INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj buš s nama radio ? Objedinio nas da sjedimo ispred Ingre s čajom i kokicama u ruci…i tražimo
prava …?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sve zanimljivosti, ukoliko se želiš pridružiti inicijativi, saznat ćeš na vrijeme.

Srdačan pozdrav


1. kooperanti će se iskrcavati jer im je to jedini način da dobiju svoje pare rasprodajom dioncia na burzi jer im Ingra pare ne može dati jer je puna dugova, a banke joj ne daju novi kredit. ZATO će kooperanti prodavati!
2. veliki da su htjeli kupovati po 20 kn, onda bi dali INgri pare za kooperante i sami bi napravili dokap po 20 kn. Očito je da to nisu htjeli! Zašto, lako je zaključiti!

1. osim ako im ne treba cash, nece se iskrcavati jer znaju i sami da ce dionica nakon toga rasti.
2. to tako ne funkcionira, postoji protokol.

čim se mali dioničari trebaju udružiti, mene odmah asocira na sud, možemo li organizirati skup u Areni da ne plaćamo najam prostora, ja ću ponijeti papirnih maramica



MATRIX90 , o kakvom projektu govoriš? Tko si ti- da ti se mi javljamo u svezi dionica ?

Predstavi se- reci što radiš i Ingri- ili u kakvoj si vezi s tim- i lijepo službeno reci što nudiš !

On ti fata žene prek Interneta. Ako si sama, usamljena, možda je čovik za tebe. [thumbsup]
[/quote]

ne bih ja isključivao ni one koje nisu same i usamljene [lol] [thumbsup]

Ovo sam napisao prije cca.dvije godine na temi Hrvatski građevinari….popljuvali me a vidi sad…

dodjoh

¨@golubov
ajde reci na kog tipujes,bas me zanima??

Ne tipujem na nikoga precizno,ali gurati glavu u pjesak isto ne obožavam baš.Bilo je poslova,uglavnom za državu,toga više nema toliko i logično je da onda ne treba ni toliko građevinara.Ovi koji su u igri za ceste vani,za njih se ne bojim.Znači krug se smanjuje.Ingra??….Evo možda Ingra,recimo da ja nominiram Ingru.Ugrizli su ruku koja ih je hranila….glup potez,plus sve ostalo…. embarass A nisu ni bili čisti građevinar….developera su glumili i to je crklo…Mavrovo…crklo…od grada će dobivati godinama,jedino ako neće LOLoni najbolje znaju kako to ide kad moraš platiti a ipak ne platiš (čitaj međimurje)…Eto ja kažem I.N.G.R.A. Ima još netko svog konja za trku LOL [embarass] [embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Igor ima 762 750 dionica Ingre, a Jasna 338 850 komada, Greguš Vjekoslav 91 500 kom.
Koliko Vi imate dionica? Ako je uprava kako neki navode opet "nasadila" male dioničare, onda su oni iz uprave najviše "nasađeni". Ima tu još jedna "caka", a to je dok je većina mislila da dionica neće padati,
ona je padala,a sada kada većina misli da će ona i dalje padati dešavat će se suprotno. A neki će opet "začuđeno zijevati". Eto to se zove burza, i nikako da je "dokučim"! [cool]

Igor nije lud da bi sebe nasadio sa tolikim dionicama
ko u tako nešto naivno može uopče povjerovat

Ja baš naprotiv vidim dobre poteze uprave zadnjih mjeseci
INGRA se restruktuirala
smanjili dugove
Mesić
odgoda plačanja na nekoliko godina
pa sada dokapitalizacija..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

makedonci su nas oderali za 100 mil kuna a šta će im tek napravit austrijanci moš mislit… al su oderali nas male… a još nekim nije jasno… sad je plafon na 50 kuna…za 2-3 god…oni mogu čekat a vi…ovo mi je zadnji… sretno svima….


Ne možeš voljeti na sve strane- Oni koji VOLE dionice su impotentni na druge stvari i ostalo….

Što Vam sad treba podatak o knjizi dioničara ?


Šta si se uspaničio??? Za koga ti zapravo radiš??? Za upravu!!!!!!!!!???????????

mislim da na cijelom forum petero ljudi razumije šta se dešava ovo ispod 20kn nemože past jer nesmije jer nema dokapitalizacije ispod 20kn(protiv zakona) tako da sutra idem u šoping

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


makedonci su nas oderali za 100 mil kuna a šta će im tek napravit austrijanci moš mislit… al su oderali nas male… a još nekim nije jasno… sad je plafon na 50 kuna…za 2-3 god…oni mogu čekat a vi…ovo mi je zadnji… sretno svima….

Ovo je zadnji čavao u lijes mali dioničara a oni opet izabrali ovog pedera na 5 godina za nagradu Svi njegovi krivi potezi samo neznam ko ga bira pa on ima samo 10% dionica Ljudi moji znate li vi šta znači 22.5 miliona dionica Da vrijedi jedna 40kn to vam je 900 milja kuna mi kupovali po 100 iviše a ovi po 20 a njega nagrađujemo na još 5g dobre plaće Sramota govno pedersko a i oni koji ga biraju Đubrad

New Report

Close