INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bok ekipa..ponukan sa par PM odlučio sam ovo napisati…dugo me nije bilo na ovoj temi..uglavnom sprema se svašta…ništa još nije sigurno ali biti će…

spremaju se nekoliko poslova…u igri je i konzum..bumo vidjeli..ja ću vas sigurno obavjestiti dan dva prije potpisivanja ugovora…stoga mi molim vas nemojte slati PM jer je to sve kaj znam..

stoga oni koji mi vjeruju s kojima se dopisujem o ingri nemojte još ulaziti jer bi USA mogla vrit a onda ćete nepotrebno u minus…

lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kako-ce-gp-dubrovnik-u-stecaju-graditi-dionicu-stup-butilo%3f,95815.html

Ovo znači ako nema odgode da će ingra s koteksom graditi dionicu u iznosu od 50 milijuna maraka, jer je ugovor potpisala prije 2 godine, ovo je vrijedna informacija!
Kao da je dobila natječaj vrijedan 25 milijuna Eura, a u vezi Iraka, kada obaviš mali posao kako treba većinom slijede veći ili više manjih !!!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

jeste vas dvojica dogovorili za comeback ili svemir ima odličan smisao za humor?

Prijatelju borim se protiv drukera već par mjeseci i neke sam uspio razotkriti i maknuti.Ja kad pišem pišem o sebi ljudi nemojte me poslušati radite po svom nosu po svojim informacijama.Nikom ne govorim šta da radi ,a ako sam iznesao nekakav netočan podatak već bi me moderator izbacio sa portala.Pišem iskreno bez dlake na jeziku na svim postovim na dionicama koje imam.Svaki put glasno razmišljam a kako pišem tako i radim.Da li sam u pravu ili ne pokazat će vrijeme a ako ne umrem imam ga puno.Živim od svoje plaće a lijepo živim od burze odnosno zarada od prije velikog pada.Zašto branim INGRU zato šta vjerujem u nekad vodećeg bauštelskog giganta,a danas mu je cijena dionice toliko mala da je to smiješno.1 DIONICA ingre je maja od 1kile parizera.Pa svaki pik zibner ju kupi i ruša ili diže cijenu.Ja ju branim i gotovo, kupujem svaki dan i gotovo,i nisam druker i gotovo.Ati jope si sigurno na bidu- i ja sam.Ana onaj post koji si se zakačio pošteno sam se ispričao svima htio sam se našaliti ali mi je glupo ispalo.

peyo


Prijatelju borim se protiv drukera već par mjeseci …

ne znam onda zašto te 80% foruma doživljava kao drukera?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

Peyo i ostali pozitivci, i ja imam isto mišljenje kao i vi. A to što neki misle da smo ludi to je njihovo pravo kao i naše da mislimo za njih isto. No to ništa ne mijenja na stvari. INGRA je i te kako perspektivna da raaaaste nekoliko stotina posto. Tko vjeruje kupuje tko ne vjeruje ne kupuje. Neka prodaje-ima tko će kupovati. Ohrabruje i to što veliki dio igrača koji žele ući u Ingru ima spreman keš za to. Kada vide da od 12 kn nema ništa onda će ulaziti, a to je znak dobrog dizanja cijene. Prema tome svaka jedinica koju dobijemo je dobar znak za budućnost ove dionice. Strpljen spašen.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Daj pročitaj post do kraja -ti sigurno sudiš čovjeka po odijelu,a ako i drugi tako misle njihova svar.Ovo je preferans igra za bogove i svako igra za sebe.Tko ne riskira taj ine profitira.A uvijek možeš igrati na sigurno-baci lovu u banku uzmi godišnje 5 posto i miran si.Pošaljite poštovani kolege post da sam druker i ako Vas bude 80 posto više se nikad ne javljam.Evo čekam……….

peyo



Druker si, vulgaris…

vatreni,
vrlo si aktivan s ovim nickom ovih dana, nemoj ostale nickove zapostaviti ispada da fale ljudi na forumu, da su ne zainteresirani.
[/quote]
Niko ne piše o poslu u Bosni Jučer sam negdje pročitao Zajedno sa Gp Dubrovnik i Osjek koteksom a nisam siguran ili je Zagorje tehnobetonom

Niko ne piše o poslu u Bosni Jučer sam negdje pročitao Zajedno sa Gp Dubrovnik i Osjek koteksom a nisam siguran ili je Zagorje tehnobetonom

Evo link vezano za to:

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/16797-gradnja_autoput_dionica_zaobilaznica_kompanija.html




Druker si, vulgaris…

vatreni,
vrlo si aktivan s ovim nickom ovih dana, nemoj ostale nickove zapostaviti ispada da fale ljudi na forumu, da su ne zainteresirani.
[/quote]
Niko ne piše o poslu u Bosni Jučer sam negdje pročitao Zajedno sa Gp Dubrovnik i Osjek koteksom a nisam siguran ili je Zagorje tehnobetonom
[/quote]
A zašto bi se o tome pisalo? Kako bi se rušila cijena? Zanimljivo je gledati kako se drukeri nadmeću i jedni drugima prodaju nebi li pokrenuli lavinu. hehehehehe.

neće uvijek biti ovako.

u tom konzorciju je jedino INGRA Normalna firma i sigurno će graditi auto cestu a u ovoj situaciji je moguće i da bude nositelj poslova jer se ove dvije u banani.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/vidosevic-uskoro-prvi-poslovi-u-afganistanu,95958.html

New Report

Close