INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mojih se dionica ne budu dokopali špekulati
i raznorazni brokeri daytrederi i slični
možete slobodno pokušavat koliko hočete
gledajte samo kako se nakrcavaju zadnja dva dana….
sruši cjenu na početku dana sa sitnom sumom i
onda čekaj naivne ribice taktika.

neznam od kada trguješ na burzi ali očito nisi upućen u razdoblje kraja2007 i početka 2008 ,kada su krenuli veliki padovi i slike koje nisu bile lijepe za vidjeti svakom pojedincu koji je imao dionice u svom vlasništvu.



Mojih se dionica ne budu dokopali špekulati
i raznorazni brokeri daytrederi i slični
možete slobodno pokušavat koliko hočete
gledajte samo kako se nakrcavaju zadnja dva dana….
sruši cjenu na početku dana sa sitnom sumom i
onda čekaj naivne ribice taktika.

BOŽE DRAGI
Nema ti spasa ako vjeruješ u ovo što si gore napisao
[/quote]

Evo još jednog koji nema i ne želi dionice Ingre ali ipak navrati u padajućim trenucima. Hmm. Sve znamo. Hvala. Sretno u šišanju.

neće uvijek biti ovako.


Ingra ide up !!

da tebi nije ispalo slučajno slovo m na tipkovnici



7300 komada netko je upravo iskupao po bidu!!!
izlazi netko veliki!
netko nešto (loše) zna?? [shocked]

-Prebacivanje iz šupljeg u prazno.Bez nepotrebne panike molim.Tko je imao namjeru izaći, odavno je već vani.

[/quote]

Nije se iskrcao već ukrcao. Točno zna kada se postaviti za aktivaciju margina. Pitanje je samo kako???

neće uvijek biti ovako.

http://zse.hr/default.aspx?id=32576


Nije se iskrcao već ukrcao. Točno zna kada se postaviti za aktivaciju margina. Pitanje je samo kako???

Mislim da je tu riječ o zavjeri brokera i fond menađera. Broker zna koje dionice klijent ima na margin računu i dogovori se sa fond menađerom da zajedno sruše cijenu Ingre kako bi aktivirali margin call i jeftino pokupili dionice klijenta. To dalje ne može tako. To se mora sankcionirati. Bla-bla-bla…Hanfa…bla-bla…Europska komisija…bla-bla…Betmen…bla-bla…

Pa sve ovo smo već imali barem dvadeset puta u zadnjih godinu dana. Dajte nešto originalno.


http://zse.hr/default.aspx?id=32576

opet restrukturiranje???? situacija je očito krajnje ozbiljna! [bye]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Nisu mi jasni. Umjesto da sami pregovaraju sa Raiffeisenom i Croatia Osiguranjem koji su najveći vlasnici Ingrinog duga, oni angažiraju Auctor da obavi to za njih. A koliko će ih ta Auctorova "ekspertiza" koštati?



Nije se iskrcao već ukrcao. Točno zna kada se postaviti za aktivaciju margina. Pitanje je samo kako???

Mislim da je tu riječ o zavjeri brokera i fond menađera. Broker zna koje dionice klijent ima na margin računu i dogovori se sa fond menađerom da zajedno sruše cijenu Ingre kako bi aktivirali margin call i jeftino pokupili dionice klijenta. To dalje ne može tako. To se mora sankcionirati. Bla-bla-bla…Hanfa…bla-bla…Europska komisija…bla-bla…Betmen…bla-bla…

Pa sve ovo smo već imali barem dvadeset puta u zadnjih godinu dana. Dajte nešto originalno.
[/quote]
Čuj kolega dok pali ista fora sa novim b… zašto izmišljati nešto originalno. Vidite da znate kako to ide. Pa zašto mijenjati dobitnu kombinaciju. Ali eto kod nas nema kontrole niti za važnije stvari od pišljive burze.

dado-opet restrukturiranje???? situacija je očito krajnje ozbiljna! bye

Kolega to je još uvijek ista rekonstrukcija-znate vi to dobro, zato se nemojte licemj..pitati kao ono—

neće uvijek biti ovako.

Auctor i Mesić to su dečka dva.


Auctor i Mesić to su dečka dva.

WTF?

Nek budu…..samo bez diranja, molim!

marcello

New Report

Close