INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Svi mi čvrsti investitori u INGRU želimo vam ugodan dan.

Sad nam priznaj od kojeg datuma si postao čvrsti investitor.

[/quote]

U čemu je bit od kada?


INGRA je jedna od rjetkih na ZSE u koje stranci oče uložiti lovu..
Dapače prvi građevinac
Mislim da to pokazatelj i čoravom čovjeku da INGRA vrjedi puno više

Bravo kolega-znaju to mnogi pa koriste zadnje pokušaje panike da se još malo nakrcaju, ali vidimo slabo im ide.

neće uvijek biti ovako.



Svi mi čvrsti investitori u INGRU želimo vam ugodan dan.

Sad nam priznaj od kojeg datuma si postao čvrsti investitor.

[/quote]

mislim da je ispravnije pitanje: po koliko je postao čvrsti investitor? 30 kn? 40 kn? 50kn? ….

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Znimljivo je ovdje kako se pozitivne informacije tempiraju da bi se minimalizirao utjecaj katastroflanih izvješća.
Mislim da je ovo drugi put da pred izvješće izazi nekakva glupost koja bi trebala dati nekakvu nadu.
Pa tko će normalan dokapitalizirati građevinara u ovakvoj situaciji?

[citirati=Antiša]Pa tko će normalan dokapitalizirati građevinara u ovakvoj situaciji?[/quote]

Od nenormalnih ima onih koji prepoznaju normalnost, ali većina gleda nenormalnost kao normalnost, i zato je nenormalnima sve normalno da je bolje nepošteno raditi, nego biti pošten i normalan!
Ali zato tko radi normalno i razumno uvijek uspije, bez obzira što nenormalni ne vide priliku, niti korist!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Znimljivo je ovdje kako se pozitivne informacije tempiraju da bi se minimalizirao utjecaj katastroflanih izvješća.
Mislim da je ovo drugi put da pred izvješće izazi nekakva glupost koja bi trebala dati nekakvu nadu.
Pa tko će normalan dokapitalizirati građevinara u ovakvoj situaciji?

niko… osim možda…a… vešeraj para. d.o.o.

BigBoss@ koliki ti je ulaz? dokupljujes od negdje 50-60 kn mislim

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


BigBoss@ koliki ti je ulaz? dokupljujes od negdje 50-60 kn mislim

Eto sve si rekao to znači da ja ne preprodajem dionice već samo kupujem počeo sam od 58 Kn, pa sve trenutno do 21+ Kn……….. [lol] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Znimljivo je ovdje kako se pozitivne informacije tempiraju da bi se minimalizirao utjecaj katastroflanih izvješća.
Mislim da je ovo drugi put da pred izvješće izazi nekakva glupost koja bi trebala dati nekakvu nadu.
Pa tko će normalan dokapitalizirati građevinara u ovakvoj situaciji?

Da li je danas more polu hladno ili polu toplo ?



Znimljivo je ovdje kako se pozitivne informacije tempiraju da bi se minimalizirao utjecaj katastroflanih izvješća.
Mislim da je ovo drugi put da pred izvješće izazi nekakva glupost koja bi trebala dati nekakvu nadu.
Pa tko će normalan dokapitalizirati građevinara u ovakvoj situaciji?

Da li je danas more polu hladno ili polu toplo ?
[/quote]

Momentum je važan za Ingru. To je okidač , iliti katalizator.

Ovdje upišite svoj komentar…




Svi mi čvrsti investitori u INGRU želimo vam ugodan dan.

Sad nam priznaj od kojeg datuma si postao čvrsti investitor.

[/quote]

mislim da je ispravnije pitanje: po koliko je postao čvrsti investitor? 30 kn? 40 kn? 50kn? ….
[/quote]

što je razlika između kupovne i trenutne cijene veća to je investitor čvršći bilo da se radi o + ili –


Znimljivo je ovdje kako se pozitivne informacije tempiraju da bi se minimalizirao utjecaj katastroflanih izvješća.
Mislim da je ovo drugi put da pred izvješće izazi nekakva glupost koja bi trebala dati nekakvu nadu.
Pa tko će normalan dokapitalizirati građevinara u ovakvoj situaciji?

Ovi u Croatia obveznom mirovinskom fondu, očigledno misle da nitko.
Ako i dokapitalizira, biti će to na štetu postojećih dioničara, a u svrhu očuvanja tvrtke na životu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close