INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma, nabijem vas…
Znaci nista od mojih 43502 sto camim.
Ajd dobro nije da nemam dionica ali bas mi jedan komad fali da zaokruzim..
Mozda ode dole kao ona druga runda na 36 kad si ti gade Plavi nadokuoljivao a ja bio na godisnjem bez postavljenih naloga (koja grjeska!!!)..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ma, nabijem vas…
Znaci nista od mojih 43502 sto camim.
Ajd dobro nije da nemam dionica ali bas mi jedan komad fali da zaokruzim..
Mozda ode dole kao ona druga runda na 36 kad si ti gade Plavi nadokuoljivao a ja bio na godisnjem bez postavljenih naloga (koja grjeska!!!)..

Danas Ingra ide UP,UP, hihihihihihihihihihihihi[smiley1]

PS: NTNK

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Blaumann na 43,502? to će morat bit neki jako gadan konsolidirani FI. Al nije bitno, šta će ti 43,502 kad kupujemo po 35,000, osim ako te muči količina? [smiley2]

The only way is up uuuu baby…..

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

na zanimljivom iznosu je i blokada danas! [smiley2]


Ma, nabijem vas…
Znaci nista od mojih 43502 sto camim.
Ajd dobro nije da nemam dionica ali bas mi jedan komad fali da zaokruzim..
Mozda ode dole kao ona druga runda na 36 kad si ti gade Plavi nadokuoljivao a ja bio na godisnjem bez postavljenih naloga (koja grjeska!!!)..

Čamiš ti sad bih ti rekao na čemu. Zar nisi jučer rekao da si na 43.000 slavuja. Moram pregledati arhivu.
Plaviiiiiiiii, daj vamos Arhivu.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Cekam na 43…
Pa kud puklo..

Mojom analizom za 43000 dobijem ovo uz prospective 80mil. dobiti..

P 43,000

BVPS 12,230
P/B 3.516
EPS 1,748
P/E 24.6

Evo iz Arhive sad mi je Plavi donio, hi,hi,hi[smiley1] A di su tu budući poslovi je li Mačak? Potencijal? Kazahstan, Kirgistan, i svi ostali Stanovi, projekti, Alžir?
Mene si našao veslati, hi,hi,hi

Dragi Forumaši Vaš Kucilo Vam je danas vjerno demonstrirao kako se uspješno navlači a kolega Blaumen mi je sparirao da vidite kako to u forumaškoj stvarnosti izgleda.

Pozdravlja vas vaš poglavica i želi puno burzovne sreće i ne samo na ovoj dionici[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Dignuo sam malo kad sam vidio iskrcavanje na 43500.
Ali nista nece biti niti od toga…
43000-zeljo moja, tugo moja

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Dignuo sam malo kad sam vidio iskrcavanje na 43500. Ali nista nece biti niti od toga… 43000-zeljo moja, tugo moja

A baš si zapeo…. manje jadikovke više akcije….osobno ću udarit po asku ako nikako drukčije ne bude išlo….. [smiley2]

Scio me nihil scire

Danas je blokada na 49076kn

SAM PROTIV SVIH

Znas kako je tesko izvaditi iz dzepa 46000 kad sam jucer za to davao 35 ili 40.
Ma bolje da cuvam pare za ATGR a ovako ako ufati nalog, ufatit ce..

BAs me zanima hoce li probiti 50,000 kad se sci tu lijepo napaljujemo..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


osobno ću udarit po asku ako nikako drukčije ne bude išlo….. [smiley2]

Do kolko tučeš da znam postavit naloge?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Meni moj indijanski osjećaj govori da će Ingra danas preko 50k ( iako to jako nerado priznajem zbog poznatog animoziteta prema drukerima općenito )

Primjećujem podosta interesa kod nekih bivših drukera da cijena dionice Ingre danas padne, hi,hi,hi
( egipćanin, ksafaric, arap i slični )

Egipchanin ne druka, a niti priželjkuje pad vrijednosti dionice…. Ne sjećam se da sam ikada nešto slično napisao osim ironično reagirajući na katastrofične postove nekih pojedinaca.
A drukati za dionicu ingre ionako nije potrebno – ona to radi sama za sebe. [smiley1]

Dođite i hurdite....

New Report

Close