INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po meni je bitnije pitanje tko je novi ulagač. Možda nas iznenadi neki arapski fond koji je prepoznao dosadašnej Ingrine kvalitete i potencijal koji ima posebno na arapskom tržištu. Možda čak i neki Libijski fond. Što se tiče prodaje PBZ-a nebih se previše brinuo jer se Štimac malo zaigrao ili odrađuje posao za nekog drugog.

Da, u pravu si. S obzirom na dosadašnji uspeh Ingre, arapi bi svakako trebali razmisliti da preko nekog svog fonda investiraju u ovu kompaniju. Najbolje bi bilo da parama iz tog fonda šortuju akciju jel se tako, historija nam to zorno pokazuje, zaradjuju najlepše i najbolje pare na Ingri.

Za Štimca si delomično u pravu, on to odradjuje za udelničare iz fonda koji će jednog dana zahvaljujući njegovim promisljenim i mudrim investicijama imati dobre penzije. Ako je već propustio pre prodati akcije Ingre, bolje sada po 20, nego možda skoro po 10 ili 15 dinara.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


jesu prodavači škrti ovdje…

A kupci kao skidaju desetke tisuća komada s prodaje? [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

E moj fotije, u kojem ti svetu živiš? Mi uskoro u uniju sa KUNOM a vi?

neće uvijek biti ovako.



Po meni je bitnije pitanje tko je novi ulagač. Možda nas iznenadi neki arapski fond koji je prepoznao dosadašnej Ingrine kvalitete i potencijal koji ima posebno na arapskom tržištu. Možda čak i neki Libijski fond. Što se tiče prodaje PBZ-a nebih se previše brinuo jer se Štimac malo zaigrao ili odrađuje posao za nekog drugog.

Da, u pravu si. S obzirom na dosadašnji uspeh Ingre, arapi bi svakako trebali razmisliti da preko nekog svog fonda investiraju u ovu kompaniju. Najbolje bi bilo da parama iz tog fonda šortuju akciju jel se tako, historija nam to zorno pokazuje, zaradjuju najlepše i najbolje pare na Ingri.

Za Štimca si delomično u pravu, on to odradjuje za udelničare iz fonda koji će jednog dana zahvaljujući njegovim promisljenim i mudrim investicijama imati dobre penzije. Ako je već propustio pre prodati akcije Ingre, bolje sada po 20, nego možda skoro po 10 ili 15 dinara.
[/quote]

Da tako je, Štimac je pravi maher. Neznaš dali je bolji on ili legendarni Dinko. Kupovali su po 300 – 400 kuna a sada je Štimac prodaje na 21 – 22. Super radi za naše penzije jer sada " minimalizira gubitak". Za tako uspješan posao u normalno državi već bi radio iz Remetinačke čelije a ne iz svog lijepog ureda. Do sada nam je zaradio nekih 300 kuna gubitka po dionici pa što se tiče mene zabole me i ako bi cijena dionice bila 0 kn a gubitak umjesto 300 kuna da bude 320, ionako će nam miovine biti za k…..c. Na žalost ja sam jedan od budala koji su u Štimčevom PBZ fondu i nakon ovoga namjeravam ga pod hitno promijeniti, ali izbor nije baš nešto. Neznaš što je veće zlo, tj. tko je bolji fond manager.

mklipan=i ako bi mogli u okladu ubaciti KOEI,jer nemam niti jednu dionicu Koncara,a volio bih ju vidjeti u svom portfelju.
Nitko vas ne trazi da dajete po bagateli. Svi su opsjednuti teorijama zavjere,opustite se,barem vam dionice nitko ne moze oduzeti…pozdrav

a što reći o ovome? i ako bi mogli u okladu ubaciti KOEI,jer nemam niti jednu dionicu Koncara,a volio bih ju vidjeti u svom portfelju.
Nitko vas ne trazi da dajete po bagateli. Svi su opsjednuti teorijama zavjere,opustite se,barem vam dionice nitko ne moze oduzeti…pozdrav

Ja se ne brinem-znam da je dionica INGRE veoma perspektivna.

neće uvijek biti ovako.

Eto u panici i neznanju protrgovano je čitavih 4.264 dionice , zasto se veliki nisu istresli po bidu to ćemo valjda vidjeti… ponavljam, znanje je krhko !!!


Eto u panici i neznanju protrgovano je čitavih 4.264 dionice , zasto se veliki nisu istresli po bidu to ćemo valjda vidjeti… ponavljam, znanje je krhko !!!

[bye]što vam nije dosta istresanja u zadnjih godinu ili dvje-a kako stvari stoje i nastaviti će se.

imamo li kakvih vijesti sa sastanka ili još traje, petak ističe još malo

Baš me zanima gdje su sada svi oni koji "imaju" nekogu "unutra", koji imaju "nekoga" u "bankama" koje će Ingru stjerati u stečaj, "koji" imaju "povlaštene" informacije?!?!?! Gdje ste?
Ne zar vi tako moćni nemate informacije što je bilo na NO?
Ne morate ni reći! JER VI NEMATE NIŠTA! APSOLUTNO NIŠTA!
Inače, da je nešto loše već bi se naslađivali ovdje….

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

INgra je u 1. kotaciji, a ni A ni B…jel bila sjednica, što je odlučeno???
ova firma je ošla do đavola, odnos prema ulagačima je podcijenjivački i sramotan! [angry]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Evo i jedna vijest od danas… Unistavalo se ovu firmu izvana, ali ocito i iznutra!

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285D2863285928592863285A2858285928582863288B289328632863285D285A285B28582861285828632863286328592863X

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


INgra je u 1. kotaciji, a ni A ni B…jel bila sjednica, što je odlučeno???
ova firma je ošla do đavola, odnos prema ulagačima je podcijenjivački i sramotan! [angry]

spominjala se dokapitalizacija a to moš zaboravit, arena se mora prodat i prodat će se… bilo je vjerojatno na sjednici NO svega… mađari su napravili arena centar a austrijanci će otkupit arenu a hrvati će to fino to konzumirat i naravno platit …ne dajte im bar dionice …zasad..

New Report

Close