INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DATA,znas dobro o kakvom nagovaranju govorim.Sta bi drugo trebale biti poruke tipa- sto se sprema u petak?
I ne ide vam u prilog sto su vam dionicari ovakvi.
***obrisano***
Molim vas,nemojte biti djeca,okanite se chatanja i cekajte pravu vijest ako/kad je bude,pa cemo onda moci kvalitetno komentirati istu.

Kakav financijski krah??? Još samo malo i neće više biti drukeraja ovdje ili će pokušavati ali im neće uspjevati… [pray]
Strpljen-spašen!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


DATA,znas dobro o kakvom nagovaranju govorim.Sta bi drugo trebale biti poruke tipa- sto se sprema u petak?

Ovo se valjda na mene odnosi, neznam zasto izgleda da ja drukam ? Osobno me zasmetalo na koji način (podmuklo) se cijena ruši, i to sam htio podjeliti sa vama. Mislio sam da možda netko ima solidne informacije sta se ocekuje na sjednici u petak, međutim znanje je krhko. Samo prepucavanja, druk gore, druk dole i to je sve sta se moze procitat ovdje. Pozdrav

Najprije je sebizz objavio clanak o nekim cudnim akvizicijama u Ingri, a onda se fond PBZCOOMF ispraznio.
kada malo zaboravite opet ce ponoviti isti clanak, ali malo uljepsati da se ponovo isckrca.

netreba zaboraviti da je upravo PBZ jedan od vecih vjerovnika Ingre koji je prolongirao dospijeli dug po obveznici za 5 godina.



DATA,znas dobro o kakvom nagovaranju govorim.Sta bi drugo trebale biti poruke tipa- sto se sprema u petak?

Ovo se valjda na mene odnosi, neznam zasto izgleda da ja drukam ? Osobno me zasmetalo na koji način (podmuklo) se cijena ruši, i to sam htio podjeliti sa vama. Mislio sam da možda netko ima solidne informacije sta se ocekuje na sjednici u petak, međutim znanje je krhko. Samo prepucavanja, druk gore, druk dole i to je sve sta se moze procitat ovdje. Pozdrav

[/quote]
otvorenje Arena centra omogućit će im da ispred Arene postave kutije za milostinju i tako se spase, jer će sva raja na povratku iz AC svu siću ubacivati za spas Ingre, nije druk
i ja sam ušao, žao mi je da nemam besplatne ulaznice u multipkex




DATA,znas dobro o kakvom nagovaranju govorim.Sta bi drugo trebale biti poruke tipa- sto se sprema u petak?

Ovo se valjda na mene odnosi, neznam zasto izgleda da ja drukam ? Osobno me zasmetalo na koji način (podmuklo) se cijena ruši, i to sam htio podjeliti sa vama. Mislio sam da možda netko ima solidne informacije sta se ocekuje na sjednici u petak, međutim znanje je krhko. Samo prepucavanja, druk gore, druk dole i to je sve sta se moze procitat ovdje. Pozdrav

[/quote]
otvorenje Arena centra omogućit će im da ispred Arene postave kutije za milostinju i tako se spase, jer će sva raja na povratku iz AC svu siću ubacivati za spas Ingre, nije druk
i ja sam ušao, žao mi je da nemam besplatne ulaznice u multipkex
[/quote]
a mali dioničari bi trebali bit skupljači… poželjno je završen tečaj al KIKAŠ

klipan i ostali slični, može dogovor-ako Ingra dođe na 10 ja vam dam sve svoje dionice INGRE a ako prije toga pređe 30 vi meni kupite onoliko koliko ja imam? Na PM razmijenimo info gdje se nađemo kod bilježnika da to potpišemo. Hvala. Inače pišete svašta pa sam navikao-ne tangirate me više. Znam vaš problem. Prodali ste po 19,xx-20,xx sa provizijom i manje, pa bi sad nazad svoje dionice po manjoj cijeni. EE ne ide, pa onda ovako pišete. Nema veze to je vaš problem-pišite, ali dopustite da i mi pozitivci pišemo a ne da sad i po nama pljujete. Što će biti sutra biti će. Svaku informaciju se može okrenuti naopako da izgleda loše ili dobro. Tako će biti i sutra, jedni će reći da je dobro drugi da je katastrofa. Tko će što pisati već znamo, prema tome ništa novo. Tko će kupiti neka kupuje, tko će prodavati neka prodaje. To je sva MUDROST. Ja za sebe znam da svoje po ovoj bagateli NEDAM.

neće uvijek biti ovako.

dobro bi dosla jedna preporuka sad od haab ,,ciljana cjena xxx preporuka kupiti [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


dobro bi dosla jedna preporuka sad od haab ,,ciljana cjena xxx preporuka kupiti [rolleyes]

Eh….Da bar bude visokih xx!


klipan i ostali slični, može dogovor-ako Ingra dođe na 10 ja vam dam sve svoje dionice INGRE a ako prije toga pređe 30 vi meni kupite onoliko koliko ja imam? Na PM razmijenimo info gdje se nađemo kod bilježnika da to potpišemo. Hvala. Inače pišete svašta pa sam navikao-ne tangirate me više. Znam vaš problem. Prodali ste po 19,xx-20,xx sa provizijom i manje, pa bi sad nazad svoje dionice po manjoj cijeni. EE ne ide, pa onda ovako pišete. Nema veze to je vaš problem-pišite, ali dopustite da i mi pozitivci pišemo a ne da sad i po nama pljujete. Što će biti sutra biti će. Svaku informaciju se može okrenuti naopako da izgleda loše ili dobro. Tako će biti i sutra, jedni će reći da je dobro drugi da je katastrofa. Tko će što pisati već znamo, prema tome ništa novo. Tko će kupiti neka kupuje, tko će prodavati neka prodaje. To je sva MUDROST. Ja za sebe znam da svoje po ovoj bagateli NEDAM.

Kupovao sam Ingru na 42,80 kn,a prodao dio na 39 i ostatak na 35,tako da me odavno ne zanima.
Imao sam 1000 dionica,tako da gubitak nije bio toliko strasan.Pa sad vi vidite jel ja lazem ili vi.
Trenutno kupujem ERNT,ULPL,ATPL i ako bi mogli u okladu ubaciti KOEI,jer nemam niti jednu dionicu Koncara,a volio bih ju vidjeti u svom portfelju.
Nitko vas ne trazi da dajete po bagateli. Svi su opsjednuti teorijama zavjere,opustite se,barem vam dionice nitko ne moze oduzeti…pozdrav


Nemam dionice Ingre ali jedan član obitelji je u ovom mirovinskom fondu(PBZ OMF).

8. PBZ Croatia osiguranje OMF 204.545 2,73%

Promjena:
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 192.695 2,57 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – oko 12 000 komada

Ne mogu vjerovati, kupovali su iznad 300 kn i 230 po dionici, čekaju pad do 20 kn i sada prodaju, pa kad su već mislili prodavati što nisu prodavali na razinama 100 kn ili 50 kn kad već misle prodavati…?

8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 178.495 2,38 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 14 200

Pih… ovi su odlučili izaći/RASPRODAJA/ ili skratiti poziciju…

Štednja je mudrost trošenja.

Pih… ovi su odlučili izaći/RASPRODAJA/ ili skratiti poziciju…

Nisu pokušali rasprodati već pokušali su pokrenuti paniku na prodaji!!

Sutra je novi dan, a i sjednica nadzornog odbora!!! [lol] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close