari, upravo suprotno, ja sam na njihovoj strani! zamjerili su mi se drukeri koji lažu da štite male dioničare, a zapravo rade u korist ……….!
pa tko normalan može tvrditi da je ovo što uprava radi dobro za male dioničare?!! a još k tome neki lažu da će nakon ovakvog dokapa nominala porasti na 30 kn!??!
a sad još jednom oko ovih 1.200.000 novih dionica: ne moraju svi prodavati, recimo da pola toge dođe na burzu. znači, 600.000 komada na 20 kn, ili koju kunu niže. što misliš kako će burza reagirati?? pa sada bez novih 1.200.000 dionica cijena se ne uspjeva probiti iznad 22 kn, a ti očekuješ da će burza ovu količinu dionica apsorbirati bez jakog pada cijene?!?!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



što znači da cijena ide doljeeeeeeeeeee!!!!!

nevjerojatno kakve gluparije pišeš!
kažeš da neće cijena na 20 kn i da će možda ići i po 30 kn!?!?
kao 1. – cijena na burzi je već jučer bila ispod 21 kn, prema tome do 20 kn je gotovo ništa
2.lijepo piše po koliko kooperanti dobijaju dionice: podijeliš dug Ingre s brojem dionica koje dobijaju i to je čistih 20 kn
3. dionice dobivaju jer INgra nema para za isplatiti ih. da bi dobili pare, moraju prodati dionice. kad prodaješ na silu, potrudit ćeš se prodati što prije i to dok je cijena blizu one po kojoj su ti obračunavali tj. po 20 kn! kad svi oni navale po svoje pare, cijena dionice potonut će kao kamen usprkos drukanju vas miševa koji ste zaglavili unutra pa sad cijučete je osjećate da je brod pred potopom! [bye]

Stvarno ne znam što su ti se ova dionica i dioničari INGR-e zamjerili pa toliko truda ulažeš kako bi dokazao da ovo može samo dolje.

OK. Ide dolje kako ti kažeš, ali budi svjestan činjenice da kooperanti ne mogu prodati 1.200.000 ni približno vrijednosti svog duga i ako su do sada uspjeli opstati, vjerojatno su pronašli način kako da što više naplate svoj dug, jer bi li ti sto nečega prodao za pedeset ili manje ako ti ne gori, a svima sigurno ne!!!
[/quote]
užas,užas, ne samo na ingri nego i na drugim dionicama.

kaj se tu događa?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Svi oni koji se nadaju jeftinijom kupovini mogli bi se razočarati !!!!

Zadnja 19,50.
Nadam se da nema razočaranih.

Prije nekoliko dana sam napisao da to neće dobro završiti i nažalost – neće.
Ne znam što očekujete dobor u bližoj budučnosti?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


trenutna cijena je pala na ATLLL mamu im j… g…sku.. sve cu ih tuzit.. ovo nije normalno… to su svi dogovorno napravili…bla bla bla…

Fali ti jedno L.

Šalu na stranu, nakon što se u 10:02 iskrcao sa 9k, bid je ostao na 2 ponude.
Ružno

sve preko 11 po novom planu skupstine je skupo, ali polako da stignu novi, svjezi dionicari sa 1,2 milijuna dionica, a poslije s jos 13,8 milijuna dionica

trenutna cijena je pala na ATLLL mamu im j… g…sku.. sve cu ih tuzit.. ovo nije normalno… to su svi dogovorno napravili…bla bla bla…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close