INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kojom dokapitalizacijom možeš pokriti više od 400 miliona kuna kratkoročnog duga a trenutna vridnost na burzi ti je 150 milona duga …..a imaš nekretnine u vridnosti preko 1 milijarde kuna …i sad ko tu koga….bude li te famozne dokapitalizacije cijena dionice ide prema doli a ako se prodaju nekretnine cijena će gori … pa sad birajmo…

A tko ima vrijednost nekretnine preko milijardu kuna???????

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne znam šta ste se uvatili Gadafija?! Kao da je on neki glupan koji nezna šta je građevina i nezna gdje će s parama. Da je glup nebi bio toliko godina na vlasti. Bilo bi pametnije da se naš građevinsko-developerski sektor udruži i trudi zagrist u EU kolač. Dalekovod je već neko vrijeme vanka i ne vidim razloga da to ne učine i ostali. Reference imaju.



kojom dokapitalizacijom možeš pokriti više od 400 miliona kuna kratkoročnog duga a trenutna vridnost na burzi ti je 150 milona duga …..a imaš nekretnine u vridnosti preko 1 milijarde kuna …i sad ko tu koga….bude li te famozne dokapitalizacije cijena dionice ide prema doli a ako se prodaju nekretnine cijena će gori … pa sad birajmo…

A tko ima vrijednost nekretnine preko milijardu kuna???????

lp
[/quote]
da si me fino zamolija ja bi ti sumiro …….ovako …neću…

Moderatoru danas jako dobro radi brisalica , zahvaljujem što ostavi post bar 10 minuta , da pročitaju prijatelji. A ja nikako da demantiram jajarov post , Ingra nije ni bila na natječaju za vojnu bolnicu u Libiji , nego u Alžiru , i to je još aktualno. Evo , valjda mi je sada način prihvatljiviji , ili je problem u sadržaju ???

Meni je sada ovo pisanje negativnih nickova s negativnim konteksom toliko prozirno, jadno i totalno neučinkovito,

1. Jer više nema slabih
2. Većina dioničara zna da se nešto pozitivno sprema
3. Opet pogledati pod 1.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/




kojom dokapitalizacijom možeš pokriti više od 400 miliona kuna kratkoročnog duga a trenutna vridnost na burzi ti je 150 milona duga …..a imaš nekretnine u vridnosti preko 1 milijarde kuna …i sad ko tu koga….bude li te famozne dokapitalizacije cijena dionice ide prema doli a ako se prodaju nekretnine cijena će gori … pa sad birajmo…

A tko ima vrijednost nekretnine preko milijardu kuna???????

lp
[/quote]
da si me fino zamolija ja bi ti sumiro …….ovako …neću…
[/quote]

Mislim da ti je bolje da nisi, da se ne osramotiš..
Ako kupiš stan na kredu, da li imaš taj stan kao vrijednost stana, tj. da li je tvoj ili od zajmodavca?
Isto je i kod bilance.
lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Moderatoru danas jako dobro radi brisalica , zahvaljujem što ostavi post bar 10 minuta , da pročitaju prijatelji. A ja nikako da demantiram jajarov post , Ingra nije ni bila na natječaju za vojnu bolnicu u Libiji , nego u Alžiru , i to je još aktualno. Evo , valjda mi je sada način prihvatljiviji , ili je problem u sadržaju ???

Vidim kolega da je "rušiteljima" ponestalo strpljenja jer ingra nikako ispod 20 a kamo li na 15 kako priželjkuju, pa ponovo se skupila ekipa na forumu da drukaju na dole i barataju pojmom stečaja. Naravno zamjenjuju se čak i zemlje poput Libije i Alžira ali sve u svrhu dokupa za badava. Naravno da ja znam koliko Ingra vrijedi i što sve čini za bolje sutra zato nedam svoje dionice a ispod 21 i dokupljujem. Molim vas nemojte me na Privat. pitati kako i da li što znam jer nemogu o tome pričati. Ovaj post će proći jer nema razloga za moderiranje. Hvala.

neće uvijek biti ovako.

Realno gledajući Ingra je balon od helija; uz upotrebu bankarskih steroida vlasnik je Arene i Dvora Lapad ( dvosjekli mač kako god okreneš).

Ono što njoj omogućuje daljni rad jest čisti marketing nad vlasništvom postojećih nekretnina, ništa više.

Zato i jest atraktivna jer to je nešto kao dvospolac [lol]

Vezano za natječaje – oni se odnose na period do 2012.g, što znači da je ostalo nešto više od godine dana [cool]

Srdačan pozdrav





kojom dokapitalizacijom možeš pokriti više od 400 miliona kuna kratkoročnog duga a trenutna vridnost na burzi ti je 150 milona duga …..a imaš nekretnine u vridnosti preko 1 milijarde kuna …i sad ko tu koga….bude li te famozne dokapitalizacije cijena dionice ide prema doli a ako se prodaju nekretnine cijena će gori … pa sad birajmo…

A tko ima vrijednost nekretnine preko milijardu kuna???????

lp
[/quote]
da si me fino zamolija ja bi ti sumiro …….ovako …neću…
[/quote]

Mislim da ti je bolje da nisi, da se ne osramotiš..
Ako kupiš stan na kredu, da li imaš taj stan kao vrijednost stana, tj. da li je tvoj ili od zajmodavca?
Isto je i kod bilance.
lp

[/quote]
imaš zemljište.. ideš u banku digneš lovu za ciglu,cement,drvenu građu …pa sve završiš… pa ideš to prodat….pitanje je di je u tom lancu ingra…nije teško jel da…

Petak je ključ.


Petak je ključ.

petak je samo jedan dan u tjednu [yawn]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Realno gledajući Ingra je balon od helija; uz upotrebu bankarskih steroida vlasnik je Arene i Dvora Lapad ( dvosjekli mač kako god okreneš).

Ono što njoj omogućuje daljni rad jest čisti marketing nad vlasništvom postojećih nekretnina, ništa više.

Zato i jest atraktivna jer to je nešto kao dvospolac [lol]

Vezano za natječaje – oni se odnose na period do 2012.g, što znači da je ostalo nešto više od godine dana [cool]

Srdačan pozdrav


hipotetski, kad bi grad zg i vlada odlučili gradit nekakvu vrijedost od 100 mil. eura i jamčili da će to i platiti koliko bi banaka pristali biti kreditor i po kolikim kamatama … ingra traži samo to i ništa više ni manje… inače u arenu je ingra uložila oko 40 % vlastiti sredstava… živi i zdravi bili..ili ušli il izišli…

New Report

Close