INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svaku informaciju se može okrenuti naopako da izgleda loše ili dobro. Tako će biti i sutra, jedni će reći da je dobro drugi da je katastrofa.

Sve je to lijepo kolega, dajte malo bacite oko na ovo ispod pa dajte komentar?



Nemam dionice Ingre ali jedan član obitelji je u ovom mirovinskom fondu(PBZ OMF).

8. PBZ Croatia osiguranje OMF 204.545 2,73%

Promjena:
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 192.695 2,57 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – oko 12 000 komada

Ne mogu vjerovati, kupovali su iznad 300 kn i 230 po dionici, čekaju pad do 20 kn i sada prodaju, pa kad su već mislili prodavati što nisu prodavali na razinama 100 kn ili 50 kn kad već misle prodavati…?

8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 178.495 2,38 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 14 200

Pih… ovi su odlučili izaći/RASPRODAJA/ ili skratiti poziciju…
[/quote]

Znači PBZ mirovinski fond rasprodao je zadnjih dana na 21-22 kn preko 26.000 komada Ingre!!!!
Što to zna PBZ OMF da rasprodaje sve po mizernih 20 kn????
PBZ OMF ima još 178.000 komada za prodati!!! Tko će to kupiti od njih kad vidimo da novih ulaza u top 10 nema, što znači da kupuju samo naivni mali ulagači! [shocked]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



Svaku informaciju se može okrenuti naopako da izgleda loše ili dobro. Tako će biti i sutra, jedni će reći da je dobro drugi da je katastrofa.

Sve je to lijepo kolega, dajte malo bacite oko na ovo ispod pa dajte komentar?



Nemam dionice Ingre ali jedan član obitelji je u ovom mirovinskom fondu(PBZ OMF).

8. PBZ Croatia osiguranje OMF 204.545 2,73%

Promjena:
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 192.695 2,57 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – oko 12 000 komada

Ne mogu vjerovati, kupovali su iznad 300 kn i 230 po dionici, čekaju pad do 20 kn i sada prodaju, pa kad su već mislili prodavati što nisu prodavali na razinama 100 kn ili 50 kn kad već misle prodavati…?

8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 178.495 2,38 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 14 200

Pih… ovi su odlučili izaći/RASPRODAJA/ ili skratiti poziciju…
[/quote]

Znači PBZ mirovinski fond rasprodao je zadnjih dana na 21-22 kn preko 26.000 komada Ingre!!!!
Što to zna PBZ OMF da rasprodaje sve po mizernih 20 kn????
PBZ OMF ima još 178.000 komada za prodati!!! Tko će to kupiti od njih kad vidimo da novih ulaza u top 10 nema, što znači da kupuju samo naivni mali ulagači! [shocked]
[/quote]

A daj iskomentiraj ti meni ovo,kupovali su na najvišim cijenama i šta se dogodilo?
Tko je kupovao po njima bome je hebo zeca.

bit će bolje................

A tko si ti faust mali ili naivan ili veliki premazan sa sto masti…
Koji je malo svratio mutit vodu..
na kojoj dionici ima ulaz u prvih 10
svakoj stotoj na ZSE

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Nisu oni znali ništa ni kada su kupovali po 60 tisuća, niti znaju nešto sada kada prodaju po 21 kunu.
To je totalna "debilana". Najprije bih rekao da sada prodaju po 21 istom onome ulagaču od koga su i kupili po 60 tisuća. Čovo je jednostavno izašao po najvišoj cijeni, a sada ponovno ulazi po najnižoj. Netko će za to dobiti debelu "proviziju", a sve će na kraju opet biti po "rajinim" leđima.
[angry]

Ako ti gledas 21kn i 60 000 kao najnizu i najvisu cijenu ingre onda si izbrisi profil i upisi vecernju skolu kod pervana

Banarama samo pokušava ukazati na potencijal rasta, malo zagolicati maštu.
A opet ja mislim da većina Ingrinih investitora ni ne zna što je stock split?

Večer

Nadam se da neće "dokap" završiti u konotativnom značenju ovako: http://www.youtube.com/watch?v=QQ6SNGZgLtI&NR=1

Šalu na stranu, no siguran sam da ćemo svi biti pametniji the day after today…

Srdačan pozdrav


Ako ti gledas 21kn i 60 000 kao najnizu i najvisu cijenu ingre onda si izbrisi profil i upisi vecernju skolu kod pervana

[lol] [thumbsup] Pomnoži 21 sa 150, i opet je "debilana". Ovako je bolje izražen omjer "debilane", ali činjenica je ono što gore piše. Dionice prodaju istim onima od kojih su i kupovali. Sve se vraća na svoje. Netko je dobio "proviziju" i prilikom kupnje, a dobit će je i sada prilikom prodaje. Tko zna, zna!


Banarama samo pokušava ukazati na potencijal rasta, malo zagolicati maštu.
A opet ja mislim da većina Ingrinih investitora ni ne zna što je stock split?


postao sam nekoć o tome…i zasto se to radi…ali pamćenje je kratko ,reversal stock-split bi malo zagolicao mastu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Čini mi se da neki ne shvaćaju težinu činjenice da je PBZ mirovnski fonda započeo s rasprodajom INGR-e i to na ovim razinama koje su de facto najniže u povijesti i to sve pred famoznu odluku o mogućem dokapu od strane strateškog partnera???
Nije da su prodali ni neku siću nego velikih 26.000 dionica u 2 dana, a izgleda da i dalje prodaje.
Obzirom da ima još 178.000 komada, situacija je vrlo zabrinjavajuća, tim više jer smo se uzdali u mirovince po onoj "dok su i oni unutra nade ima".
Sad su i oni počeli rasprodavati?! [embarass]

Pa što što su prodali sitnu sumu dionica
Prodali su fondovi puno raznih dionica i kupili drugih pa nema panike na njima
ne vidim nikakvu daljnu prodaju zadnjih dana fondovi stalno nešto prodfaju i
kupuju nešto drugo to im je posao između ostalog
Alii i neznaći da su u pravu kada smanje neku poziciju a povečaju
drugu inače ako u to vjerujete učlanite se u PBZ fond što
niko ovdje neče učiniti jer svi znaju koliko oni fulaju.
pokušavate iz muhe napraviti slona .

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

S obzirom da je danas sastanak nadzornog odbora i da se može pročitati od pojedinih kolega da se spremaju dobre vijesti, a s druge strane ima najava i o lošim vijestima, isto mi nije jasno da insajderi bilo koje strane su toliko nesigurni da niti na veliko ne kupuju, ali ni prodaju dionice!?

New Report

Close