INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja 48050
Prodaja 48999

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Imamo li to već potporu na 48.000 slavuja? Čini se da da. Osim ako se safarić ne iskrca ( ili netko veći ) hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


a skupo mu na 48k [smiley2][smiley2][smiley2]

Pa evo neka sad lupi po Asku na 48.500 ka mu je skupo na 48.000

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Nisam prodao nista.
Htjedoh samo dokupiti jos 1 komad ali nema veze.
Nema sanse da dam ijedan komad prije 1.kotacije..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

….Ne da nisam prodavao..nego sam i kredit prošli tjedan dizal..hi..hi..hi. A neka indijanac pogađa kaj sam kupoval…
Rekel sam već koja je poštena cijena :10k EUR-a.[smiley2]


Nisam prodao nista.
Htjedoh samo dokupiti jos 1 komad ali nema veze.
Nema sanse da dam ijedan komad prije 1.kotacije..

Pa di si Plavi čovječe, nema to ko ni kiše u Baranji i Slavoniji. Evo imaš još par komada na asku prije blokade, nemoj poslije plakati da nisi dokupio.
Od ponedjeljka smo preko 50.000 kuna.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


….Ne da nisam prodavao..nego sam i kredit prošli tjedan dizal..hi..hi..hi. A neka indijanac pogađa kaj sam kupoval…
Rekel sam već koja je poštena cijena :10k EUR-a.[smiley2]

Već sam se zabrinuo za tebe šafariću, po pisanju sam pomislio da si ti rezervni nick Nightridera. Ali srećom nisi.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Na kolko ćemo rušit cijenu 1.9.?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Na kolko ćemo rušit cijenu 1.9.?

Na 60.000…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Conan O’B:

Na kolko ćemo rušit cijenu 1.9.?

Na 60.000…[smiley2][smiley2][smiley2]

Drukeru[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Od 10.kolovoza 2006. INGRA je rasla samo 850%…….
Ova podcijenjena dionica jos ima prostora za rast…to je sigurno………………

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


” Na 60.000…[smiley2][smiley2][smiley2]

Polupat ćemo ju po bidu!
[smiley2][smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close