INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGRA je jedna od rjetkih na ZSE u koje stranci oče uložiti lovu..
Dapače prvi građevinac
Mislim da to pokazatelj i čoravom čovjeku da INGRA vrjedi puno više

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Trenutna tržišna kapitalizacija je 157 milijuna Kn, a za dokapitalizaciju je potrebno minimalno 300 milijuna plus dokapitalizacija……. Zašto pbz sada još ne ruši kada ima onih koji žele kupiti

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nitko ne zna što će biti s Ingrom u neizvjesnoj budućnosti, hoće li uopće biti tog dokapa po 20 kn, a kamo li hoće li uspjeti – ne zaboravimo da je već bio pokušaj dokapa za koji je uprava tvrdila da će sve biti OK, pa je neslavno propao.
Ono što za sad znamo jako je loše jer je INGRA u gadnim nevoljama: u prvih devet mjeseci ove godine zabilježila je gubitak u iznosu od čak 37 milijuna kuna!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Nitko ne zna što će biti s Ingrom u neizvjesnoj budućnosti, hoće li uopće biti tog dokapa po 20 kn, a kamo li hoće li uspjeti – ne zaboravimo da je već bio pokušaj dokapa za koji je uprava tvrdila da će sve biti OK, pa je neslavno propao.
Ono što za sad znamo jako je loše jer je INGRA u gadnim nevoljama: u prvih devet mjeseci ove godine zabilježila je gubitak u iznosu od čak 37 milijuna kuna!

Da nitko ne zna što će biti sa INGR-om ne bi se ni obveznice prolongirale!!!

S obzirom da smo svjedoci kako su se u bliskoj prošlosti dobijali poslovi, odnosno kako ih je INGR-a izgubila (nije bilo podrške politike, a bili po ponudama najpovoljniji), nije ni čudo da je u gubitku [angry]


Nitko ne zna što će biti s Ingrom u neizvjesnoj budućnosti, hoće li uopće biti tog dokapa po 20 kn, a kamo li hoće li uspjeti – ne zaboravimo da je već bio pokušaj dokapa za koji je uprava tvrdila da će sve biti OK, pa je neslavno propao.
Ono što za sad znamo jako je loše jer je INGRA u gadnim nevoljama: u prvih devet mjeseci ove godine zabilježila je gubitak u iznosu od čak 37 milijuna kuna!

Čak 37 milijuna kuna, vau, kako pompozno zvuči, a vi ste očekivali plus vjerojatno ?
Naš kolega se grčevito trudi da se dionicu popljuje u svakom postu. On bi kupijo !!!


Trenutna tržišna kapitalizacija je 157 milijuna Kn, a za dokapitalizaciju je potrebno minimalno 300 milijuna plus dokapitalizacija……. Zašto pbz sada još ne ruši kada ima onih koji žele kupiti

A to je mnogo ili malo, tih 157 miliona?

A gde da ruši sa ovom količinom na kupovini?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Čim su potpisali onaj ugovor s Auctor postalo je jasno što će se događati ali i najavljeno je i u ugovoru Ingre i Auctora restrukturiranje kapitala i vlasništva…..

Čim će se restrukturirati vlasništvo dakle prodajom, a kapital dokapitalizacijom stranog investitora…….

Po tome ugovoru kako stoji netko će nešto otkupiti, i druga je stvar da će doći do kapitalizacije!!! PO tome rječniku…………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

koje bezumlje

Ma dajte ljudi, jasno je i ptičicama na grani da ovi što pljuju Ingru ne da misle kupiti nego i kupuju a sve u cilju da dobiju po što manjoj cijeni inače nebi visili na ovom forumu svaki dan. Npr. ja ne želim kupiti PTKM ili Pounje, i nije mi niti na kraj pameti da gubim vrijeme na njihovim forumuma i pišem kako je ta dionica pred propasti. Stoga dragi naši drukerčići i burektrejderi, sve nam je jasno koji vam je cilj. Svi mi čvrsti investitori u INGRU želimo vam ugodan dan.

neće uvijek biti ovako.

Nestrpljivo očekujem otvaranje novog mega trgovačkog centra kraj Arene.


Nestrpljivo očekujem otvaranje novog mega trgovačkog centra kraj Arene.

Zašto?
Ideš u H&M?


Svi mi čvrsti investitori u INGRU želimo vam ugodan dan.

Sad nam priznaj od kojeg datuma si postao čvrsti investitor.

New Report

Close