INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni moj indijanski osjećaj govori da će Ingra danas preko 50k ( iako to jako nerado priznajem zbog poznatog animoziteta prema drukerima općenito )

Primjećujem podosta interesa kod nekih bivših drukera da cijena dionice Ingre danas padne, hi,hi,hi
( egipćanin, ksafaric, arap i slični )

Egipchanin ne druka, a niti priželjkuje pad vrijednosti dionice…. Ne sjećam se da sam ikada nešto slično napisao osim ironično reagirajući na katastrofične postove nekih pojedinaca.
A drukati za dionicu ingre ionako nije potrebno – ona to radi sama za sebe. [smiley1]

Moja isprika kolega egipćanine, uvidom u arhivu nalazim da si u pravu.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Već po prvim nalozima na K/P vidim da će Blauman popušiti kao i Nightrider koji čeka na 39 i 40.000 slavuja[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Uf vidim…
MA dobro..
Ja sam samo jedan komad htio uzeti pa da zaokruzim na 10.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Imate ispod 49,000 za pokupit 2 komada. Netko je zaboravio pomaknut naloge [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Meni moj indijanski osjećaj govori da će Ingra danas preko 50k ( iako to jako nerado priznajem zbog poznatog animoziteta prema drukerima općenito )[smiley1][smiley1][smiley1] Primjećujem podosta interesa kod nekih bivših drukera da cijena dionice Ingre danas padne, hi,hi,hi ( egipćanin, ksafaric, arap i slični ) Jesam li spomenuo Bluemana, nisam. Naravno mislio sam i na njega, hi,hi,hi ( a ima ih još – ko kusih pasa )[smiley2]

Čuj meni nije u interesu da padne jer smo se “bajker” i ja okladili u pivo hoće li ili neće preko 50k ovaj tjedan…Za sada neizvjesna borba…he…he..he[smiley2]

49.076,88

gornji limit! [smiley2]

Čuj Kucilo, uopće nisam sumnjao u to da ovdje sve vrvi od navlakača i drukera, samo mi nije jasno čemu toliko pisanje o dionici koja slobodno može ponijeti epitet Najvećeg Front Runninga na burzi??
Potpomognuta institucijama sistema i medijima.

btw jeste li vidjeli Dalekovod danas? samo nemojte predugo gledati jer ne znam kako će vam to pomoći, bojim se nikako?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Sonniboy: ” osobno ću udarit po asku ako nikako drukčije ne bude išlo….. [smiley2] ” Do kolko tučeš da znam postavit naloge?

eto uzeo sam odmah ujutro prvi…pa šta bude…

Scio me nihil scire


Čuj Kucilo, uopće nisam sumnjao u to da ovdje sve vrvi od navlakača i drukera, samo mi nije jasno čemu toliko pisanje o dionici koja slobodno može ponijeti epitet Najvećeg Front Runninga na burzi??
Potpomognuta institucijama sistema i medijima.

btw jeste li vidjeli Dalekovod danas? samo nemojte predugo gledati jer ne znam kako će vam to pomoći, bojim se nikako?

Zar ti nisam rekao da se ova tema sastoji od Plavog, šest drukera i par nedežnih investitora, hi,hi,hi[smiley1]

PS: Balumane jesi li napokon poklopio prodaju? Ako nisi što čekaš?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

netko se stavio na kupnju 47 999…prodaja 48000…pa ko je taj?….[smiley2]

Scio me nihil scire

Ne javlja mi se očajni Blauman, hi,hi,hi vjerovatno sad upravo računa koliko je propustio dobiti na Ingri samo zato što je imao prebrzi prst na okidaču. Prerana kapitalizacija, što se može.

Blaumane javi samo da znamo da si živ?[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

a skupo mu na 48k [smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close