INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ovdje na Ingri postoje samo dvije vrste nickova: 1. oni koji su je već kupili
2. oni koji je tek žele kupiti
Oni koji je ne žele kupiti i ne pišu, možda samo ponekad rijetko pročitaju ono što su ove dvije gore zaraćene strane "izdrukale"! Sve ostale info. su već odavno poznate, čekaju se nove, svježe informacije i u međuvremenu se plaši! [cool]

nisi u pravu ama baš ni malo
[/quote]

A zašto nije u pravu ?
[/quote]

niti ih imam, niti ih želim kupiti, a pišem ? je li to dovoljno ?





Ovdje na Ingri postoje samo dvije vrste nickova:
1. oni koji su je već kupili
2. oni koji je tek žele kupiti

Oni koji je ne žele kupiti i ne pišu, možda samo ponekad rijetko pročitaju ono što su ove dvije gore zaraćene strane "izdrukale"! Sve ostale info. su već odavno poznate, čekaju se nove, svježe informacije i u međuvremenu se plaši! [cool]


nisi u pravu ama baš ni malo
[/quote]
A zašto nije u pravu ?
[/quote]
niti ih imam, niti ih želim kupiti, a pišem ? je li to dovoljno ?
[/quote]
također.






Ovdje na Ingri postoje samo dvije vrste nickova:
1. oni koji su je već kupili
2. oni koji je tek žele kupiti

Oni koji je ne žele kupiti i ne pišu, možda samo ponekad rijetko pročitaju ono što su ove dvije gore zaraćene strane "izdrukale"! Sve ostale info. su već odavno poznate, čekaju se nove, svježe informacije i u međuvremenu se plaši! [cool]


nisi u pravu ama baš ni malo
[/quote]
A zašto nije u pravu ?
[/quote]
niti ih imam, niti ih želim kupiti, a pišem ? je li to dovoljno ?
[/quote]
također.
[/quote]
I ja isto! [lol]

7300 komada netko je upravo iskupao po bidu!!!
izlazi netko veliki!
netko nešto (loše) zna?? [shocked]

Ode još jedan margin. Još niste naučili da ne dižete margin za dionice jer vidite kako to "majstori" rješavaju.

neće uvijek biti ovako.

Sa svakom transakcijom danas Ingra šeta 2% u plus ili minus, mislm da trejderi s time nemaju nikakve veze ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Posao za neku građevinsku firmu???

Gradnja trafostanica Srđ i Plat za tri mjeseca

Građevinske dozvole, odnosno potvrde na glavni projekt, za trafostanice Srđ i Plat već su izdane, a prema riječima člana Uprave HEP-a Damira Pečvarca, početak gradnje očekuje za tri mjeseca. Rečeno je to na današnjoj prezentaciji elektroenergetskih studija na temelju kojih se sprema dokumentacija i projekti za izgradnju trafostanica Plat i Srđ te mreže dalekovoda i kabela.

– Imamo građevinsku dozvolu za Trafostanicu Srđ, što znači da je ona formalno – pravno spremna za proces javne nabave. Raspisali smo javni natječaj za građevinske radove, koji je u tijeku, a nakon što se izabere izvođač slijedi izgradnja. Nadamo se da ćemo u iduća tri mjeseca taj proces uspješno završiti. Očekujemo tako da će radovi početi za približno tri mjeseca, što će se poklopiti s donošenjem naših investicijskih planova za 2011. godinu – kazao je Pečvarac.

Za TS Plat također već dulje vremena postoji građevinska dozvola i uz tekuće rješavanje imovinsko – pravnih odnosa na lokacijama koje, kako kaže, nisu presudne za početak izgradnje, gradnja bi trebala početi s donošenjem investicijskog plana za iduću godinu. Na pitanje kako komentiraju iznesena tvrdnja anonimne skupine dubrovačkih inženjera, koji su izradili svoju studiju, da je TS Srđ samo djelomično i preskupo rješenje problema opskrbe Dubrovnika električnom energijom jer se pozicijom trafostanice na Srđu stabilnim napajanjem adekvatno zadovoljavaju samo potrebe budućih apartmana i vila u sklopu Golfa na Srđu te naselja Bosanka, da će takav projekt zahtijevati izgradnju još jedne TS u gradu te da bi ukupan iznos investicije na kraju prešao i 300 milijuna kuna, prof. Slavko Krajcar sa zagrebačkog FER-a, koji je projekt i predstavio, kazao je kako bi taj iznos trebao biti višestruko manji.

No, što u ranijim diskusijama o ovom projektu nismo mogli čuti, danas je ipak potvrđeno da bi se uz TS na Srđu trebala graditi još jedna u gradu, na predjelu Lapada. Damir Pečvarac iz HEP-a kazao je kako spomenutu studiju dubrovačkih inženjera, koji predlažu drugo, jeftinije rješenje, u HEP-u nisu vidjeli. Ovom je prilikom potvrdio i da će izgradnju u potpunosti financirati HEP, odnosno građani kroz državni proračun.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Gradnja trafostanica Srđ i Plat za tri mjeseca

l Dubrovnika električnom energijom jer se pozicijom trafostanice na Srđu stabilnim napajanjem adekvatno zadovoljavaju samo potrebe budućih apartmana i vila u sklopu Golfa na Srđu te naselja Bosanka, da će takav projekt zahtijevati izgradnju još jedne TS u gradu te da bi ukupan iznos investicije na kraju prešao i 300 milijuna kuna, prof. Slavko Krajcar sa zagrebačkog FER-a, koji je projekt i predstavio, kazao je kako bi taj iznos trebao biti višestruko manji.

U Dubrovniku se još gradi???? Pa čovječe već je 1900-te godine bio preizgrađen, a danas se još gradi…jedva čekam da se počne graditi još jedna etaža Straduna na stupovima iznad postojećeg…ili podzemni sa prizemnijim cijenama…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ingra ide up !!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


7300 komada netko je upravo iskupao po bidu!!!
izlazi netko veliki!
netko nešto (loše) zna?? [shocked]

-Prebacivanje iz šupljeg u prazno.Bez nepotrebne panike molim.Tko je imao namjeru izaći, odavno je već vani.

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Mojih se dionica ne budu dokopali špekulati
i raznorazni brokeri daytrederi i slični
možete slobodno pokušavat koliko hočete
gledajte samo kako se nakrcavaju zadnja dva dana….
sruši cjenu na početku dana sa sitnom sumom i
onda čekaj naivne ribice taktika.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Mojih se dionica ne budu dokopali špekulati
i raznorazni brokeri daytrederi i slični
možete slobodno pokušavat koliko hočete
gledajte samo kako se nakrcavaju zadnja dva dana….
sruši cjenu na početku dana sa sitnom sumom i
onda čekaj naivne ribice taktika.

BOŽE DRAGI
Nema ti spasa ako vjeruješ u ovo što si gore napisao

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close