INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brod još uvik plovi ,doduše oštećen i teret je na brodu ,posada prilično uplašena trebaju popravak … ,kapetan predlaže popravak kod gusara kao jeftinije je …prvi časnik se buni on poznaje gusare brod znaju popravit jeftinije problem je što teret mogu opljačkat .. traži promjenu kursa još nije kasno..


S obzirom da je danas sastanak nadzornog odbora i da se može pročitati od pojedinih kolega da se spremaju dobre vijesti, a s druge strane ima najava i o lošim vijestima, isto mi nije jasno da insajderi bilo koje strane su toliko nesigurni da niti na veliko ne kupuju, ali ni prodaju dionice!?

Hoće li loše vijesti biti bolje od dobrih ili lošije od dobrih ?

Da na ovom forumu nitko nema pojma gdje ce dionica u narednom razdoblju najbolje govori dosadašnje trgovanje gdje je protrgovana samo 1 dionica.

Sve baba vracare… [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

imaju li novinari pristup toj skupstini

ne vjerujem da veći igrači ne znaju kakve će biti današnje odluke NO….to što danas nema reakcija na burzi znači da su cjenovno neutralne, tj. tko zna što će od toga biti.
samo da mirovinci ne nastave prodavati jer će nas uništit [pray]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Ovi iz PBZ i HYPA nisu uspjeli spustiti ispod 20 svojom "rasprodajom" pa sad njihovi brokeri ponovo ukazuju i staaalno ponavljaju koliko su prodali(nisu prodali svoje već naše dionice-a tko ih je kupio i to će jednog dana netko priznati). Oni koji me žale što sam u minusu na INGRI i stalno me opominju da je dobro prodati, neka mi uplate na žiro iznos koji sam do sada u minusu i biti ću im zahvalan. Ovo nagovaranje da je dobro da prodam je bezveze. Hvala.

neće uvijek biti ovako.


Da na ovom forumu nitko nema pojma gdje ce dionica u narednom razdoblju najbolje govori dosadašnje trgovanje gdje je protrgovana samo 1 dionica.

Sve baba vracare… [lol]

to je bio čisti druk na gore koji je donio ogroman rast Ingre [lol]


imaju li novinari pristup toj skupstini

naravno da imaju, čak imaju i izjavu Stipe Mesića,

Anonimno, 05.11.2010. u 13:36
naknada mi nije loša, neka institucije rade svoj posao
, kada prodam stan i vratim prijateljima dug, ostalo ću uložiti u dionice Ingre, nexe zna

Po meni je bitnije pitanje tko je novi ulagač. Možda nas iznenadi neki arapski fond koji je prepoznao dosadašnej Ingrine kvalitete i potencijal koji ima posebno na arapskom tržištu. Možda čak i neki Libijski fond. Što se tiče prodaje PBZ-a nebih se previše brinuo jer se Štimac malo zaigrao ili odrađuje posao za nekog drugog.


Ovi iz PBZ i HYPA nisu uspjeli spustiti ispod 20 svojom "rasprodajom" pa sad njihovi brokeri ponovo ukazuju i staaalno ponavljaju koliko su prodali(nisu prodali svoje već naše dionice-a tko ih je kupio i to će jednog dana netko priznati). Oni koji me žale što sam u minusu na INGRI i stalno me opominju da je dobro prodati, neka mi uplate na žiro iznos koji sam do sada u minusu i biti ću im zahvalan. Ovo nagovaranje da je dobro da prodam je bezveze. Hvala.

nisi nigdje naveo žr, da upišem ja svoj, bez provizije

Sve je ovo čista glupost jer ionako nam na kraju treba samo komad kruha i zrno soli. Uskoro sve ide na dno. Uskoro=? ali da će sve propasti to je istina. Neka, kakav je narod na zemlji nije ni čudo.

neće uvijek biti ovako.

jesu prodavači škrti ovdje…

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close