INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jotun tako su govorili i crnogorci pa kad su uletili rusi i pokupovali sve šta se prodavalo bez obzira na cijenu sad kukaju i plaču i mijenjaju zakone o prodaji crne gore strancima.Gle još jednu stvar pljuješ sam po sebi i dobivaš dobre ocjene na forumu.Pa jel ne vidiš da te nagrađuju oni kojima je cilj srušiti cijenu.Ubuduće na Ingri a i na ostalim dionicama čitaj samo ono šta ti je ocijenjeno od 1 do max-30 posto-tu imaš razmišljanja objektivna i dobronamjerna.Sve preko 30 je paukova mreža gdje će ti sa krvi napiti i pokupiti lovu.Ja ih zovem Lipičari -šibicari.

peyo

Šta sam ti rekao kec,ali uvijek ide kec na asa.Inače ti nitko nema pojma šta se događa sa Ingrom jer da je bilo išta loše- bila bi makar jedna negativna blokada u zadnjih par mjeseci ,a isto tako i obrnuto- dobra vijest pozitivna blokada.Svi nagađaju i drukaju ,a svi čekamo izvješća za treći kvartal.Sretno kolega.

peyo

Zvat će i Mesića??

http://www.vecernji.hr/biznis/tvrtka-stobreca-kupila-rudnike-kosovu-vrijedne-milijarde-eura-clanak-206898

Ingra već – 3,21 % ponovno juriša na 19 kuna bit će to dobara prilika za dokupiti.

Kako to , da Hanfa ovdje nije naložila prodaju dionica OMF ovima ?

smanjuje se minus.......

kakva je sad ovo bežanija iz INGR uz pad cijene? izašlo je izvješće? [shocked]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Rušenje cjene na malom prometu sa ciljem daljnjeg dokupa na niskim cjenama…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

3200 dionica. nNšta kritično. Do kraja dana može i do neriješenog ishoda. Uglavnom ništa novo.

neće uvijek biti ovako.

Nije vama bilo kritično ni kad je počela padat s 400 kn, vikali ste "samo korekcija"


Kako to , da Hanfa ovdje nije naložila prodaju dionica OMF ovima ?

Ma koja prodaja fondova ne lupetajte, 3200 dionica je trženo !!!



Kako to , da Hanfa ovdje nije naložila prodaju dionica OMF ovima ?

Ma koja prodaja fondova ne lupetajte, 3200 dionica je trženo !!!
[/quote]

Ma to Hanfa prodaje ili izlazi van.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pustimo šalu, ali ovdje nešto ne štima ??

Zar nitko nema info gdje je problem ili što se dešava ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close