INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja budem kupio nesto njihovih dionica pa sta bude bude…

kalkulator u ruke i izračunajte si koliko ćete zaraditi od 21 do 400 kn odakle je INGRA pala!

Ako kupiš na 21 kn a prodaš na 10 kn onda si izgubio samo 52,4 %

Di će ova ingra. Pogotovo ako tržište sad krene u još neku korekciju. Ima li kraja padanju?

Promjena:
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 192.695 2,57 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – oko 12 000 komada

Ili ne vidite dobro brojke ili ste loši drukeri. Prodali su samo 12 tisuća od 200 i nešto tisućica i vi pokušavate uvući paniku u investitore koji imaju vunu. Daaajte molim vas, smiješni ste. Pravi Ingraši-neka si oni sami prodaju međusobno-nedajte im po bagatelnoj cijeni. Od preko 400 na 21, zar je veća mogućnost pada ili rasta u izlasku iz krize??? No svatko neka radi po svojoj procjeni. Tko što sije to će i požeti.

neće uvijek biti ovako.

Ako su splitali na manje mogu sada i na više, pa će izbjeći problem veće nominale. Zakonski je to moguće zar ne? Jednostavno i učinkovito rješenje.

neće uvijek biti ovako.


Ako su splitali na manje mogu sada i na više, pa će izbjeći problem veće nominale. Zakonski je to moguće zar ne? Jednostavno i učinkovito rješenje.

To bi bilo to!

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


Promjena:
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 192.695 2,57 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – oko 12 000 komada

Ili ne vidite dobro brojke ili ste loši drukeri. Prodali su samo 12 tisuća od 200 i nešto tisućica i vi pokušavate uvući paniku u investitore koji imaju vunu. Daaajte molim vas, smiješni ste. Pravi Ingraši-neka si oni sami prodaju međusobno-nedajte im po bagatelnoj cijeni. Od preko 400 na 21, zar je veća mogućnost pada ili rasta u izlasku iz krize??? No svatko neka radi po svojoj procjeni. Tko što sije to će i požeti.


to im je samo opomena šta će se desit ako se ne urazume ; PBZ je trebala biti vodeća banka oko sindiciranog kredita za arenu a sad im OMF PBZ/CO rasprodaje dionice.moj savjet tebi i ostalim do slijedećeg petka svaki dan na prosvjede ispred ingre – ne damo ingru bjelosvjetskim hološtaperima i njihovim pomagačima, uprava odstupi , bandiću preuzmi arenu…..


iz izvješća se vidi da su nešto izgubili, ali su isto tako zadnjih godina puno više zaradili.
to znaju i trejderi na dolje koje smo već ranije mnogi ovdje prijavili, ali ih se štiti sa visokih pozicija jer se na ingri vode velike igre…..
evo ja sam prvo kupovao po većim cijenama od 27-30 kn, a sad mogu smanjiti prosjek. zato nema straha za one koji su kupili jučer na +6%, samo treba dalje dokupljivati jer ovo je rudnik zlata!
evo vidite da se i matrix90 vratio u ingru a prije je drukao protiv, to je logično jer je nanjušio zaradu!
kalkulator u ruke i izračunajte si koliko ćete zaraditi od 21 do 400 kn odakle je INGRA pala!

jesi li se zapitao dali je ingra vrijedila tada 400 kn..??? i koliko vremena se cjena zadrzala tamo ??

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nije naš Stipe došao da uništi INGRU- nego da joj pomogne.
Evo i Dolenčića pogurao u Omanu.
Svaka čast.


iz izvješća se vidi da su nešto izgubili, ali su isto tako zadnjih godina puno više zaradili.
to znaju i trejderi na dolje koje smo već ranije mnogi ovdje prijavili, ali ih se štiti sa visokih pozicija jer se na ingri vode velike igre…..
evo ja sam prvo kupovao po većim cijenama od 27-30 kn, a sad mogu smanjiti prosjek. zato nema straha za one koji su kupili jučer na +6%, samo treba dalje dokupljivati jer ovo je rudnik zlata!
evo vidite da se i matrix90 vratio u ingru a prije je drukao protiv, to je logično jer je nanjušio zaradu!
kalkulator u ruke i izračunajte si koliko ćete zaraditi od 21 do 400 kn odakle je INGRA pala!

smanjivanje prosijeka nije pravi put kojim bi trebali ići,trebali ste imati STOP-10%,ušparali bi25- 30% gubitaka,a nazivati ovo rudnikom zlata je za pohvalu ,ako ste u to 100% sigurni.


Nije naš Stipe došao da uništi INGRU- nego da joj pomogne.
Evo i Dolenčića pogurao u Omanu.
Svaka čast.


Tebe nije bilo godinu dana na ovom forumu da bi sad postao prvi branitelj ingre.
Koliko si se natovario ?

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Nedajte se uplašiti, ako ste do sada bili do grla u ingri (kao ja) sad ju nedajte niti slučajno, to je moj savjet dobronamjernima i kroz koji dan ili tjedan ćete vidjeti da sam ispravno pisao!!
Sad će netko kontrirati i reći "to slušam još od 40" i ja sam mislio isto da će poslovi stići puno prije,
i ja sam isto uletio (pre)rano ali eto tek sad su stvoreni zdravi uvjeti za potpise…
Strpljen- spašen!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close