INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

velike li korekcije sa 60.000 Kuna. Ništa se ne zbiva…malo loših vijesti o profitabilnosti Dalekovoda i odmah panika u građevinarskom sektoru…da ima nešto veće bitnije, prodalo bi se daleko više od 3.000 dionica….mene zanimaju samo dvije stvari kod Ingre: 1) profitabilnost 1-9/2010, 2) poslovi u najavi za buduće razdoblje….sve ostalo su rekla-kazala….vjerovnici i obvezničari su već pokazali da žele da se tvrtka održi, ako je preživjela godine rata kod nas, onda bude i ovih nekoliko drukera….

doktor

korekcija zadnjih 3 godine kao i kod svih građevinara…grafovi su im svi u crtu jednaki….strpljena drugovi

doktor

Ovdje na Ingri postoje samo dvije vrste nickova: 1. oni koji su je već kupili
2. oni koji je tek žele kupiti
Oni koji je ne žele kupiti i ne pišu, možda samo ponekad rijetko pročitaju ono što su ove dvije gore zaraćene strane "izdrukale"! Sve ostale info. su već odavno poznate, čekaju se nove, svježe informacije i u međuvremenu se plaši! [cool]


korekcija zadnjih 3 godine kao i kod svih građevinara…grafovi su im svi u crtu jednaki….strpljena drugovi

od strpljenja se ne živi


Ovdje na Ingri postoje samo dvije vrste nickova: 1. oni koji su je već kupili
2. oni koji je tek žele kupiti
Oni koji je ne žele kupiti i ne pišu, možda samo ponekad rijetko pročitaju ono što su ove dvije gore zaraćene strane "izdrukale"! Sve ostale info. su već odavno poznate, čekaju se nove, svježe informacije i u međuvremenu se plaši! [cool]

nisi u pravu ama baš ni malo


velike li korekcije sa 60.000 Kuna. Ništa se ne zbiva…malo loših vijesti o profitabilnosti Dalekovoda i odmah panika u građevinarskom sektoru…da ima nešto veće bitnije, prodalo bi se daleko više od 3.000 dionica….mene zanimaju samo dvije stvari kod Ingre: 1) profitabilnost 1-9/2010, 2) poslovi u najavi za buduće razdoblje….sve ostalo su rekla-kazala….vjerovnici i obvezničari su već pokazali da žele da se tvrtka održi, ako je preživjela godine rata kod nas, onda bude i ovih nekoliko drukera….

Hvala kolega, već sam mislio da netko nešto zna !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

hahahahaha-izvukoše crobex u zeleno. ništa novo-ponavlja se gradivo tko zna koji put u zadnje 2 godine. Tko je ubo ubo. Trejderi su na muci-ako sutra ne ide gore imaju minus jer će prodati sa 1% gubitka. Oni drugi koji su kupovali navijati će za 3% plusa pa da zarade za burek ili više. Uglavnom biće zanimljivo. I mene je malo poklopilo nisko iako se nisam nadao. Ne prodajem ih bez obzira ako raste i 10%. Što reče jedan kolega, i ja imam sindrom hrčka.

neće uvijek biti ovako.



korekcija zadnjih 3 godine kao i kod svih građevinara…grafovi su im svi u crtu jednaki….strpljena drugovi

od strpljenja se ne živi
[/quote]

Tko ti je kriv što želiš živjeti samo od burze pa ti je i burek za kojim trčiš u jednom danu dovoljan. Meni je burza hobi zato imam strpljenja. Zar ste zaboravili da je ulagač onaj tko računa na veće dobitke unutar 3-5 godina? Ima još fore.

neće uvijek biti ovako.



Ovdje na Ingri postoje samo dvije vrste nickova: 1. oni koji su je već kupili
2. oni koji je tek žele kupiti
Oni koji je ne žele kupiti i ne pišu, možda samo ponekad rijetko pročitaju ono što su ove dvije gore zaraćene strane "izdrukale"! Sve ostale info. su već odavno poznate, čekaju se nove, svježe informacije i u međuvremenu se plaši! [cool]

nisi u pravu ama baš ni malo
[/quote]

A zašto nije u pravu ?

Evo ih svi komentiraju- svi uplašeni joj,joj a kad ja velim da su to lipičari onda sam hiperaktivni teški druker.Pa gospodo draga ja danas opet kupio a i sutra ću -prodajem sve kroz par godina-moja osobna banka moja mirovina.

peyo


Tko ne riskira taj ine profitira.A uvijek možeš igrati na sigurno-baci lovu u banku uzmi godišnje 5 posto i miran si.Pošaljite poštovani kolege post da sam druker i ako Vas bude 80 posto više se nikad ne javljam.Evo čekam……….

Ako nisi druker, onda si naivan.Bolje bi ti bilo da si stavio lovu na banku.NHF

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



Tko ne riskira taj ine profitira.A uvijek možeš igrati na sigurno-baci lovu u banku uzmi godišnje 5 posto i miran si.Pošaljite poštovani kolege post da sam druker i ako Vas bude 80 posto više se nikad ne javljam.Evo čekam……….

Ako nisi druker, onda si naivan.Bolje bi ti bilo da si stavio lovu na banku.NHF
[/quote]

Zašto u banku ?????????????????

Porezna upravo na tiha vrata provjerava težinu raznih računa ( OIB- “o ima budale” je u punoj pari, a Šuker nestrpljiv) i ako im se učini da negdje ima više nego što je po njihovom ukusu samo pošalju Rješenje i pljene . Kodno ime im je "Mudni to" .

Kod nas postoje samo 2 dobra ulaganja, dionice i nekretnine ili obrnuto, sve drugo je prerizično.

Da bi pljenili ili mudnuli dionice i nekretnine treba im sudska suglasnost, a za novac ne .
Država nije uvela porez na banke, zašto, pa ruka ruku mije.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close